Jump to content
FAS Goran
zrnke

Opel Astra H 1.9cdTI 150KS

Recommended Posts

Psi laju, karavani prolaze. Opel karavani. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vozim Corsu. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradjena registracija, 29500din.

Zagledali stakla, zadnja posto su tonirana fabricki, cak i otvarali da vide jel folija, isto tako i xenone gledali, stavljali onu masinu, s obzirom da je projektor niko nista nije rekao.

 

 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podseti me u nedelju da ti poklonim pozicione prednje sijalice da se slazu uz 4300k xenon. Ne mogu vise da gledam tu zuticu koja odskace i kvari opsti utisak o autu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa sajma ;) ideš  za eurosalon pa ideš na rampe parkinga od sajma, uzmeš karticu i nastaviš pravo, posle skrenes desno umesto da pratiš pravi put i dolaziš do pruge, posle toga levo i do vode si, zaustavio se gde oćeš. Najbolje do kraja skoro da odeš. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzo posle rampe ideš na put na koji ne smeš :D stoji znak neki samo za vozila sajma ili tako nešto, i onda na prugu. Bitno je da dodjem do pruge :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, objasnio ti Stefan. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav! .. ne znam jel mogu postaviti pitanje ovde.. ali posto je rec o Astri H verovatno moze :) mada motor nije isti...  jel neko moze da mi kaze nesto vise o motoru 1.7 od 125KS .. vidim da se ugradjivao od 2007 godine.. navodno ima tisi, mirniniji i bolji rad od 1.7 od 101KS.. ali jel to isti motor, i jel ima nekih mana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj će sve da ti objasni ali kad se vrati sa gradilišta. Sad je zaokupljen plašenjem radnika.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče resen problem sa klimom, hladnjak gecrkt, bušan. Nije mu bilo spasa, da se zavari. Kupljen novi hladnjak sa garancijom i uradjen servis klime. Sad pingvini iskacu, hladno im. :D

 

Pokusali smo da zavarimo, medjutim pojavile se mikronske rupice tako da nije bilo spasa.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korozija uhvatila maha.

inače jednom kad procuri (osim ako nije udarac) uglavnom posle krpljena ponovo procuti. Tako da rad + ko zna koliko punjenja sistema + boja izađu daleko skuplje nego kondenzator.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...