Jump to content
FAS Goran
miske17

Alfa Romeo 147 Restyle JTDm 120HP

Recommended Posts

Stigao je i naslednik Bravise :) 
Znaju neki ljudi ovde da sam trazio auto koji ima petoro vrata, da nije mnogo veliki i ruzan zbog toga, i da je obavezno dizel. Izbor je spao na model 147 jer ima sve sto meni treba. Bukvalno. 
Alfa kupljena pre par dana. I mogu da kazem da sam prezadovoljan autom. 

 

Dugo sam trazio, gledao sam dosta 147 ica, cak sam nekad pogledao i 156 al eto :) 
Prvobitno je bio cilj Alfa 147 2001-4 jtd, ali onda je pred moje oci dosla ova. Zahvaljujuci velikom prijatelju i coveku  Milanu (Razor-u) kojem ovom prilikom zelim da se zahvalim. 
Zbog njega je to na kraju bila Restyle verzija 2006 godiste. Odlicno ocuvana, mnogo opreme, jednostavno prelepa! 
Od opreme ima 4x podizaca, autom. klimu, MF kozni volan, tempomat, asr, abs, grejace retrovizora, maglenke, tonirana zadnja stakla, alu 16ice u full stanju itd itd
Auto je presao 163.000km na koliko je i carinjena, kupljena je od prvog vlasnika. Kojeg cu da nadjem uskoro jer imam sve podatke. :D 
Ima 5 brzina i verzija je sa 120hp. 

Automobil ima par sitnica za srediti, ali necu sad o tome da ne kvarim post :) Nisu vredne pomena
 

cxcb20370.jpg  cxcb20371.jpg  cxcb20372.jpg
 
cxcb20373.jpg  cxcb20374.jpg  cxcb20375.jpg
 
cxcb20376.jpg  cxcb20377.jpg  cxcb20378.jpg  
 
cxcb20379.jpg  cxcb20380.jpg  cxcb20381.jpg

 

Odoh na kraju u traktoriste :D

:) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, odlicna alfica. I ja kad sam kupovao, trazio sam bas ovaj model, al' izleteo Stilo i reko ajde, al' i dalje se okrecem za njom. :turned: Da sluzi odlicno i lepo da se navozate. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo kolega! Odlican, odlican izbor!! U zdravlju da te sluzi. Videces kako mami osmeh na licu svaki put kada sednes za volan :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolege. Vec mi mami osmeh. Od cetvrtka ne izlazim iz njega. :D.
Od investicija imam samo par zelja. Xenoni, ukrasni vrh za auspuh i microlink. Nista vise ja tu ne bih dirao :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je kao da sam je ja uzeo :) Prelepo izgleda, pogotovu felne. Papučice neoštećene, volan odličan, baš kao što i treba da izgleda pravih 160 000km. Šta da ti kažem, u zdravlju da se navozaš sa Alficom. A biće uvek nešto da se sređuje, ksenoni, microlink, pa onda folije, neki znak i tako, bitno je da ona služi, a lako ćeš sa tuning&styling :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odoh na kraju u traktoriste :D

Nego sta, jos jedan u nizu ;) ...

Nek' je sa srecom, Miske !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolege forumasi  :smoke:

Baš je dobra :thumbup: Neka je sa srećom i da se lepo navoziš sa njom, pa uskoro i da padne neki remap :thumbup:

Bice vremena za remap dace bog :) 

 

Drago mi je kao da sam je ja uzeo :) Prelepo izgleda, pogotovu felne. Papučice neoštećene, volan odličan, baš kao što i treba da izgleda pravih 160 000km. Šta da ti kažem, u zdravlju da se navozaš sa Alficom. A biće uvek nešto da se sređuje, ksenoni, microlink, pa onda folije, neki znak i tako, bitno je da ona služi, a lako ćeš sa tuning&styling :)

Felne su u fantasticnom stanju. ksenoni, mikrolink ce uskoro. Sto se tice folije, vec ima zadnja stakla uradjena, dal fabricki ili ne, nebitno, profi su. Prednja ne diram. A znakovi su vec naruceni. Cim budu gotovi, bice update-a :)

 

 

Odoh na kraju u traktoriste :D

Nego sta, jos jedan u nizu ;) ...

Nek' je sa srecom, Miske !

 

Turbina je cudo  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridruzujem se cestitkama, odlican primerak si nasao.

 

Mislim da je vreme da promenis avatar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenice se avatar kad zasluzi alfisa :D hvala na lepim zeljama

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za Alfu dobra je skroz lep si komad izabrao i da se vozis bar Milionce sa njom... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam komšo, nek te dugo služi!

Videh je danas u prolazu  :shock: 
Ako nije tajna, koliko si je platio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa,lepa kolega.A felnice sa restyla :wub:
Ovo mi je vec druga alfica....prvo jtd,pa jtdm......ko jednom sedne u alfu,ne menja brend.Ako ubodes pravi primerak.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam komšo, nek te dugo služi!

Videh je danas u prolazu :shock:

Ako nije tajna, koliko si je platio?

 

Nije tajna. 4300 me je izasla. Ali bez pomoci drugara ne bi bilo nista od ovog. Realno tesko je naci ovako ocuvan auto pa jos i za te novce.

Hvala na cestitanju. Videcemo se na skupu. A sto se tice felni necu da ih menjam definitivno. Ako mi dosadno bude. Mozda samo boju promenim. 17" necu stavljati, al retko koje 16" su lepe kao ove.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...