Jump to content
FAS Goran
Drasko bgd

Fiat 500L - prvi servis (20000 km ili 1 godina) / redovan servis

Recommended Posts

Baš. Zar je tih 1000din godišnje toliki problem?

12500-9500=1000 ta mi matematika nije baš najjasnija.

ti krenuo po celoj Srbiji :)

Probaj u NS su najjeftiniji  :harhar:

Nisam krenuo po celoj Srbiji. Pošto sam iz Kruševca, ista mi je razdaljina do Niša i Kragujevca zato sam pitao tamo. Auto kuću Kole sam zvao jer sam kod njih kupio vozilo.

Ne znam što je čudno da pozovem par servisa da vidim kolike su cene. Vi to u Beogradu ne radite?

Edited by jovancha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se zaista izvinjavam.

 

3000din / 2godine = 1500din.

Velika raziika pošto na mesečnom nivou više ne izađe 83din već 125din!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ti krenuo po celoj Srbiji :)

Probaj u NS su najjeftiniji  :harhar:

Nisam krenuo po celoj Srbiji. Pošto sam iz Kruševca, ista mi je razdaljina do Niša i Kragujevca zato sam pitao tamo. Auto kuću Kole sam zvao jer sam kod njih kupio vozilo.

Ne znam što je čudno da pozovem par servisa da vidim kolike su cene. Vi to u Beogradu ne radite?

 

Ne, sto? mi znamo gde je najjeftinije i gde ima clanske pogodnosti, popusti, selenija, kafa za Dz.....sve znamo...jbga

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve više mislim da nas Zhorz loži i da ne vozi 500L uopšte :rofl:

 

Nema muke sa servisima, cvrčcima, volanima, nešto tu nije kako treba. Da ga nisam upoznao mislio bih i da ne postoji :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se zaista izvinjavam.

 

3000din / 2godine = 1500din.

Velika raziika pošto na mesečnom nivou više ne izađe 83din već 125din!

Servis je svake godine, nije na 2 godine, barem tako meni piše u servisnoj knjižici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće da je i do toga jer mi je sve nešto postalo sumnjivo :D

 

Zar nije servisni interval  2 godine ili 20 000km?

 

Barem je tako bila u početku priča, ne znam kada je promenjeno na jednu godinu

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve više mislim da nas Zhorz loži i da ne vozi 500L uopšte :rofl:

 

Nema muke sa servisima, cvrčcima, volanima, nešto tu nije kako treba. Da ga nisam upoznao mislio bih i da ne postoji :p

Da ne postoji, trebalo bi ga izmisliti :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se zaista izvinjavam.

3000din / 2godine = 1500din.

Velika raziika pošto na mesečnom nivou više ne izađe 83din već 125din!

Servis je svake godine, nije na 2 godine, barem tako meni piše u servisnoj knjižici
Kod nas u Beogradu pise na dve godine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@igor0511 nisi siguran da li je na godinu ili dve. Da si pogledao naziv teme u kojoj pišeš, bilo bi ti puno jasnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kod nas u Beogradu pise na dve godine :D

 

Sada  u južnoj Srbiji konvoj 500L-ova kreće za BG :rofl:

@igor0511 nisi siguran da li je na godinu ili dve. Da si pogledao naziv teme u kojoj pišeš, bilo bi ti puno jasnije...

 

OK, odustajem. Očigledno nemam kvalifikacije za pisanje u ovoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu u pitanju nikakve kvalifikacije nego je u nazivu teme napisano na koliko se radi servis

Fiat 500L - prvi servis (20000 km ili 1 godina)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kad pricah neshi da ti uzme vise para za ta zelena slova on se smejao......sad ce da place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema ljutnje, samo pričamo :)

Nego stvarno ću sada misliti da sam lud. Zar nije bila priča kada su se tek pojavili automobili da je servnisni interval za većinu filtera na 2 godine ili 30 000km pa je onda kod nas smanjen na 20 000?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se onda, moja greska. Bio sam ubedjen da je negde pisalo da je zamena svih filtera tek na 2 godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobrkao si nas i inostranstvo. Velikoj većini nas, ako ne i svima, bord odbrojava kilometražu za servis od 35kkm ka manje, a u servisnoj piše da se radi na 20kkm. Kasnije su čak smanjili na 15kkm.

 

Inače, i ja sam tražio ponude od svih servisa u Beogradu sa specifikacijom koje ulje stavljaju i šta menjaju od filtera i to mail-om. Papir trpi sve i ne vidim problem u tome. Ako oni neće da odgovore ja sigurno neću ići u takav servis. Što se mene tiče, čitajući iskustva svih nas jedini servisi u koje bih ja vozio auto u Bg su Kompresor i Kole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće da je zbog motora.

 

Ja bih se svađao za bord. NIje teško podesiti i po meni su dužni da nameste kako treba. Uostalom šta meni znači ta opcija ako me ne podseti sama za servis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zakazao u četvrtak drugi servis u Ak Koletu. Kažu da je cena 8843 i ako bude trebalo svećice da se zamene 2900 i 500din ugradnja.

Takođe ićiću na produženje garancije 3 god

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je baš jeftino. Da li je kod benzinca drugi servis manji od prvog, mada nema logike?

Kod mene se na drugom menja i filter goriva i očekujem da bude preko 20.000 dinara, sudeći po prošlogodišnjim cenama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...