Jump to content
FAS Goran
Nacionalle

Fiat 500L 1.4 Blek Panter Nacionalle

Recommended Posts

Pozdrav i od mene, 28.02.2014 u Kragujevcu preuzet auto, prvi novi automobil koji posedujem licno. Utisci su fenomenalni, i nadam se da ce tako biti dok god ga vozim a blizu smo 100km. Imam i slicke ali ne znam kako da dodam.. Nadam se novim alufelnama ove godine, mozda da zatamnim malo prozore, a i beli krov bi mi bio vrhunac ali samo polako tek sam poceo:)

 

Za pocetak eksploatacije su mi potrebne neke patosnice, ako neko zna neku povoljnu opciju neka baci link ili telefon za kontakt, adresu..

 

Pozdrav

Sasa

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao ponudu da sacekam neki dan za bolje tablice ali nisam na to bio spreman, razumecete :)

JAAO mi je delovalo dovolnjo dobro a brzo..

Dajte neka iskustva za tipske patosnice, misljenja, iskustva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi originalne gumene patosnice, jako su lepe, prednje su fiksirane, mislim da su reda veličine 4-5 hiljada, nije da padneš u nesvest kao na primer, originalne ratkapne.

 

Čestitam na kolima, meni se crna boja sviđa, valjda te ne mrzi da ih pereš svaki čas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na kupovini!Welcome to the club!Sto se tice patosnica-mi imamo neke tepih patosnice koje smo dobili od dilera(nisu original ali su predvidjene za 500l)...A da je je bila zima kakvu su najavljivali,i da smo morali da kupimo gumene,moj izbor bi pao na ove Gledring-ove (cena je oko 4500dinara)

 

Screen_Shot_2014_03_02_at_10_10_51_AM.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na cestitkama!

 

E to se trazi, sad znam sta mi je ciniti, imam par predloga pa cu videti sta cu.. Kadica za gepek mi je takodje u planu..

 

Nego ima li ko da je kupovao Armster za 500L koja je aktuelna cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustih spot samo zbog plavuse. Brzo sam ga ugasio. Ne pojavljuje se dovoljno prvih minuta da bi mi zadrzao paznju.

Isao na te splavove kao klinac. Ne privlaci me takav provod odavno....

Secam se da sam pomislio kada sam otisao tamo: jbt, ovde kao da je vreme stalo. Smrdljive devedesete nisu otisle iz ovih ljudi....

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porucene tepih patosnice i gumenjarke za zimu:) Sad je red na presvlake, kontaktirao Autostil iz N.Sada ali je problem u tome sto ne znam kako da odaberem dezen jer nemaju neki online katalog.. a hteo bih verijantu crno-sivu kao sto je kolega Temerindza postavio u temi o svom 500L-u, jel ima jos neko da je kupovao presvlake od njih a da zna kako se doticna kombinacija boja zove?

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sporazumeli smo se, danas zvao i dobio vlasnicu licno, nemaju materijale ali stizu za 10ak dana pa cu dobiti uzorke i odabracu sta mi treba..

Hvala koleZi temerindza i svima..

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim generalno na pravopis. Ruzno je kada se pise pola srpski, pola los engleski. Dva L u nacionale mozda imaju smisla u nadimku za forum jer verovatno ima drugi Nacionale ali u naslovu teme nema sta da traze.

Dakle, ili Crni Panter ili Black Panther. Blek je Blek Stena! :D

Bas mi je upao u oci naslov teme pa reko' da pomenem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...