Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Biciklizam

Recommended Posts

Nisam. Pretprošle godine sam vozio KTM, a prošle sam kupio plastikanera. Ne znam u čemu je fazon i što mi je sada nasip delovao tako očajno. Nije mogao da se raspadne u odnosu na prošlu godinu, a prošlo proleće sam ga vozio dominantno jer je Sava bila visoka i nije moglo da se prođe ka Adi. Ne verujem da je samo zbog guma. Verovatno je ulogu igralo i to što sam na nasip stigao direkt sa starog obrenovačkog koji je odličan za vožnju.

 

Za druga Bojana i novo sedište

 

biciklisti.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja cesto vozim nasipom ,krenem od surcina,pa preko polja do save i onda nasipom sve do toplane,a nekad odem do ade i nazad

pa jeste propao put,dosta auta tuda prolazi,nesto su kao krpili,al lose odradjeno

ma mozemo jednom da probamo,pa mozemo otici i do jakova u stremen,sve nasipom,al nema asfalta,pravi ofroad put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamioni puni peska, sljunka, zemlje, itd su upropastili asfalt na nasipu, kao i put od nasipa ka centru Surcina.
Ja sam prosle godine isao od Boljevaca preko Jakova i Surcina nasipom do Novog Beograda. I naravno nazad :rolleyes:
Velik zalogaj za mene, jedva sam se vratio kuci. :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Išao sam malo pre u probu novog sedišta. Jeste da uzorak možda nije dovoljan (18km), mogu vam reći da sam zadovoljan, s obzirom da nisam imao gaće sa uloškom. Mislim da je velo plush pun pogodak. Hvala sarance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ajde da vam dam malo podstreka.

 

Dans prvi put u životu odvozana Avala.

 

Sve u svemu 1h35min za 20,1km od kuće do vrha i 1h za povratak.
screenshot_00001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojane, palanka je boli glava za biciklizam :-)
Brda i lepog puta svugde naokolo.
Ja sam otvorio sezonu u nedelju, 15km za razgibavanje, stara pazova, nova pazova, vojka.
Sutra bi vozio banovo brdo, ada, zarkovo, petlovo brdo pa nazad kuci na bbrdo.
Inače ponosni sam vlasnik capriolo speedstera :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno tako. Ima 6-7 raznih pravaca kojima moze da se krene i da se zatvori krug, a da se ne vratis istim putem, tako da nikada nije monotono. Ma samo daj Boze lepih vremenskih prilika i slobodnog vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna nekog majstora od poverenja kod mene u komsiluku (Banovo Brdo)? Trebalo bi da malo utegnem bajs a u stanu nemam bas uslova

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim da vozim bajs ali nikako da nabavim jedan :)

Prije par dana, nakon ne znam ni ja sam od kada, u gostima se domognem bajsa i frrrr 18km po Loznici. Sutradan malo boljeli guzovi i butke ali osjećaj je fantastičan bio tako da sam se opasno naložio na nabavku bajsa. 

 

run.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa drugarom krenem od početka zemunskog keja do Brankovog mosta pređemo njega od njega do kraja keja kod 25 maja pa još malo posle, pa nazad do mosta na adi, preko njega na kej u blokove, prođemo do kraja keja u blokovima pa kroz Tošin bunar sve nazad do Zemuna, ta ruta na cajgeru na bajsu je ispala 40 km. I to po nekom normalnom vremenu tipa 20 stepeni u šuškavcu, mislim da je sasvim dovoljno. A bajs mi je capriolo polar star par godina u perfektnom stanju, taj bajs se nikad kao loš nije pokazao, sećam se da kad sam ga uzeo bio je malo skuplji ali vredelo je svaku paru.

Drugar je kupio neki bajs za 5000 dinara, i za godinu dana napravio od njega zver od bajsa, sve mu je promenio i stavio nove delove.

Edited by Paradajz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam preko leta u Kruševcu obavezno 2-3 puta nedeljno odem bajsom do Jastrebca i nazad. U oba pravca ima nekih 25km s tim što je u povratku nizbrdo pa se očas posla stigne do grada ali zato kad krenem da osvajam brdo prve 2-3 nedelje duša hoće da iskoči. :)

 

Inače imam bicikl DELTA koje je nekada pravila Subotica i za 14 godina koliko je kod mene zamenio sam joj samo one gumice na kočnicama, ostalo funkcioniše kao i prvog dana. Podseća me na golfa (ne kvari se). :D

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam prevozio bicikl do i od majstora. Zakljucak je da 500l i nije toliko veliki koliko mi se cinilo. Kada oborim sedista ona i dalje zauzimaju puno prostora jer su masivna. Takodje, utovar i nije toliko lak jer ima puno neke plastike po obodu gepeka koja je bas debela.
Bicikl nije moga da stane lepo u gepek kao u clio 3. Najvise zbog zadnjih sedista.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...