Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

sava gume 185/55 mislim da su one najbolji izbor. U planu su jos xenoni i neki sportski lonac al otom potom kad se skupi para posto sam se sad bas istrosio  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to, cestitam. Dodaj na spisak dobose i kljesta u neku boju koja ti se svidja.

Послато са PMP3970B уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala :D Može da dođe u obzir  farbanje doboša i klješta ali za sada ne, nije mi to primarni cilj :laughing:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super si ga sredio nema sta,gume su sasvim ok samo sto im je cena malo jaca od 195/50,a li udobnost se oseti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :) Uzeo sam ih po malo nižoj ceni od prodajne tako da sad sam 5,6 godina miran što se tiče guma  :scooter:

Urađen je i mali servis

Edited by Mihajlo F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurnije jeste, ali koliko, to je već diskutabilno :) ako se to uopšte može meriti :) u svakom slučaju zaštitiće ti točkove od sitnih lopova. U principu to je najviše što možeš da uradiš da bi zaštitio točkove. Biće to dovoljno za miran san :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam i ja te srafove. Sta znam, neka ih...

+ imam felne bez poklopaca pa sam sve u svemu malo mirniji.

Kod Stila postoji dead lock zakljucavanje, kad se vrata zakljucaju klinom. Secam se jednog dijaloga dvojice forumasa tipa:

- I sta, kao to ce da ga spreci da mi razbije prozor i ukrade torbu, cd ili nesto trece

-Nece, ali bar nek se pomuci i nek mu bulja viri kroz staklo dok cupa cd plejer

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može da se skine sigurnosni šraf, evo ja kao vulkanizer sam imao iskustava da nam dođu ljudi koji su izgubili onaj nastavak, možemo samo da ga gledamo.. Jedini način da se skine je ako su meki da se nakuca gedora dok ne napravi sebi ležište u šrafu ili da se razbušuje šraf..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili da kupis opet iste sigurnosne srafove... Sto se tice srafova,kako mi kupujemo te srafove tako mogu i lopovi jer su cca oko 1000-1500 din. No i ja sam ih kupio za moje felne,ali bitno da je psihicki miran san koliko toliko,jer kad se namerace,nema spasa... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam da li prodaju baš iste u istoj radnji, recimo znam da BMW ima nešto preko 40 različitih vrsta za svoja vozila i da nijedan ovlašćeni BMW servis u unutrašnjosti, ne znam za BG, nema sve, imaju po 10tak nekih i to je to.. VW takođe ima svoje, ali isto nekoliko vrsta, kod njih su nazubljeni, pa ide prema broju zuba.. Francuzi isto prave različite i imaju mnogo vrsta, e sad treba baš da se pogodi da neko ima isti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci sve u svemu to je dobra stvar, sad ako se neko bas nameracio da ukrade jbg nisu ni felne neke od 500e tako da bi trebao da budem siguran :D

Evo i jedne slike od pre par dana

zu9udu9e.jpg

Edited by Mihajlo F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc nisam uspeo da isteram auto iz dvorista, kad mu dam gas pocnu da padaju obrtaji i gasi se takodje se i pali ona check engine (kako se vec pise) lampica. Danas ga upalim da vidim sta se desava, gas nikad bolje nije primao, pipnem samo odma ga otera u 4 000  obrataja nije mi bolje isao od kad sam ga kupio. U cemu moze da bude tu problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekljuce mi ga je drug prikljucio na dijagnostiko i izbacivalo je neku gresku u vezi lamba sonde. Jel ima neke veze sto stoji na uzbrdici to sa gorivom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sa lamba sondom bi trebao da resis,jer ona govori recunaru kakvu smesu treba da pravi u motoru,a sto stoji na nizbrdici ne bi trebalo da utice na rad motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo slika od danas posle pranja :)

qyqugaqa.jpg

equru2ej.jpg

Razmišljao sam da mu malo zatamni stopke. Jel bolje koristiti foliju ili sprej?

Послато са ST18i користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...