Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dule 021

P: Fiat Bravo 1.9 MJet Dynamic 2007.

Recommended Posts

Jako lepo stanje sa 100% originalnom kilometrazom. U voznji je zaista sjajan i nista ne cvrci, lupka ili skripi. Jednostavno auto za onog ko ceni dobar auto i zato i nije najjeftiniji na oglasima jer u ovaj auto nema ulaganja jer mu je pre 35000 km uradjen veliki servis ,jer ima dobre gume, jer mu je motor sa plivajucim zamajcem i turbinom besprekoran, jer mu je trap bez ikakvih luftova.Ima dva kljuca i kod karticu sa kodom za muziku. Nije imao gresaka i nije mu kacena dijagnostika radi brisanja istih. Volan mu nije menjan i presvlacen i na autu nista nije radjeno od uvoza sem sto je opran najobicnijim samponom i sundjerom.

 

Auto je presao 100% pravih 173656 km i nista nije dizano i vracano.

 

Cena je 5450 i znam da ima i jeftinijih ali ovaj auto necu da poredim sa drugima jer ovo je provereno dobar auto.Ipak moze neki dogovor oko cene ali bez preterivanja.Na slikama fale znakovi ali sam to resio i sad su znakovi tu a za njih je bio zaduzen Opasni gusar.
Forumasi znaju da ja ne laziram kilometraze i da prijavim sve nedostatke automobila a ovo je auto koji sam zaista pregledao i vozio i dobio je visoku ocenu sa moje strane.

 

Kontakt telefon je 063-10-20-110.

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

image.jpg  image.jpg

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Up!

Bravo je jos tu i ceka pravog kupca. Za clanove foruma ide lepa cena za koju niko nece moci da mi kaze A. :laughing:

Nazovite i proverite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko idim na slikama tempomat nema a dugme ASR/ESP ne vidim od volana da li je tu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ASR  a tempomat nema. 

Ne znam sta se sad svi uhvatili za taj tempomat a donedavno smo vozili Yugo i Stojadin. U realnosti jednom godisnje na more  ide vecina stanovnistva i sad ne mogu bez tempomata. :wallbash:

Isto tako imam jedan BMW koji sam 100% prodao ali mora da ima tempomat. Katastrofa u sta se pretvaramo jer vozaca je izgleda sve manje. 

Na kraj krajeva on moze da se ugradi pa ko voli nek izvoli. Sta bi tek rekli da je klotara bez maglenki ,sa gumenim volanom,sa celicarama  od 15" i td.

Stanje ljudi,gledajte stanje a ne opremu jer sta vam vredi oprema ako uzmete krsinu i visite po majstorima.

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja verzija sa 120 ks koja nema DPF i klapnice u usisnoj grani.

Inace je auto pravo 2007 godiste i na svim staklima su sedmice. Ako nekom znaci auto je iz septembra 2007.

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainteresovani clan foruma ce nazvati na telefon i onda cemo se dogovoriti. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji bravo za koji ja znam da je bio kod Duleta pre nego ga je kolega udomio bio je fino ocuvan, i sa manje kilometara nego ovaj (licno odradio dijagnostiku). Ovaj na oko deluje josh ocuvanije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikao sam ga u boljem ambijentu a u medjuvremenu sam ga ispolirao tako da je sad jos lepsi. :smoke:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
image.jpg 
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
image.jpg image.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I posle razmisljanja da liAstru H ili Bravo na moj nagovor je dosao Misa zrenjaninac koji je procitao  pozitivne kritike o meni i shvatio da je Bravo ipak dosta bolji auto i kaparisao ga a pritom se uverio da je Bravo u zaista izuzetnom stanju i samo je prokomentarisao "Da trazim dalje ne moram jer bolji ne mogu naci.". :fun:  A  ne znam zasto se na forumima neko ne otvori i kupi auto kad je u ovako dobrom stanju nego ih kupuju ljudi sa oglasa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja primecujem, velika vecina ljudi sa foruma uzima automobile do 3500-4000, pa pretpostavljam da je to u pitanju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno da je to, ja da uzimam auto odredjeni a da ga ti imas, 99% bi uzeo od tebe, posto vidim da su ok kola i otvoreno kazes tako i tako je, presao toliko koliko jeste... Pohvale za takav rad.

Sent from my HTC Desire 601 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to si ti u NS koji se voza u tom opakom golfu :)

Jel to petica ili sestica sa led zadjim svetlima?

Odlican je ako je to taj sa tvog avatara.


Koliko ja primecujem, velika vecina ljudi sa foruma uzima automobile do 3500-4000, pa pretpostavljam da je to u pitanju.....

 

Sirotinja vozi FIAT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha pa tu si i ti Miso. :laughing:  Eto malo sam morao da se pohvalim da sam prodao auto a i da se izjadam kako mi je krivo zbog toga sto kad okacim na neki forum specifican auto kao sto je ovde Fiat  onda ga skoro pa obavezno ne kupi neki clan.Drago mi je da si i ti prisutan ovde a nisi mi to rekao. Inace ovaj FLCS forum je jedan od najkvalitetnijih u Srbiji a ja to znam jer sam bio na par skupova gde je sve lepo i zdravo organizovano.

Eto kad budes preuzeo auto a slucajno se omane da opet bude skup u Vojvodini moze da dodjes i ti pa se druzimo.

Sorry na spamu.

@bumblebee

Pa eto  recimo da je to taj Golf. :smoke:

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno da je to, ja da uzimam auto odredjeni a da ga ti imas, 99% bi uzeo od tebe, posto vidim da su ok kola i otvoreno kazes tako i tako je, presao toliko koliko jeste... Pohvale za takav rad.

 

I od mene :respect:

 

I da li je Golf srcu leg'o? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...