Jump to content
FAS Goran
setozar

Nemoguća prodaja Lancia Lybra 1.8?

Recommended Posts

prosto ne mogu da verujem,pokusavam vec mesec dana da prodam auto

lancia lybra 1.8 benzin,karavan,u ektra stanju,sve u fulu,ali nema kupaca,

i savakog koga pitam za zamenu ne zeli da cuje,(trazim   DIZEL najpre alfu 147,156,citroen xsara,RENO MEGAN..)NIKO NE ZELI  LANCIA LYBRA,prosto boje se,ne razumem da se ta marka nemoze prodati.molim vase mislljenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam moj oglas u subotu po prvi put postavio kao istaknut i po prvi put napisao da je moguća zamena... Više me ljudi zvalo u ova 4 dana, nego ukupno za sve prethodne mesece.

 

 

jel planiras neki poklon da mu kupis :D

 

Milutine, mislim da je to pravi pokazatelj krize ... kad ne mozes da prodas TDI-ja :D

Neću u drolju da ulažem :laughing:

 

Što se krize tiče... Šta znam... Iz mog iskustva,lepo se prodaju automobili. Više sam mišljenja da neki ljudi polako počinju da shvataju neke stvari.

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Milutine, mislim da je to pravi pokazatelj krize ... kad ne mozes da prodas TDI-ja :D

Uvozi inače iz Holandije...i kaže recimo prodao je za to vreme dve 407-ice, lagunu, c5... 

Nisu ga ni zvali ljudi uopšte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da malo uprostim ovo sto je Totti rekao, doslo im iz dupeta u glavu :D

 

Kakva je situacija sa kolima iz Holandije, covek kod koga radim je kupio b5.5 iz holandije ? 

 

A i letos sam citao u auto bildu o nekom placu iz Holandije ... reklamiranje neko 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah...sta ja da kazem...prodavao sam Rovera skoro godinu dana, za to vreme daj Boze da je bilo 10 poziva i samo je jedan dosao da pogleda, i to je bio u prolazu i video da se prodaje, pa me pozvao da sidjem. A ti sto su me zvali je bilo ili informativno kakav je to auto, ili gde kupujem delove, ili zamena za veci Rover. Veselo u svakom slucaju. :D I naravno na kraju je bilo daj-sta-das jer sam video koliko je sati. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj auto je 2001.godiste,sve u fulu,cena je bila dogovor,a kad su zvali,ili sam nudio u zamnu cena je 1900 eura

sada razmisljam da smanjim na 1700 eura,prosto se pitam,treba li nekom ovakva kola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako i misliš da prodaš kada nisi stavio ni cenu ni kilometražu?  :)

 

Veliki broj kupaca takve oglase samo preskoči...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde nema cena neću ni da gledam uopšte, čim zovneš takav auto bude znatno skuplji i priča kao da je auto sa marsa sleteo.  I ovde cenu zaobilaziš mora bit da je jaka cena. Auto barem na slikama izgleda savršeno i velika mana je što nema tng. Spusti ti tu cenu malo i upiši je smisli je tako da nije fiksna, a opet konkurentna barem koliko i ostali automobili na oglasima. 

 

Problem je novac, ljudi gledaju trampe doplate pa ko koga zezne. Uglavnom posle izvesnog vremena jedan mora bit nezadovoljan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUTO BEZ GRESKE, BEZ IKAKVOG ODRZAVANJA, SVE U FULU, SUPER OCUVAN, EL.PODIZACI, SEDISTA,,ALARM, KLIMA DVOOZONSKA, KUKA, PUTNI RACUNAR, OZVUCENJE BOSE, MUZIKA NA VOLANU, GUME M⨥S, ENTERIJER BEZ FLEKA, REGISTROVAN GODINU DANA, PRODAJE SE HITNO, MOZE DOGOVOR, inace imam i gasni uredjaj od njega kompletan (sa bocom u tocku i dr.)OBAVEZAN PREVOD VOZILA NA VAS.

 

Da analiziramo:

 

-pises sve velikim slovima. U Internet svetu to se zove DRANJE, znaci obracas se kupcima dranjem

-auto star 13 godina ne moze biti bez greske

-auto star 13 godina ne moze biti bez ulaganja, tacnije nijedan auto, pa ni nov nije bez ulaganja, razmisli o tome

-sta znaci sve u FULU. Auto ima nivo opreme, navedi kako se zove tvoj nivo opreme

-u naslovu stoji nema jeftinije. Sta to znaci? Kome se ti obracas? Pravi kupac ne gleda cenu nego auto, pa ce zvati da pita oko cene i mogucnosti dogovora. U naslovu napisi hitno i dogovor

-sta znaci davanje plinskog uredjaja koji nije instaliran? Kome se obracas? Majstorima koji ugradju plinske uredjaje? 99.99% ljudi ne zna da ugradi sama plinski uredjaj. odakle ti plinski uredjaj i zasto ga ti nisi ugradio?

-obavezan prevod na vas. Pa to se ne pise, to se podrazumeva.

 

Ne poznajem te, ali mi po stilu pisanja smrdi da si preprodavac kola. Moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tacno da se Lancia ne prodaje, par ljudi koje znam je bas trazilo Lybru, i kupilo je, ali 1.9JTD. Ja licno tu 1.8 ne ni uzeo ni na poklon, jednostavno motor ima previse problema, prezvakano na forumu vise puta, i malo ko hoce da se petlja sa time. Moze da bude i odlican, ali malo ko ce da veruje da je tako u autu 2001g. Ako da Bog, i posao mi krene kako treba, eto meni Lybre, ali 2.0 20v.

P.S.

Kada sednem za komp okacicu ti oglas lika iz Sapca, lybru 2.0 20v prodaje skoro 2 godine, i cenu ne spusta. Zvao sam ga, i nece. Reko super, a inace je motor malo bio prolupao, pa je menjao jedan leteci lezaj ako se dobro secam. Inace je preprodavac i dovezao je iz holandije. I mozes misliti na sta mu lice gume posle 2 godine stajanja, i ostali gumeni delovi.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...