Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Biciklizam

Recommended Posts

Da li je ovo sa Umke na Vranic/Mostanicu? 

1 hour ago, debelizmaj said:

I jos jedna!
11dae4d8f264b00a16002aefd1a51c0d.jpg

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

Ja nisam motao zbog raznoraznog planiranja, ali kako ce sutra kisa, jedno sat + vremena trenazera na srednjem-teskom opterecenju bice dosta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ISV_01 Jeste, dosao do umke, kod ostruznice krenulo da kaplje kao i ja gas. Umka, popnem pored crkve do Mostanice i spustim se u Ostruznicu. A tamo... Potop, ne pada ali je put uzasno mokar,sve se sliva, i to samo Ostruznica, ako je oblak bio precnika 300m ubite me.
Naravno usvinjim se sav. Posle, ka Adi, od mosta, suvo.
Ostavio bajs i sad treba sav onaj sitni pesak izbaciti iz lezajeva i lanca.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavidim, nema sta :) Brda brda i brda, dosadno biti ne moze :) Ako si malo vican, protegni noge na Baosice :) Vidikovci ce da se uzele dobrog fotoaparata :)

 

Ja se spremam danas da obrnem Avalu 2-3x, upravo spremam bajk :) Malo visinske pripreme da pocnem.

 

Nemoj da si stekara, daj malo slika tog prelepog plavetnila i borova.... Moji matorci su sad u Ulcinju, znaci sanjam taj miris primorja i cetinara i uvek kada treba da se vratim u BG samo bih voleo da spakujem taj miris koji ispunjava cula..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne ostanem dužan..Juče Avala x 2 i danas Obrenovac pod nogu da samo provrtim i malo noge povratim :) 

 

Ofc, masaža posle svake vožnje i istezanje, magnezijum gel i po jedan direkt 375.

 

1100383945_Avalax2.thumb.jpg.fb72bf889daaa53143db749782ce254f.jpg

1555760670_Avalax2-1.thumb.jpg.9d472126ed519f25b95d8899aede449b.jpg

 

715466563_Obrenovac.thumb.jpg.21a78b6682081b980b63264a40a5f84f.jpg

 

388957346_Obrenovac-1.thumb.jpg.379cdc8d129c04e89c497637a0f473b4.jpg

 

Razmišljam o nekoj kineskoj kameri tipa GoPro sa daljincem i da je nataknem na kacigu..ipak će imati šta da se snima u vožnji :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno sam pikirao, ali kao i AS gume za kola, ceka neki svoj momenat pored krecenja, svadbe i propratnih elemenata... Tako da sam resio neku ne skupu. 

 

Ista ima kod kineza, ali mislim da se ne isplati cekati istu... Samo jos 1 rezevna baterija ili powerbank sa duzim kablom da se nakaci i vozi misko. Meni je HD/FHD sasvim dovoljno,. 

 

Kamera 1

 

Screenshot_20210523_222107_com.android.chrome.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovu koristim i za bajs i za karting, pravi dobre snimke, jedino stabilizacija nije bas kao na go pro... 8cd64ea9310349ea30925ca18c0fc316.jpg

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tu razliku u ceni, ja ne bih kukao, realno :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

drug ima neku 4K akcionu kameru, sve je to na papiru odlično, ali baterija je bitno lošija, tako da ne može puno da se snima, ako je zima, hladno, onda je još kraće.

mada, završava posao

Share this post


Link to post
Share on other sites
drug ima neku 4K akcionu kameru, sve je to na papiru odlično, ali baterija je bitno lošija, tako da ne može puno da se snima, ako je zima, hladno, onda je još kraće.
mada, završava posao
Ova je radila i na Jahorini na - 35 skoro u februaru bez ikakvih bagova. Snimak pada na glavu necu kaciti

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam danas malo vozio,al vetar duvao,onaj asfalt na nasipu je skorz sjeban,nemoze normalno da se vozi,a i auta ima dosta i polako ulazim u kondiciju i navikavam se na bajs

viber_slika_2021-05-30_13-52-52.jpg

viber_slika_2021-05-30_13-43-38.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostao sam dužan moj odlazak na Avalu prošlog vikenda

 

Posao ubija tokom radnih dana, samo čučnjevi i kvadricepsi se vežbaju...bićemo spremni za leto, kako tako..

Avala x 3-1.jpg

Avalax3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

vi ste pravi biciklisti,ja sam i dalje u domenu rekreativca,ja ako sa mojim novim bajsem idem 30 na sat,na ravnom to je odlicno,al jos hvatam kondiciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...