Jump to content
FAS Goran
miske17

Alfa Romeo 147 Restyle JTDm 120HP

Recommended Posts

a dje si to video?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je već dobro pitanje  :laughing: Mislim da je NBG kod Arene negde, ali sada nisam ni siguran da li je petak ili subota. Jel ima šanse da budeš ti? Sada ću da pazim na EW pa blicam kada budem siguran da si ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod arene sam bio u cetvrtak. tako da nisam :) jos malo samo, pa ce biti prepoznatljiviji. bele felne dupli izduv :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamalo :) Nemoj da kukaš za prepoznatljivost, ja znam za 4-5 Stilića koji izgledaju apsolutno idetično kao moj  :laughing:

A felne i izduv ima savršeno da legnu. Jesi razmišljao i o hromiranim retrovizorima? Mislim da bi lepo išli uz kvake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada ću da pazim na EW pa blicam kada budem siguran da si ti.

Nema sta da blicas, nego se zaleti pa pod rucnu i aj na pice :D

Kvake ne diram nikad, ovakve su najlepse. Retrovizore takodje, bar za sada. 

sad jurim majstora da mi zavrsi izduv. I opako razmisljam o skidanju katalizatora, samo ne znam posledice. 

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam, cekam neke ljude da mi jave ili kraj meseca pa cu na kraju krajeva da kupim celicne ili alu neke bilo koje. trebace za zimu kako god. nemam drugo resenje. kad svi bre voze 4x nesto

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja celicne za 147 sa zimskim gumama, danas stigle sa farbanja.

Ako ti odgovara i pod uslovom da ne divljas sa ovim zimskim gumama, svrati sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to moram da premestim ne pitaj me nista. tako je bilo kad sam uzeo auto. lajsne ce da stoje dok ne stignu crne, cisto zbog vrata.

 

Pusti mi surtra posle 10 SMS da proverim u garaži da li i dalje imam jedan set crnih lajsni za vrata. Kupio sam pre neku godinu za Punta, ali ih nikada nisam montirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je problem po parkinzima, ali lajsne na Alfu :crazy: .

Sto se tice onih prethodnih hromiranih - po mom ukusu je takodje samo ona na zadnjim vratima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pavaobg odgovaraju mi te. da stavim po ivici vrata umesto ovih sto su sad ostale na autu. javicu se kad budem u prolazu da pokupim. bas sam u guzvi. hvala ti puno.
@ivan ovu zadnju sam prevrnuo sve da nadjem bas fabricku ali nikako nisam uspeo. pa sam nasao na bubnju i odlicno je ispalo. a za te parkinge sam pocro opasno da pizdim. nemam poprecne lajsne na vratima kao stilo i drugi automobili, pa mi se stalno desavaju ojrebotine, zakacke i slicno. vec 3,4 puta sam isao da sredjujem. a nemam auto ni 2 meseca. Ljudi su toliko bezobrazni i ne gledaju da za to nemam reci. skoro gledam majmuna kako izlazi iz kola pored mojih, sedim unutra i cekam devojku i bam opali me vratima. cak kreten gleda u mene i nista. ja reko e bas si super, i seljaci bi rekli bar izvini. izadjem pogledam i ostala boja od njegovog svetlo zelenog sugavog kadeta. kazem i sta sad on kaze nije to nista. ja prokuvao reko ako nije nista aj sredi to sad. na kraju mi dao pare jer je video da mi malo fali da mu glavu otkinem kolko sam besan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre

IMG_20140524_165654.jpg

Posle 

IMG_20140524_190942.jpg  IMG_20140524_165640.jpg

I nesto sam probao sa haubom i mrezicama, al sam sa haube iste sekunde skinuo :D

ovo dole neka cuci, dok ne smislim kako bolje da uradim. 

 

IMG_20140524_191032.jpg  IMG_20140524_191131.jpg

 

 

Braaaaaaaate skidaj taj lajsna tnuning smajling :) jedino ona pozadi na gepeku je ok ...

 

Predlazem ti da rasmislis o tome da zataminis zadnje stopke, bilo bi brutala

 

aaaaaaaa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ide alfa preko rupa, sredjen trap pa se nista ne oseti unutra ... ali ako nastavis tako da vozis sjebaces one celicne felne ... steta, tek su ofarbane!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update 
IMG_20140530_193857.jpg
 

hebes felne, cuvaj zdravlje....

Nema da brines bre :) 
Evo ti par fotki, da vidis kako stoji :) 
Kolega me danas pita, jel si to nove alu nabacio :D

IMG_20140530_191128.jpg
IMG_20140530_193917.jpg
IMG_20140530_193930.jpg


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 za stopke, i ja imam u planu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje, ali meni su lajsne odlične, a štopaljke mi se uopšte ne dopadaju zatamnjene. Nekako mi gubi šmek i kontrast kada je sve crno. Možda kod Bogiše bude bolje kada se ukombinuje sa sivom bojom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ne ne :) 
Stopke ne diram. Na bravu sam to radio, sad nemam zelju. a i verujem da bi ispalo mnogo mracno. A i ne slaze mi se uz boju felni :) 
 

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao taj krov se razmisljam jako. videcemo jos. polako polako :p Dugo nameravam da zadrzim ovaj auto, necu sve ideje da ispucam odmah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...