Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Svaka cast Lancia izgleda kao avion ima liniju vrhunsku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina stvar koju sam joj ja zamerio su bila sedista i to je bio osnovni razlog odustajanja od kupivine iste. Prekratka ,bez bocne potpore, ma ko bolja sedista iz Brava.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne uvrede Alfisti, ali meni lično bi Delta bila izbor pre Giuliette, pogotovo u ovoj opremi. Jes' da mi je zadnji kraj pomalo nedopadljiv, ali prednjica i enterijer to kompenzuju.

 

 

Imao sam prilike da u istom danu posedim u njima i malo razgledam Giullietu, Nuova Bravo i Deltu i mogu reći da je Delta na mene ostavila najbolji utisak.. 

 

Uboo si i motor i boju i opremu, nema dalje  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Da se ne uvrede Alfisti, ali meni lično bi Delta bila izbor pre Giuliette, pogotovo u ovoj opremi. Jes' da mi je zadnji kraj pomalo nedopadljiv, ali prednjica i enterijer to kompenzuju.

 

 

Imao sam prilike da u istom danu posedim u njima i malo razgledam Giullietu, Nuova Bravo i Deltu i mogu reći da je Delta na mene ostavila najbolji utisak.. 

 

Uboo si i motor i boju i opremu, nema dalje  :unworthy:

 

Bogami bio ti uspešan dan kad si sva tri uspeo da pogledaš u istom.

Boja jeste lepa ali nezahvalna do zla boga što se tiče sitnih ogrebotina-sve se vidi. Tu je siva metalik mama ali isto toliko česta pa mi je svaka malo specifičnija boja prvi izbor. Kažem i na Lybri mi je tamno zelena metaliza i isti se svaka tačka vidi! :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao sam bogami celu temu o iskustvima sa servisima tako da sam odustao od Stojanova a bogami i od Bogunovića. Vidim da dosta ljudi hvali servis Goran i dotičnog kao majstora ali sam se ipak odlučio da sam pazarim originalni set za zupčenje i sve ostalo potrebno za veliki servis i da auto poverim Dekiju sa Umke kod kog sam održavao i Lybru (veliki servis, neke probleme na trapovima...). Čovek je vrstan majstor, odličan poznavalac Fiatove grupacije vozila, i sam je zaljubljenik u iste i poseduje ih godinama. Radio je do skoro kod Ćurčića ali zbog sve većeg obima posla privatno istog je napustio i počeo samostalno da radi. Kako na lybri nisam imao nikakvih troškova i radova sem redovnog servisa nisam skoro ni odlazio do njega jer sam to rešavao samostalno.

Prevashodno sam siguran da će ugraditi sve delove bez potrebe da mu visim nad glavom i strepim da li je ili nije i šta je od delova stavljeno. Takođe odgovorno tvrdim da većeg zaluđenika u preciznost i pedantnost niste upoznali.

Sad još da ga navatam i dogovorim vreme pa da se dam u poteru za delovima, koliko vidim dosta Vas je uzimalo delove kod izvesnog Boleta sa foruma pa ću i ja pokušati isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, Goran isto ima Deltu u vlasništvu, tako da tu nema greške... Pa na takvom sam radnom mestu, a Italijani ovde u Kg-u uglavnom njih voze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi se svideo momenat oko garancije na izvršene radove i ugrađene delove, (može garancija 50000km ali uz obavezan redovan servis na 10000km kod njih)

Ne vidim vezu između menjanja ulja i seta za zupčenje a pritom i mislim da je bespotrebno menjanje na 10k (fabrika kaže na 30k što znači bar na 15k) a i kako su počeli da smanjuju vremenski interval za veliki servis još malo pa će da se vremenski poklopi sa malim!!!

50000 pa nije od drveta! :question:

Ni ovako ja nemam od garancije na delove ništa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo spiska opreme iz ePER-a koju poseduje dotična!

 

DIESEL FUEL
LEVEL ALLESTIM . PLATINUM
CONSTRUCTION MARKET ITALY / CENTRAL EUROPE
ECOLOGY LIM.CEE STEP 5

ESP + ASR + HILL HOLDER
3rd HEADREST REAR Yes
HOOK UNIVERSAL CHILD SEAT ( ISOFIX )
FRONT AIR BAG . LATERAL 
SIDE AIR BAGS HEAD PROTECTION
ELECTRIC WINDOWS FRONT
REAR POWER WINDOWS
FRONT SEAT Armrest
REAR SEAT Armrest
ANTI- WHIPLASH FRONT HEAD RESTRAINTS
EXTRA SERIES CAR STEREO
BLUE & ME NAV
AUTOMATIC AIR
CONDITIONING 2-ZONE CONTROL

MULTIFUNCTION STEERING WHEEL

DYNAMIC STABILITY CONTROL
DARK CRYSTAL
FRONT PASSENGER AIR BAG OFF FUNCION
EURO 5
FOG LIGHTS
SMOKING KIT
TIRE INFLATION KIT
BOOKLET ITALIAN / LANGUAGE
MOLDINGS
PERSONAL . ITALIAN LANGUAGE
POWER REAR
DRIVING SEAT LUMBAR ADJUSTMENT
ALLOY WHEELS 17" EXTRA SERIES 6
DRIVING SEAT HEIGHT ADJUSTABLE
PASSENGER SEAT HEIGHT ADJUSTABLE
REAR SEAT SLIDING
REAR PARKING SENSOR
ELECTRICAL Power steering
HIFI AUDIO SYSTEM
MATS
MIRRORS ELECTRICAL DEMISTING
DOOR MIRRORS PAINTED
INSTRUMENT ON BOARD WITH MULTI-FUNCTION DISPLAY
PLATE IN LANGUAGE ZONE 1
POCKETS backrest
REMOTE OPEN / CLOSE DOORS )
ELECTRIC SUNROOF
TWO-TONE PAINT
STEERING WHEEL KNOB AND COM . CHANGE IN LEATHER

 

A ovakvu sam priželjkivao da nađem kod nas ali u datom trenutku je nije bilo! :no  Šteta! :(

delta.jpg delta_1.jpg

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu da ova kombinacija slonova kost sa crnim krovom i ovim felnama bruka izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

delta.jpg delta_1.jpg

Pre neku nedelju odem u tazbinu, kad dodje šuraku u goste drugarica sa istom ovakvom :)

Sta je dalje bilo nije bitno, ali mogu reci da je delta uzivo daleko lepsa i duza nego na slikama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deltica ti je prelepa. Mnogo lep primerak i baš lepo opisan.

Ja da gledam sada auto u rangu do 10 000e jedina dilema bi mi bila 1.6 ili 2.0mjet  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav 1.6.
2.0 ili 1.9 twinTurbo :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi pogrešio ni sa jednim od navedenih, nisam se vozio u 1.6 ali čisto sumnjam da nije dovoljan za nju.
Ipak od viška glava ne boli pa je kod mene pao izbor na ovaj motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se u potpunosti. Stilo savršeno ispunjava moje potrebe,a  trebalo bi da Delta 1.6 i Stilo jtd imaju gotovo identične performanse tako da bi to bilo to. A od viška glava ne boli, ali ume da zaboli od registracije  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, registracija je jednom godisnje, a ne verujem da je neka velika razlika
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

~6000din čini mi se ako me sećanje dobro služi


Više je problem u samoj činjenici da daš 200e tek tako i dobiješ nalepnicu za uzvrat  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...