Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Kakva su Vam iskustva sa Stojanovim što se tiče servisa, planirao sam da u toku iduće nedelje možda odem da uradim veliki servis. Od par ponuda koje sam dobio od Bogunovića, Gorana i Stojanova oni imaju najpovoljniju ponudu a kontam da su ovlašćeni pa da i to ima neke prednosti u odnosu na Servis Goran. Bogunović daleko najskuplji mada sam prvenstveno kod njih planirao da radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad pregledah slike jos jednom,onako sa uzivanjem ;)  :smoke:

 

Ovaj plasticni spojleri po rubovima su mnogo dobra i korisna stvar :thumbup:

Na mom Stilu se tu izlizala farba i ima dosta peckica od kamencica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva su Vam iskustva sa Stojanovim što se tiče servisa, planirao sam da u toku iduće nedelje možda odem da uradim veliki servis. Od par ponuda koje sam dobio od Bogunovića, Gorana i Stojanova oni imaju najpovoljniju ponudu a kontam da su ovlašćeni pa da i to ima neke prednosti u odnosu na Servis Goran. Bogunović daleko najskuplji mada sam prvenstveno kod njih planirao da radim.

 

Servisirao sam Punta kod Stojanova dok je bio u garantnom roku i nisam imao primedbi. Korektno rade posao. ;)

 

P.S. Auto grmi!!! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne uvrede Alfisti, ali meni lično bi Delta bila izbor pre Giuliette, pogotovo u ovoj opremi. Jes' da mi je zadnji kraj pomalo nedopadljiv, ali prednjica i enterijer to kompenzuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam sta da kazem, osim fenomenalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Vagenovci nemaju ukusa, ne bi vozili Vagene :laughing:

 

Kako sam se ja istripovao kad sam prvi put video Ursus akumulator :w00t:  Mislio sam da je u pitanju čuvena poljska fabrika traktora :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva Đujlijeta, Delta und Alfa 159, Die Beste! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kakva su Vam iskustva sa Stojanovim što se tiče servisa, planirao sam da u toku iduće nedelje možda odem da uradim veliki servis. Od par ponuda koje sam dobio od Bogunovića, Gorana i Stojanova oni imaju najpovoljniju ponudu a kontam da su ovlašćeni pa da i to ima neke prednosti u odnosu na Servis Goran. Bogunović daleko najskuplji mada sam prvenstveno kod njih planirao da radim.

 

Servisirao sam Punta kod Stojanova dok je bio u garantnom roku i nisam imao primedbi. Korektno rade posao. ;)

 

P.S. Auto grmi!!! :thumbsup:

 

Zaboravih da ih pitam za garanciju na delove i rad, imaš li iskustva sa tim?

Da Vagenovci nemaju ukusa, ne bi vozili Vagene :laughing:

 

Kako sam se ja istripovao kad sam prvi put video Ursus akumulator :w00t:  Mislio sam da je u pitanju čuvena poljska fabrika traktora :blushing:

Jel moguće da je ovaj prva ugradnja ili...

 

Vozio i ja Vagene i to podosta: Golf1 *77; Jetta *80; Golf2 *85; Golf2 *91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je fabrički onda nemam reči, s*obzirom da mu je onda peta godina zimus nije ni bilo ni naznake starosti. A i nije nam bila neka zima ako ćemo iskreno.


Evo jednog umetničkog momenta. :laughing:

 

IMG_20140329_164617.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabrički gotovo uvek na sebi imaju oznake marke automobila u koji se ugrađuju, tako da sumnjam da je ovo iz fabričke ugradnje... Mada, sa žabarima se nikad ne zna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

azdaja, video sam jadan u kraju znaci perverzija uzivo.
Jedino mi se boja ne svidja, ali dobro, to je stvar ukusa :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto je obican prosek, gt je lepsi auto  :harhar:

 

Sala na stranu, auto stvarno fenomenalno izgleda, i uzivo i na slikama i stvarno je retkost naci i uklopiti svu ovu opremu u jednu deltu. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savo, ti li si? Voziš li ti taj auto ili ga samo lickaš?!

Da svratiš malo da pogledam makinu izbliza. Ovo što ima na slikama je za svaku pohvalu!!!

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako dobro izgleda ova zver, cestitam na kupovini.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema dalje,po mom misljenju jedan od lepsih automobila danasnjice,prava lancia,cestitam na kupovini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako dobro izgleda ova zver, cestitam na kupovini.

Hvala!

 

nema dalje,po mom misljenju jedan od lepsih automobila danasnjice,prava lancia,cestitam na kupovini :)

Slažem se sa tobom, bar što se tiče ovog segmenta. Hvala naravno!

Niko više sa iskustvom što se tiče Stojanova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savo, ti li si? Voziš li ti taj auto ili ga samo lickaš?!

Da svratiš malo da pogledam makinu izbliza. Ovo što ima na slikama je za svaku pohvalu!!!

Auto je pravljen za lickanje  :harhar: navraticu malo da i ja pogledam deltu preko dana i da vidim sta je tih 15ks vise  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...