Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Da si dao ovo kao opciju, ali B6 u odnosu na 159 :2guns::2guns:

car_photo_267849.jpg

Pa Lancia se cak i u nekim evropskim zemljama, recimo Velikoj Britaniji prodaje kao Chrysler

Znas ti koliko kosta cc, treba kucu ocu da prodam za njega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan razlog da kupis 159 hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo na zvanične

Šalu na stranu, prvom prilikom eto me kod intera. Kako radim preko nedelje stalno za vikend me obično dočeka gomila obaveza oko kuće ili obilazak prijatelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pored 159ke izaberes Passata, tek cemo se tad naljutiti :)

za Brava bilo starog/novog, Deltu prst gore!

Novi Bravo ili Delta mi deluju najrealnije :)

Limuzine manje volim, ali izmedju dve navedene bi se lomila koplja, a ko se ljuti ...

Sutra stize u goste burazer sa A6, neko ludilo od auta, pa se nadam sa cu moci da probam :)

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno isti. A bio sam ubeđen da ima drastične promene u enterijeru.

A spolja tek da ne govorimo, na 300C ubacili diodice, promenili znak i felne :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači dripci voze Alfe, a gospoda Lanciu? Dobro, dobro, da znam kakva je podela.  :harhar: 

Šalu na stranu, boja je fenomenalna, a o modelu i motoru je neumesno pričati. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači dripci voze Alfe, a gospoda Lanciu? Dobro, dobro, da znam kakva je podela.  :harhar: 

Šalu na stranu, boja je fenomenalna, a o modelu i motoru je neumesno pričati. :)

 

sve dripci, jedni se bune sto nemaju dugmad na volan, drugi se bune sto imaju crvenu navlaku :p

 

Lancia je ipak nesto otmenije :)  pa i da je klonirani Crysler...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reših danas da sredim jednu naizgled sitnu stvar koje me je nervirala od kad sam uzeo auto. Elem, stop svetla su montirana na auto tako da ne naležu celom površinom na karoseriju već se oslanjaju na par mesta na istu preko gumenih distancera debljine cca 1mm. Lampe su bez nekog spoljnog dihtunga montirane na auto (postoji samo dihtung oko prostora na kome se nalazi priključak iz kabine)

Spoljna ivica je kao što se vidi na slikama providna te se ispod iste konstantno prilikom padavina skupljaju nečistoće pa i nakon pranja auta ako se ne posveti posebna pažnja ovom delu i vodom pod pritiskom ne istera đubre napolje ostaje prilično prljavo sa tendencijom stvaranja zelenila. (Inače je teško pristupačno za pranje)

 

Stoga danas preduzeh sledeće korake a nadam se i pozitivnoj oceni sa Vaše strane! :D

 

Crvenim obeleženo predstavlja kritična mesta za skupljanje đubreta

IMG_20140803_132105_costum.jpg

Izbliza

IMG_20140803_132117.jpg

i čega sve tu ima nakon skidanja stop lampe

IMG_20140803_132256.jpg IMG_20140803_132329.jpg

 

Nakon detaljnog pranja kanala u kom se skuplja prljavština (četkicom, sgrasom i vodom) palo je sušenje fenom duž cele ivice jer je kanal široh svega 1~2mm pa je nemoguće zaći krpicom i obrisati vodu!

IMG_20140803_133105.jpg IMG_20140803_133252.jpg

Nakon toga zaštita selotejp trakom (nisam imao molersku krep traku) i precizno opsecanje skalpelom viška duž ivice ne bi li linija farbanja bila što preciznija. Teško da bih bez ove metode uspeo da zalepim traku precizno po ovim krivuljama! :D

IMG_20140803_134221.jpg

I napokon farbanje crnim sjaj sprejem u tri sloja! Jedva napunih u onako uzak kanal boju!

IMG_20140803_135209.jpg IMG_20140803_135215.jpg

Kako to izgleda spreda i namontirano u odnosu na drugu neofarbanu

 IMG_20140803_135228.jpg IMG_20140803_141033.jpg

 

Pre i posle:

IMG_20140803_132105.jpg IMG_20140803_145614.jpg

IMG_20140803_132117.jpg IMG_20140803_152829.jpg

 

I gotovo!

IMG_20140803_145626.jpg


Uzgred, malo sam i ja počeo da mu ga dajem po manual štelovanju na fonu pa su i slike čini mi se za nijansu boljeg kvaliteta nego inače! :smoke:

Nije ni fon za bacanje po dnevnom svetlu! :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni lepse sjajno :)

Sija ono i sad na suncu!

Nisam više mogao da gledam ono đubre ispod. Jbg sve ima svoje za i protiv!

Beli_Ćora!

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo nek se radi, to je bitno. Dobro odradjeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo mi je dva puta da citam sve da bi video sta si uradio :D Fino izgleda, vidi se da se ne stedi godisnji odmor :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Fala bogu da I ti uprljas ruke. Ocisti I EGR kad si vec krenuo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

EGR neki drugi dan. Sad sam na prinudnom odmoru par dana pa ću da se nakanim.

Odvalih nokat na nožnom mi palcu danas tako da sam ćopavac trenutno

Kakav je to bol.......

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...