Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Nekad,kad omatorim cu si kupim Lanciu :)

 

nije ovo provokacija,nego su mi Lancie previse ozbiljne za nas dripce, ali su za postovanje i mislim da su nesto najkvalitetnije i gracioznije iz Fiatove familije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak ispade i dripac :D Aj sto se isticu svaki dan od ostalih auta, nego se ova tvoja posebno istice od ostalih delti :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je za odraslu, ozbiljnu gospodu :D

Lancia_Thema_001.jpg

Lancia_Thema_005.jpg

Lancia_Thema_011.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci kolega ... Stilo mi polako ispada iz trke za sledeci auto, burazer kupio Stila, pa bi mi bilo glupo da kupim isti auto, Bravo, Delta, 159 ili Passat b6 ... ova dva poslednja kao limuzine, o drugim kolima ne bih razmisljao mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci kolega ... Stilo mi polako ispada iz trke za sledeci auto, burazer kupio Stila, pa bi mi bilo glupo da kupim isti auto, Bravo, Delta, 159 ili Passat b6 ... ova dva poslednja kao limuzine, o drugim kolima ne bih razmisljao mnogo

Ma kakav B6, kupis 2.0tdi, i pojedes i sebe i simens dizne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako nemogu da svarim ovog 300c sa Lancia logom, bas mi ne ide i po meni nisu trebali to da rade..Samo nek se uporedi smek iz Thesisa i ovo americko muscle vozilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci kolega ... Stilo mi polako ispada iz trke za sledeci auto, burazer kupio Stila, pa bi mi bilo glupo da kupim isti auto, Bravo, Delta, 159 ili Passat b6 ... ova dva poslednja kao limuzine, o drugim kolima ne bih razmisljao mnogo

 

 

Ako pored 159ke izaberes Passata, tek cemo se tad naljutiti :)

 

za Brava bilo starog/novog, Deltu prst gore!

 

 

 

Marko, mnogo si bre mator  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako nemogu da svarim ovog 300c sa Lancia logom, bas mi ne ide i po meni nisu trebali to da rade..Samo nek se uporedi smek iz Thesisa i ovo americko muscle vozilo..

Šta znam! Meni se iskreno dopada, dosta se to razlikuje unutra od Amera.

Idem da potopim zube i na spavanje

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis? :)

 

2011_Chrysler_300_C_interior.jpg 2012_lancia_thema_interior.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si dao ovo kao opciju, ali B6 u odnosu na 159  :2guns:  :2guns:

car_photo_267849.jpg

Pa Lancia se cak i u nekim evropskim zemljama, recimo Velikoj Britaniji prodaje kao Chrysler

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko,  :ph34r: misteriozno lice, nepoznatih godina :D

Mora da dodjes na neki skup bre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...