Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Biciklizam

Recommended Posts

Iz bliza je prejako. Ali na putu nocu, nije to nista, vidis ga u daljini, a kad se priblizis, nad jacaju ga farovi. Mada je za mene prevelik light show

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i jeste poenta da bljesti. Ne smetaju nikome kineski xenoni, pa cak i fabricka led svetla ubijaju kako svetle nocu, a ovo ce nekom da smeta. Inace, le diode su u tubi tako da nije to tako strasno uzivo. Ali me nocu svi vide, sto je najbitnije

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, ovako je realnije i bolje. U sobi je baš blještalo. A vidim lampa neka Solar Storm varijanta :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solar storm je u pitanju, kolega oko sokolovo imate!
Tube su zakacene za zbice vezicama a napajanje (tri AAA baterije) se nalazi u plasticnoj tubi koja je zakacena za osovinu tocka. Ceo sistem je vodootporan i baterije traju nekih mesec dana kada vozim dva puta nedeljno po mraku, nekih 2h voznje...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle duže pauze, standardna vožnja. Vetar me lomio, smanjio prosečnu brzinu na 19kmh, ali u povratku je dao vetar u leđa pa sam se vratio sa oko 21kmh, što je moj prosek. Na žalost na lokalnoj pumpi / perionici, vidim tipa sa Cliom 3 karavan, stanem i zamajemo se skoro sat vremena, oko, 1.2TCE motora + TNG, što je nešto što mi se sviđa.

Nisam pauzirao aplikaciju, pa vožnja od oko 2h, ode na 3h...

Screenshot_20210615-191247_Zeopoxa Cycling.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danasnja voznja, do lokalnog jezera, Rastovnica, da vidim kakvi su uslovi za plivanje. Nastavak ka Žitorađi, i povratak preko sela.

Prilog par fotki prirode, jezero, vinograd..... lepota...Screenshot_20210618-193353_Zeopoxa Cycling.jpg20210618_181942.jpg20210618_185835.jpg20210618_185831.jpg20210618_191729.jpg

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si ovo isao 50 km/h, niz Staru Bozurnu?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, raj za oci. Odlicna tura po paklenom danu. Svaka cast! Jesi bio malo van asfalta? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Put do jezera je makadam, rizla, ali je kratka uzbrdica, baš nezgono za vožnju, prošlajfuje zadnji točak, uzbrdo. Ali je zato odličan nizbrdo :lol:. Kratka je to deonica, 1km recimo. Onaj mali repić u kružnoj stazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče krenuo da penjem Beli potok i htedoh da obrnema jedno 3x Avalu, međutim....da li je kombinacija hrane ili je sama budimska bila nešto loša, dođoh do vojske kod Belog potoka i...kako kažu olakšam si dušu :( Uf, dovučem se kući i ostatak dana kao prebijen. Nije da mi je prvi put da "bacim peglu u tokom vožnje" ali posle nastaviti je baš iscrpljujuće..nit znaš koliko si stomak iziritirao, ni da li možeš vodu piti (što je juče na 30+C baaaš nezgodno)..srećom vodu je primio pa se vrnuo nazad. 

 

Danas Obrenovac + Velika Moštanica, povećava se kilometraža lagano.

771430804_ObrenovacVelikaMostanica.thumb.jpg.31621cda7453c9674b7ad3c1cd2308c0.jpg

775318956_ObrenovacVelikaMostanica2.thumb.jpg.70c7e99f2a4b9c56df078d11cbb51304.jpg

 

Vetar, tj fen je baš bio topao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo! Odlicna voznja, bas bas odlicna! Lep prosek, lepa kilometraza, ova temp bas trazi pazljivu hidrataciju i ishranu...

Kakav je ovaj put posle mosta u Obrenovcu? Radili su ga do skoro...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, debelizmaj said:

posle mosta u Obrenovcu?

Hvala kolega, trudimo se koliko možemo (gledam jel žena čita inače sam gotov :D)

Ja sam išao iz pravca Surčina pa je to verovatno "ka mostu". Put je gotov, pista, svež asfalt, pre koji dan farban. Avion da sleti, milina prava. Spojen je do silaska sa mosta pri ulazu kod TENT-a (prošle nedelje nije bio, sad jeste). Zaista odličan.

 

Deo od TENT-a kad centru Obrenovca je klasika, sve oko šahtova propalo. Renovirali su i deo po izlasku iz Obrenovca (mesto Duboko i kod Umke) gde su bila klizišta, put je nov, odličan. Sve ostalo je klasika, dobar put. 

 

Zeznuh se kod Moštanice (gore neka radnja u centru), skinu cvidže i da uzmem konzervu koce da dignem šećer, uzmem Zero...auuu...kakav zajeb :D Jbg, tako ti sa dioptrijom u staklima, skineš i ne vidiš ič ništa. 

 

Na Adi...teška ali teška ludnica. Ja ne kontam ko voli da sebe muči i članove porodice u onom haosu za parking pri 35C+..nije normalno. 

13 minutes ago, debelizmaj said:

pazljivu hidrataciju

Uskoro stiže i drugi nosač za bidon...malo je 1L po ovom paklu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu daaa, sada Zero izgleda kao obicna koca :D
Ja planiram za sl vikend Bor Zagubica preko Crnog Vrha. Bicete obavesteni :D

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sve Strava ima, samo na tebi je da imaš nešto što podatke čita. Možda može i neka aplikacija natelefonu ali iskreno ne znam za istu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Placena strava ili free strava. I koliko para citac heart beat...

Mada nisam neki tehno frik


Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Free strava. Što se tiče HR:

 

Magene HR traka i senzor

 

Treba ti ili tel da prati tj prikuplja podatke ili neki uređaj za bajk tipa Garmin/Polar/Bryton/Wahoo i slični.

Nisam ni ja, gledao sam na to kao još jedna brojka oko koje se nerviraš/vodiš računa :D 

Čak to nisam ni imao dok sam se takmičio već na osećaj...samo brzinometar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...