Jump to content
FAS Goran
miske17

Alfa Romeo 147 Restyle JTDm 120HP

Recommended Posts

Jel ima nešto novo oko prodaje Brava? Ja svakom za koga znam da planira da uzme auto pričam za njega i baš bih voleo da ti nekog preporučim jer znam da je auto tip-top održavan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju mnogo u ponudi. Koji izabrati pitanje je. :D

 

screenshot_3.jpg

 

Meni 1168 najlepsi

I sta mislite o Led svetlu u dugom i maglenkama? 

Jel stavljao neko?

 

Razmisli malo o nastavku, malo je cigi staly drugo da je to lonac na kom je fabricki to odradjeno pa izgleda leo...

 

Ovo na kom god autu da sam video izvaljuje se da nije to to !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma de isto. Lepe su obe verzije. Al sa 5 vrata je nekako kulturnija
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se vise svidja petovratna. Sto kaze kolega, jedan od retkih modela kod kojeg je to tako.

Nekako mi 3v sa boka u tom zadnjem delu deluje nedovrseno. Veca vrata, manji zadnji prozori, agresivniji dizajn bokova i zadnjeg kraja, to je ono sto pravi razliku u izgledu u korist kupea, a toga kod 147 nema.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miske cestitam, bas si se lepo ponovio, kako si zadovoljan sa prelaskom sa benzinca na dizela, neki utisci?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha bas to, zaboravio sam kako izgleda pumpa. E pa red je bio da se i ponovim sa nekim "maloletnim" autom. :D Za sad sam zadovoljan. Trenutno sam u fazi merenja potrosnje. I pravo da ti kazem nesto sam istripovao da se skala slabo pomera :D navika je cudo. A i 5 vrata mi mnogo znaci. Prakticnije je mnogo. Nema mnogo vise prostora od brava, cak sta vise na vozacevom mestu mi je dosta skucenije nego na bravu. Nervira me jedna stvar a to su podizaci prozora na vozacevoj strani. Na nezgodnom su mestu tasteri pa imam problem zbog dugackih ruku. :( udobnost je bolja dosta. Vozio sam 16ice i na bravu, doduse sa nizim gumama al ne mogu da se porede.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mali update

Stigli stikeri :) 
Prezadovoljan sam. 
 

IMG_20140329_162506.jpg  IMG_20140329_162516.jpg
 
IMG_20140329_162550.jpg  IMG_20140329_162604.jpg
 
IMG_20140329_162625.jpg  IMG_20140329_162641.jpg

Evo kljuceva :) 
IMG_20140329_163034.jpg

E sad u dilemi sam al ne dira mi se volan nesto. :( 

IMG_20140329_162747.jpg  IMG_20140329_162853.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kud si svuda stavio, stavi Laudu i na volan.  :turned:

Inače, dobro je ispalo, sviđa mi se.  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toti pitanje na mestu. Pa sta da ti kazem nesto da se promeni. Nije to ne znam ni ja sta. Al eto mala promena. Ako dosadi ili sta vec. Lako ce se promeniti. Meni je ovo interesantno i lepo. Pa otud i promena ukusi se razlikuju. :)

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljepotica :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja kad sam radio stikere uradio sam komplet i za volan i za rucicu menjaca pa ih jos nisam zalepio iz istog razloga :)
Meni se ovi tvoji bas svidjaju, ja pa ne volim kada ih lepe na krila

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa, gde si uzeo ovaj privezak, ja sam ga video na ebay-u i razmisljao se da ga porucim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu za menjac tek. I verujem da ce da se svidi svima. Al videcete tek kad stigne. :) a sto se tice privezka dobio sam uz auto. Samo sa fiat znakom. Imao sam da biram ovaj mi bio najlepsi. Na volan sam resio da necu da diram nista.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas ni levo ni desno, pravo na Misketa naletim, nije mi mnogo trebalo da prepoznam Alfu :D 

 

nego jel si video onu parkiranu sa ovak`im felnama ? :D 

 

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam. Jeba*ke su felne al velike. Ja jos sedeo pored puta panduri me izjurili dok ne prodje rulja i gledam grobare kako idu i taman krenem kad vidim zute se neke felne na belom autu ubijaju :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...