Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Pa veruj. Lupalo ništa nije. Samo počelo da žvaće i da se podbijaju točkovi. Mada sam ja to primetio još onomad al džabe...neža ko da sluša

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista bez dizalice Mare. :D

Bar si sredio to, a vidim da je cena kao za Stila. :-)

Jes' da je isti trap kao na Stilu, ali rekoh mozda su nesto izmislili...

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Markobgd said:

Pa veruj. Lupalo ništa nije. Samo počelo da žvaće i da se podbijaju točkovi. Mada sam ja to primetio još onomad al džabe...neža ko da sluša

 

Ma ja ne verujem da ti to nisi preventivno skidao/gledao/mazio :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, kako su zamenjene viljuške i tako nestalo "žvakanje" koje se čulo od početka ovog hladnog vremena tako se pojavilo sitno lupkanje na malim neravninama. Na ležećim ili na nekim većim "preprekama" na putu nije se manifestovalo nikakavo lupkanje.

Takođe sam primetio da na ljuljanje vozila takođe dolazi do gore pomenutog.

Pretpostavio sam a i pokazalo se kao tačno da su/je stabilizator u problemu. Otišao sam opet u servis kod plavog mosta i zamenio oba stabilizatora. 1200din komad + 600din za ruke.  Iako je majstor zaključio da je problem samo u levom ipak sam zamenio oba.

Sad je trap tip-top nadam se na duži period.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@markobgd kako se zove taj servis ? Jel rade samo trap ? Otisao bih i ja cisto na pregled da vidim dal treba nesto da se zameni.

Sent from my Pixel using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam mu ime, sarađuju sa Tejovićem iz KG a nalaze se kad se isključiš pre plavog mosta desno pa na sledećoj raskrsnici levo sa desne strane posle 50m. Ima renoov servis i u istom dvorištu je centriranje trapa i taj servis. 

Evo i broja pa okreni, dogovori...

+381 62 616345

Možda rade i nešto još od mehanike ali nisam siguran, trap im je primar koliko znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viljuška 2800 zamena 1200, spona 1200 zamena 600....

Ok što se mene tiče. To su cene za Deltu, možda je za druge modele drugačije....ne bih znao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti je sve isto :D .

Salu na stranu, trapovi su im vrlo slicni, a kvalitet ovih reprariranih delova se pokazao kao prilicno korektan, pogotovo kad se u obzir uzme i cena.

Pisali smo dosta o ovome u tehnickom Stilo/Nuova Bravo podforumu, pa se i tamo mogu procitati brojna iskustva na ovu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako, operem ponekad i onda ne vozim po 7 dana. Ne zato što mi se ne vozi, nego ne mogu da otvorim vrata:rofl:

 

Šalim se malo. Nisam imao problema sa tim nikada:)

A i nije ovde -10, bilo i u + danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Markobgd said:

Tako, operem ponekad i onda ne vozim po 7 dana. Ne zato što mi se ne vozi, nego ne mogu da otvorim vrata. Posle tih 7 dana se otopi ali se i isprlja sva, posto stoji na ulici, la je opet operem i tako u krug.

Na prolece mora na poliranje zbog previse pranja. 

 

:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovde debeli minus ceo dan sad je -13,ja sam prao posle nove godine pa vrata nisam mogao otvoriti:shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam... Ali morao sam napisati ;)

Inače uz Deltu su mi najlepše stelt felne. Gledao sam par onih Tt hard black i baš mi se sviđa takav paket, unutra sa proširenom tablom.

Ali te felne velikeee, treba gume kupiti :stuart:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...