Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

nisam ljubitej bmw ali u svakom slucaju izvanredno odradjeno  cestitke za trud  lep ispao autic  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Too komsija...

Auto je uzivo mnogo lepsi! :unworthy:

Ubaci sve slike dok je sredjivan!

:)

bas je odlican, ako se ne varam bio je u jednoj temi ovde ... :D

jeste, tek sam se registrovao ovde pa dok se snadjem :)

Sredio si ga savršeno. Baš mi se sviđa. Svaka čast za trud

hvala

nisam ljubitej bmw ali u svakom slucaju izvanredno odradjeno  cestitke za trud  lep ispao autic  :)

Hvala, hvala... :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo neka zahebancija ?

 

kao ona tema o onom liku sto je imao 1,8 turbo stilo i to, radi lik preko ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo neka zahebancija ?

Dobro je...I ja sam ovo pomislio, ili da sam definitivno lud ili da mi trebaju naocare - one pepeljare...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep posao! :) Sto napravi neko od stila kabria. To bih voleo videti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srdjane, bez uvrede, cini mi se da sam ove slike vec video ovde u strahotama iz oglasa, spojeni kockica spreda i marsovac nazad, bas ovaj bmw, ove boje....kockica je bila pojam pre jedno 15 godina, vozio sam jednu 318, a marsovac nije nesto uspeo da dobaci sa popularnoscu starijeg brata....

ali dobro, ukusi su razliciti, neka te sluzi u zdravlju....probaj sa lepsim felnama da mu das neki smek, ove mu ne cuce nikako.

Cekaj, sad kad bolje pogledam, jesu ovo celicne felne i nekakve ratkapne uklopljene?! Kako god, alu 14'' nisu toliko skupe, dobre gume i uzivaj...

Edited by ivchy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili pretices jedan model trojke i kad preteknes vidis ds si pretekao stariji model :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo neka zahebancija ?

 

kao ona tema o onom liku sto je imao 1,8 turbo stilo i to, radi lik preko ?

Pojasni kako mislis zajebancija???

Srdjane, bez uvrede, cini mi se da sam ove slike vec video ovde u strahotama iz oglasa, spojeni kockica spreda i marsovac nazad, bas ovaj bmw, ove boje....kockica je bila pojam pre jedno 15 godina, vozio sam jednu 318, a marsovac nije nesto uspeo da dobaci sa popularnoscu starijeg brata....

ali dobro, ukusi su razliciti, neka te sluzi u zdravlju....probaj sa lepsim felnama da mu das neki smek, ove mu ne cuce nikako.

Cekaj, sad kad bolje pogledam, jesu ovo celicne felne i nekakve ratkapne uklopljene?! Kako god, alu 14'' nisu toliko skupe, dobre gume i uzivaj...

Ja sam ovde od skoro, ne verujem da ima jos neki ovakav :) Ali moras da priznas da je bolja ovakva kombinacija sto sam uradio nego da je ostala kockica... Ratkapne jesu celicne (uvucene) 

Lep posao! :) Sto napravi neko od stila kabria. To bih voleo videti.

 

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mislis da je zajebancija?

 

Jedino tako mogu da shvatim ovakav podugvat, drugo na ovom forumu je par puta bilo tako nekih ispada (nekih tema sa nekim chudnim kolima a i likovima koji navodno imaju neke aute sto idu 380kmh...) pa se na kraju ispostavilo da je to bila neka zezancija, nekih likova za koje se na kraju ispostavilo da su stvarni :laughing: al to je vec neka treca prica !

 

 

piklse se kaze  :harhar:

 

Kaze se tegle :laughing:

 

 

zamisli krene da te pretice jedna generacija bmw-a i usput se desi revolucija ... preticanje zavrsava sledeci model :D

 

Kad se nisam izvrnuo sa stolice :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:     :unworthy:

________________

 

 

 

Jel ovo neka zahebancija ?

 

kao ona tema o onom liku sto je imao 1,8 turbo stilo i to, radi lik preko ?

Pojasni kako mislis zajebancija???

 

Da neko napravi nesto ovako nakazno od onako finog auta ?

 

 

Ja sam ovde od skoro, ne verujem da ima jos neki ovakav :) Ali moras da priznas da je bolja ovakva kombinacija sto sam uradio nego da je ostala kockica...

 

Nadam se da nema jos "neki"

 

 

Iskreno cenim tudj trud, i znam koliko je tesko raditi bilo sta limriski-farbarski oko auta,

al brate stvarno ne kapiram odakle ti ovakva ideja, ako je ovo stvarno uradjeno i postoji,

mada tripujem i dalje da je cela tema neka sprdnja i zajebancija-montaza...

 

 

Inace sam od doticnog kolege-komsije sta god da ti je dobio blago pretecu poruku na pm u stilu ko da je on vlasnik foruma da mi odredjuje sta cu ja ili bilo ko drugi da komentarise mislim sta reci !

hahaha ... celicne ratkapne pa jos uvucene :D

 

 

Haludza matori :laughing:

______________________

 

Nego samo jos jedno pitanje za vlasnika i odjavljujem se sa teme .

 

Jel ovaj auto registrovan, i ako jeste kako si to uspeo ? Neki atest nesto, od agencije za bezbednost saobrcaja itd

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je ok,ali mogao si jos malo da ulozis u neke felne. Njemu bi neke otvorenije mnoogo bolje stojale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...