Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Meni se enterijer baš sviđa na Lanciama generalno, ali mi ova spolja nije nešto. :) I volan mi se ne sviđa, volim kad ima malo manje mesa u sredini.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti se sviđa volan Totti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, jako prostran auto, ozbiljno sam gledao Ideu kao drugi auto sto je faktički isto to. Da je ova km teško, mada ne i nemoguće. Slažem se da je bolja ako nije klot (sve imaju klimu i prednje podizače).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na čemu, na Musi?

Ako na njega misliš - svidja mi se. Još je i neke zanimljive braon boje, pošto je ceo enterijer u kombinaciji bež-braon.

I za razliku od onog sa linka, ovaj ima komande na sebi.

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lancia ima na Y, Musi, Lybri... slicne volane, ako ne i iste rekao bih. Totti sto prica je Platino oprema. verovatno ima i naslone za ruke. Ponavljam, jako prostran auto unutra. Ne znam samo za naknadnu prodaju kakva je prica. Ako je frka za kes mislim da ne moze bas lako da se proda. Zato ako je kupujes, barem da bude u opremi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 Totti sto prica je Platino oprema. verovatno ima i naslone za ruke.

 

Ima i naslone za ruku, a i automatsku klimu, alu šesnaestice, parking senzore i još trista džidža bidža :thumbup:

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam isao da ga pogledam,jako je ocuvan unutra,lepo izgleda,e sad koja je oprema ne znam,nema bas neku opremu,al nije ni bitno,na satu pise 160000 km,al kad da je podigao zbog poreza,a oko 100000 presao,motor lepo radi,sve na svom mestu,jedina mana sto sam video,neradi elektricna brava na gepeku,treba da se opravi

covek ga daje za 4200,sad videcemo jos

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajno izgleda,noviji model muse i to u platino opremi,sjajno izgleda,cena je mozda malo visoka,al vredi te pare,pa jos i 1.6mjet motor :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.autoscout24.ch/de/d/lancia-musa-kompaktvan--minivan-2009-occasion?utm_campaign=sellercontact&utm_content=de&utm_medium=email&utm_source=as24-systemmail&utm_term=vehicle&vehid=4636792

 

Mnogo se dvoumim da li da je kupim, sutra mi se zet vraca u ch i mogu odmah da je platim pa eto ako neko nesto primecuje sto ja ne vidim neka napise

prodavac je privatno lice, prvi vlasnik, uradjeni svi servisi i registrovana ali ima kako kaze lagana ostecenja od grada, osim toga jedino sto vidim da fali jesu alu felne

1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo mi je čudna cena od 2.200 franaka, to mu dođe malo više od 2.000 evra, ovakve "muze" napolju idu od 3.000 evra, pa naviše. Čak su retke za manje od 3.500 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to si u pravu,mala je cena,al sto se tice samog auta,lepo izgleda,jer je ovo musa mk2 i to me cudi jer je 2009to godiste,a ima i lepu opremu

al ako je sve ok to je super cena za ovu musu

Share this post


Link to post
Share on other sites

rezervisao sam je do 8 uvece i ladno mi javlja u 3 da je prodata,

naravno napusen je i objasnjeno mu je da smo mi kao narod za njih mama i tako to u naletu besa ... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je jedna Musa 1,4 16V 2005 nedavno u NS a nudila mi se  i ja je nisam uzeo samo zbog par detalja  a auto je presao 68k km.

Ti detalji su bili kmizerni ali  dok ja to  zafarbam i kupim nov akumulator ode tu jos 150€ medjutimposle sam skontao da je to bila odlicna cena ali ja ih dosad nisam imao pa nisam znao kako idu sa prodajom.

Naravno bila je u tom jakom paketu opreme sa panoramaom i koznim sedistima i bas u braon boji a koza  je bila bež.

Posle sam je video na oglasima za  dosta vecu cenu ali  to je stvar do prodavca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

VELIKI POZDRAV SVIM FORUMASIMA!!!!

Da li moze pomoc oko odabira Lancie. Nemam iskustva sa lanciom, a lepe su, a prvi mi je automobil u zivotu, ne racunajuci YUGO (to i nije bio auto)

Gledam ove dve Lancie:

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13428121/lancia-musa-14-svajcarska

zrC0eWd.png

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13419530/lancia-musa-14

nZQfBZf.png

 

Prva ima 1368 kubika i 70kw/95ks manuelni 6 brzina + panorama krov, a druga ima 1368 kubika i 70kw/95ks manuelni 5 brzina bez panorame

Kakav je taj motor od 1,4 i da li je moguce da ima verzija sa 5 odnosno 6 brzina? Kakva su iskustva sa panoramom, da li je potrebno da vozilo stoji u garazi parkirano ili moze na otvorenom parkingu (mislim na padavine kao grad)?

 

HVALA SVIMA!!!

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nuklearni said:

Prva ima 1368 kubika i 70kw/95ks manuelni 6 brzina + panorama krov, a druga ima 1368 kubika i 70kw/95ks manuelni 5 brzina bez panorame

Kakav je taj motor od 1,4 i da li je moguce da ima verzija sa 5 odnosno 6 brzina? Kakva su iskustva sa panoramom, da li je potrebno da vozilo stoji u garazi parkirano ili moze na otvorenom parkingu (mislim na padavine kao grad)?

Motor je naravno isti, a menjac ipak preporucujem ovaj sa 6 brzina ako imas i voznju autoputem. Ako imas 80% gradske voznje onda mozes i taj sa 5 brzina.  Proveri u Eperu za drugu da i ona nije slucajno bila sa 6 brzina, pa stavljen ovaj od 5. 

Ova iz CH obecava jer prema servisnoj izgleda da ima pravu km i svi su  servisi radjeni u jednom servisu u Sionu, pa je mozda imala cak i samo jednog vlasnika. Pitaj prodavca o poslednjem servisu da li je bilo nesto posle  67181km  04.04.2016te. Ako nije...onda skoro 30000km nije bilo servisa. Dakle, ono sto bi te cekalo je veliki servis+mali, tj oko 30000 din sa sve rukama po mojoj proceni. 

Ako panorama radi kako treba, svakako je lep detalj od koga ne treba bezati. Steta sto ni jedna nema alu felne...

Kao i za svaki drugi auto-majstora pod ruku, pa pregled. Ili slep sluzba do prvog dobrog majstora. @neshaoct je iz Rakovice ako ne gresim pa nek ti preporuci neki ok Fiat servis. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...