Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Mogu samo zamisliti komentare prodavaca kad ove dve ekipe odu s'placa:D

Verovatno jao kuku mene sta me snadje:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dante Bg said:

 

Moram vas zvati u moju ekipu za trazenje auta...(nepotrebno obrisati)

 

Vala i ja isto

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Dante Bg said:

Moram vas zvati u moju ekipu za trazenje dizela...

I ti si se konacno dozvao pameti, vidis kako polako sve legne na svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Markobgd da nije bilo tebe ni ja moje karuce ne bih vozio sada. I naravno bez ikakvih muka i problema kopamo asfalt i km prelazimo 😂

Hvaalaa mu jos jednom sto je izaso u susrer tog dana i znao sam koga da izaberem za mehanicara :D@Dezurni ne vredjam te ovim ali eto sutra nekad vas obojicu vodim jer ces i ti preci u ovaj najtabor samooo polako. Vreme ce reci svoje

@Sava video sam limuzinu na kratko u Nisu. Extra je i pricam vec da ce mojoj 156ici zamena biti 159ka. Nema sumnje. Zasto tako bem li ga. Da je dobra alfica dobra je. I da te lepo sluzi. Brine me samo ono cangrljanje ali@Kuvalja ima ostar sluh i kaze nije nista, mada dok ne ubacis u rikverc i krenes malo ne mozes ni da cujes 😂😂😂

Hebo nasu ludu ekipu sa foruma i nasih automobila. Ehhh da mi je neko pricao da je ovakva ekipa ovde i sklop ljudi reko bih mu da je budala, onako prosto receno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna!

Ako je za Milutina, je li ovo neki benzinac u pitanju?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

 

Ma kakvi, jedna crna 2.0mjet sa panoramom, za 6000 ali nece vlasnik da je proda, kaze vezao se za auto... o_O

1 minute ago, totti said:

Šta je bre ovako krivo i izdeformisano? emoji3.png

 

Totti, ovo je Markova tema, pa posto si se ovde upoznao sa HDR, na red je dosla i tzv. FishEye tehnologija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je ovo, deda:

Fish-eye-apps-for-iPhone.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...