Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav forumaši. Evo nisam se oglašavao godinama i sada prodajem ovog lepotana koji me godinama dobro služio.

Da vam prenesem i neke kratke utiske:

- od kako sam ga kupio auto je bio odličan. Redovni servisi kako benzinske instakacije tako i plinske, sipao gorivo (95% plin) i vozio. Do ovog trenutka sam sa njim ukupno prešao skoro 182000 km. 

- potrošnjom sam zadovoljan, jer se potrošnja ustabilisala na nekih 8 do 8,5l plina. Ovde morate voditi računa jer sam uvideo da potrošnja može žestoko varirati ukoliko se papučica gasa naglo stiska pa će potrošnja biti i 10l. Prema mojim iskustvima polaano dodavanje gasa i krstarenje autoputem do 130km/h i potrošnja je minimalna. Svako divljanje potrošnja plina drastično skače. Pošto je meni bila bitna ekonomičnost onda moja opisana vožnja i ovaj motor od 90KS se slažu i rezultiralo mojim zadovoljstvom i velikom kilometražom.

- i dalje je ovo neki minimum (90KS) za ovu karoseriju i to sam dosta puta osetio. Naročito leti pri velikim tempereturama, upaljenom klimom, uzbrdicom i pri tome vožnja na plin gde se osećao drastičan nedostatak snage. Ali napominjem da to meni nije toliko smetalo. Smatram da bi onaj T-JET od 120 bio odlična solucija da se uzme u obzir.

- male servise sam ja radio sam dok sam velike radio kod majstora. Pre 12000km sam uradio drugi veliki servis jer mi je vodena pumpa procurila pre neko je došao tremin za servis (planiran na 180000km) .

Iskreno sam prezadovoljan ovim autom, pa sam stoga gledao da kupim TIPO HB 1.4, ali sudbina mi nije dala i našao veoma povoljno preko AKS FLEET SOLUTION i pazario FIAT TIPO 1.4 95KS limuzinu. 

U novom postu ću uskoro pokazati i ovaj moj novi auto. Ukoliko je neko zainteresovan za mog brava mozete me kontaktirati a auto možete pogledati na sajtu Polovnih automobila na sledećem linku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...