Jump to content
FAS Goran
DraganUS

Fiat PuntoHGT 1.8 16v by Gandralf :D

Recommended Posts

Salu na stranu, ovo je moja nova djuntalica aka DjuntoSaki

 

Autic jebombona, ocuvan kako spolja tako i unutra. Pregladan uzduz i popreko. Jedini razlog zasto sam presao na ovako nesto je sto me  menjac smorio na stilu i nije mi se davalo 400ura za to, plus ostale dzidzabidze...

 

Sa punto sam dobio mislim sve sto se dobija od dokumentacije kad se kola dobiju izfabrike. Uputsva razna...privezak neki, poseduje servisnu iz italije u koju je nastavljeno sa servisima kad je dosao u Srbiju pre 2 godine. Presao 120000km, carinjen na 98000. Posedujem sve papire od carine kao i kopiju saobracajne i ostala biiip sto se sve dobije kad uvozis kola. 

 

Na prvi pogled nisam verovao da punto moze biti u takvom  stanju. Motor odlican, ja sam za 3 dana presao vec 1000km. Eibach opruge su mu lepo legle, u krivini drzanje odlicno. Nista ne lumka ne trese...

Sve  fabrika,cd player nav, sarzer i woofer u gepeku, org patosnice, jesu malo potrosene ali kako nece posle toliko  vremena. Evo par slika sa jezera gde sam bio u ssetnji...

Uzivo je jos lepsi. 

 

image.jpg  image.jpg
 
image.jpg  image.jpg
 
image.jpg  image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg  image.jpg
 
image.jpg  image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak si se odlučio za ovog Kruševljanina? Očuvano deluje, jedino su mogli bolje malo da skroje ovaj zadnji branik oko izduva :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli su, kad uzmem mrezicu koja fali oklopice se ok. Moram da stakla zatamnim malo posto me ubi ovo sunce, a na stilu sam navikao na njih. Iznenadjen sam koliko su prednja svetla u dobrom stanju, mislio sam da se nista nece videti ali sasvim su ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si zadovoljan potrosnjom? vidim na oglasima da je bio bas jeftin (1800e),ako je stanje kao sto si naveo,onda si ubo premiju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

super sto je beli

taman da ovi tatini i mamini pomisle svasta pa da ih iznenadi  :guitar:

 

ja bih isto poskidao nalepnice...

 

U zdravlju nek sluzi  :)

 

ee da i stopovi mk2b

Edited by Stefan91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar, dobar!  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si zadovoljan potrosnjom? vidim na oglasima da je bio bas jeftin (1800e),ako je stanje kao sto si naveo,onda si ubo premiju :D

 

 

sto se tice potrosnje ne prelazi mi 9. Za sad, sto sam presao, KR - BG.  BG- Sid, Sid-NS-BG-Sid, i onda smao gradska po sidu.

 

 

Lep lep... Da se nazovas s njim dosta dugo, u zdravlje da te sluzi... ;) Samo skini ovu sparco nalepnicu

htc evo 3D

 

Sad kad uhvatim vremena skinucu te naplepnice da nema nista na njemu. Skinucu i znak HGT-a

 

Danas sam ocistio klapnu malo sa cleanerom, mada bila je cista i ovako, promenio filter vazduha, proverio solenoid, i da me ubijes nisam mogao naci saraf za ispustanje ulja. 

Tako da cu sutra  do servisa da se zameni ulje(Racing) i filter ulja i goriva. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tastatura me nesto zeznula pa sam zato postavio ono  :wallbash:  
Extra je punto, da se navozas dugo i kvalitetno sa njim i u zdravlju da te sluzi  :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar punto a tek boja , samo bih ti predlozio da nabavis neku lepsu kuglu za menjac umesto one.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nije ta mrezica tu bila samo onako...prvi put kad sam skidao klapnu imao sam dva lista mala...ne bi valjalo...

A da si skinuo klapnu tek onda bi video kakva "gar" se nalazi tamo gde ne mozes ovako bez skidanja da vidis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao vremena toliko da je skidam celu. Kad budem radio coolant throtle bypass i oil catch can onda cu celu da je skinem i ocistim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...