Jump to content
FAS Goran
beli_Punto

Dobra stara vremena

Recommended Posts

Da se vratimo na temu :D a one jakne HAWK, sto im se rukavi skidali pa ispadne prsluk? Ceo Nis je samo to nosio :D

Moracu da ugasim mobilni... :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mobtel je prednjačio tada, besplatni SMS-ovi koji su dovodili do zagušenja mreže, pa onda dobiješ od nekoga neki broj stranog sms servisa pa poruke leeeete pa brzo provale pa ga ugase :D Onda su prvi 2003-ce  uveli GPRS  i to besplatno.

 

Da, ja sam na to skroz zaboravio. Tada sam imao Nokiu 6310 i arcio sam GPRS kao lud. Kacio sam se na DC++ o skidao serije i muziku. Telefon pod GPRS-om nije mogao da izdrzi vise od 2-3 sata bez punjaca. Tada su bila 2 popularna telefona sa mogucnoscu koriscenja telefona kao modema, SE T610 i Nokia 6310, s tim sto je kod SE nije mogao u isto vreme da bude prkljucen i data kabl i punjac pa je bio ogranicen na koriscenje, dok je Nokia sljakala kao luda. Pred kraj "promo" je veza cesto pucala i na kraju je sistem sam sebe pojeo. Kada sam ljudima pokazivao counter za data saobracaj na Nokiji ljudi su se krstili, cini mi se da sam bio spucao preko 100 GB preko te Nokije, sto je za vreme dial-up-a bilo ludacki.

 

Inace, prvi telefon mi je bio Nokia 2110 1998. i do poslednjeg telefona sam uglavnom bio ostao veran Nokiji. Trenutno sam na LG Androidu ali cim Nokia napravi Android fon vracam se njoj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mobtel je prednjačio tada, besplatni SMS-ovi koji su dovodili do zagušenja mreže, pa onda dobiješ od nekoga neki broj stranog sms servisa pa poruke leeeete pa brzo provale pa ga ugase :D Onda su prvi 2003-ce uveli GPRS i to besplatno.

Da, ja sam na to skroz zaboravio. Tada sam imao Nokiu 6310 i arcio sam GPRS kao lud. Kacio sam se na DC++ o skidao serije i muziku. Telefon pod GPRS-om nije mogao da izdrzi vise od 2-3 sata bez punjaca. Tada su bila 2 popularna telefona sa mogucnoscu koriscenja telefona kao modema, SE T610 i Nokia 6310, s tim sto je kod SE nije mogao u isto vreme da bude prkljucen i data kabl i punjac pa je bio ogranicen na koriscenje, dok je Nokia sljakala kao luda. Pred kraj "promo" je veza cesto pucala i na kraju je sistem sam sebe pojeo. Kada sam ljudima pokazivao counter za data saobracaj na Nokiji ljudi su se krstili, cini mi se da sam bio spucao preko 100 GB preko te Nokije, sto je za vreme dial-up-a bilo ludacki.

Inace, prvi telefon mi je bio Nokia 2110 1998. i do poslednjeg telefona sam uglavnom bio ostao veran Nokiji. Trenutno sam na LG Androidu ali cim Nokia napravi Android fon vracam se njoj ;)

napravila je :D baci se u potragu ;)

http://www.nokia.com/global/products/phone/nokia-x/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ga je**lo ...

 

crni, zuti sok, sokara vasa sumi ... ko zna sta su sve trpali unutra :D 

 

patike sa svetlecim djonom, autici na baterije, TURBO zvake, sve to svercovanoi iz Bugarske, Rumunije i ko zna odakle jos,

 

radio kasete, video kasete, crtani po ceo dan ... a ovo danas samo kliknes i sve je tu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A prvi sex, a, a? :p:D

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

jos te dupe boli? :D

 

Jaooo, zeznu me dobro sad. Nista se ne brini ti nego cuvaj tvoje :) platices mi za ovo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A porodični odlazak na more, recimo u Renault 4, kao što je moj ćale vozio. A ti klinja, spavaš na zadnjem sedištu, ili na podu ispod zadnjeg sedišta (ko ne zna, R4 ima ravan pod, nema tunel za auspuh. Kakva crna sedišta za decu u ono vreme. A sada me gladaju ko idiota kada klinca odvezem u vrtić kada krenem na posao, tako što ga stavim u krilo, a on kao vozi. Mislim, dete isključivo vozim pozadi u sedištu, ali vrtić mi je u ulici, bukvalno 200m, imam da prođem jednu raskrsnicu, u delu gde i nema saobraćaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo na more išli Trabantom, koji je i dalje u vlasništvu i čeka neko bolje vreme za restauraciju.. Padne sneg, pa ložimo ćaleta da nas vozi pod ručnom u krug po dvorištu i da radi policajke  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buca nikad nije bio normalan!

Tvrdim i demantujem!

 

hvala kuco, ziv mi bio :D

 

Ja kazem ljudi ... Buca je jos uvek dete :D

 

ti pokaze detee.. samo polako ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...