Jump to content
FAS Goran
cane

Toyota Prius mk2

Recommended Posts

Ja se secam kada je izasao taj auto idanas danju ga smatram za vrh auto,a sto se tice farbanja,opet tvoj izbor,ali ne verujem da ce majstor reci kada sve radi daj jos stoju za krov :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dino, najjace mi je kad pesaci krenu da vriste kad ih strecne prius :D

 

Komsija vozi belog i cesto se na parkingu kao duh pojavi :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se vozio u jednom. Najvise mi se dopalo kad stojis na semaforu, kao da si ugasenom autu, koji onda "samo" krene. A tisina, milina... Nakon toga, iskreno, nije bas prijatno cuti brundanje nasih dizelasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bre brundanje dizelaša, ti nisi normalan, koji ti je k., jtd ne brundda, nije to golf 2................ :realmad:

 

Šalim se, naravno, ovako sam ja dobio kad sam spomenuo da jtd brunda..šta ćeš, dizelaši - sektaši :)

 

A prius i tišina, voleo bih to da probam...sad ću da vidim pošto su kod nas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, toliko je sve opusteno i lagodno da mi i popodnevni spicevi uopste ne padaju tesko :) Ali bogami na jacim uzbrdicama daleko je od tihog auta

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam se uplašio kad sam ga prvi put video, pomislio sam "kako je ružnjikav, a ne čuje se", ali sad mi se baš dopada i uvek se prijatno iznenadim kada ga vidim, retki su, ali se po Američkim filmovima baš dosta voze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tamo normalno da svako ima po jednog :)
Treba mi mala pomoc, znam da nije tema za to ali nije ni smak sveta :) Fabricki jbl player ima cd charger u sebi, znaci svi cd-ovi se guraju u istu rupu, odmah ispod displaya, pa je unutra mehanizam za biranje cd-ova. To sljaka ali je pre 2 godine iznenada prestao da pusta cd-ove. Pretpostavljam da je do lasera onog.
Ono sto me zanima, da li ima neko u Beogradu i okolini ko to popravlja, cisti ili sta vec?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predivan je, imao sam ga na testu mjesec dana, uzivaj! :) Ja si upravo trazim slican primjerak! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu, pa ova makina je puna gedzeta! Danas sam tek provalio cemu sluze dugmici na retrovizoru. To je homelink, tj sistem za kopiranje kodova sa daljinskih za garaze i rampe. Prislonis originalni daljinac retrovizoru, drzis dugme i na njemu i na retrovizoru nekih 20 sec, i to je to. Retrovizor je postao daljinac :) i ima prostora za 3 razlicite garaze. Probao kod mojih sljaka extra. A tek u americi sta sve ima od dodataka za njih, bruka. Steta sto ne rade shipping ovamo :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cane, ima kod nas jedan primerak da se prodaje 2009g 117k presao..kupljen u Srbiji i servisiram..posto volim hi tech fazon i ekonomicnost auto mi je zanimljiv. Auto bi koristio maximalno 3 godine..90 posto u gradu..mislis da je to dobra kupovina?

Sent from my 2013022 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad vidim ovo. Super kupovina, baterije su mu jos taman te 3 godine u garanciji. Tako da nemas brige.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Ja bih hteo da zamolim ako neko od od kolega iz beograda ima felne 15' 5x100 na zajam, 3 dana, dok su ove moje na sredjivanju?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Edited by cane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas preuzeo auto sa farbanja, radio zadnji branik, zadnju levu stranicu, prednji branik i haubu. Ovo sve ostalo su sitnice pa to nisam hteo ni da diram.
I ko za baksuz naravno, sad se vracam sa cerom i bup, neka rasna plavusa sa 147icom u zadnji branik. Nije nista maltene, 2 crtice i blago ulubljeno. Tacno me onim znakom njenim, spicem cusnula. Za divno cudo nisam popizdeo... samo se pitam da li je moguce?! Eto morao sam ovde da se izjadam :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baksuz pa to ti je...ustvari sam zakljucio da svaki auto mora imati bar jednu ogrebotinu. Na puntu mi se desavalo da kad god sam sredjivao auto, posle bukvalno par dana ga neko izgrebe. Tako da zadnju ogrebotinu nisam popravljao i nakon toga je sve bilo Ok! (tako je i prodat). Ko da je neki nepisani zakon prirode bem li ga...a tebe je, za utehu, cuknula plavusa...tako da, sada ga ne diraj i bice sve u redu. A sto se plavuse tice, setih se vica plavuse i alko-testa, ali necu ovde... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

'ladno joj nisi uzeo fon da se dogovorite oko naknade štete koju je ona svojim motornim vozilom, pogrešno procenjujući svoju brzinu kretanja, načinila tvom motornom vozilu. :D:p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i red je, mislim, ono.  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...