Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Jel ima klimu? :D 
Super stvarcica za ove vrele dane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presao iz mercedesa u Bagija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audi, Mercedes, ne prave problem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala ako se dobro sećam ovaj je imao pozamašnu kolekciju "nemaca" :scooter:

 

Znaš kad popov mali trči kod oca i viče "Tata,tata umro komšija Rade! Hoće sad biti za one patike što sam ti tražio!?" :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto ti je bolesttt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta. Ja sam covek komformista.

Nisanio sam ja nju ali mi preskupa bila. Malo prelazim godisnje.

Svakako ti je auto za svaku pohvalu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista ne valja Delta :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo si ti u baggy-ju? :o:p:)

Ja matori!!! :smoke:

Vidi kaki sam momak bio za ženidbu a onda se i oženih pa me vidi sad! :help::laughing:

 

 

Gde je Mića da pročita ovo! :p

 

@zrnkemiki: :fish::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš ti je loše, vidi kakav auto imaš,a pre si se vozio u ovom bez krova i vrata  :p

 

Sad šalu na stranu da te pitam ozbiljno. Koliko je skuplje održavanje Delte od npr Lybre?

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne ureknem...pu.pu...  nisam na Delti ništa sem velikog i dva mala servisa radio. Za nijansu je skuplji nego za Lybru što je i za očekivati (malo skuplje ulje, malo na egzotiku još vataju) mada zanemarljivo. Nadam se da i neću bar ne skoro morati da intervenišem za bilo šta sem potrošnog.

 

Lažem, menjao sam pločice i napred i pozadi i mislim da nije ništa skuplje nego za Lybru.

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sjajno! Pogotovu što je 2.0mjet u pitanju koji je novi motor. Bitno je samo da nije velika razlika u ceni, a do nekih 30% više mi potpuno razumljivo deluje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da ne bude da lažem

u2utega7.jpg

 

Evo cena za veliki servis. Na ovo dodaj ulje i fitere. Uz ovo sam menjao ulje u menjaču pa je i ono odnelo još malo para ali to praktikujem kad god radim veliki servis.

Ruke su standardno.

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro i telefon slika :) Moj npr sa svojih navodnih 5mpx ne može ni upola dobre slike kao ove da napravi.

Inače, prelepa je boja. Baš bih voleo sledeći auto u ovoj ili crnoj boji da vozim ako bude prilike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost i sa Stilom sam morao da naviknem na sitna oštećenja. Nikada nije udaren, ali zato prethodni vlasnik kao da je kampovao iza šlepera. Tačkica na haubi koliko hoćeš i kao šlag na tortu dve ogrebotine od po 30ak cm na haubi i gepeku, verovatno ekserom napravljene. Šteta je farbati delove zbog toga, a meni baš bodu oči iako sam 3-4 puta polirao i punio bojom po uzorku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna je nema sta, skoro sam sedeo u jednoj i odusevio sam se izgledom sto spolja sto iznutra :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema bolje kombinacije od te! Još ako je panorama, ih!

Ma kakva prodaja, nego onako. Mnogo mi lepo izgledala pod onim svetlom ali ispadoše loše slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Los fotograf pa lose i slike :D

Mozda je panorama krov, ali ne moze covek da pokaze od mnogo sunca ovuh dana :D

Ima u Sd jedne felne za tebe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...