Jump to content
FAS Goran
Lazoramix

Slobodna lokacija u Beogradu za samostalne radove na autu?

Recommended Posts

Pozdrav svima da li neko zna ko je iz beograda da li postoji neko mesto gde mogu sam da popravljam auto da nikom ne smetam da je pokriveno i zasticeno od kise itd jos kad bi imao neki kanal da moze auto da se popne bilo bi super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miljakovac 1,2,3 i u celoj Rakovici uopsteno nemas...jedino sam da zidas nesto ili da iznajmis :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora da ima, moracu da se raspitam kako znam i umem ne mogu na ulici da radim bilo sta stalno neko prolazi :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi ti bilo da iznajmis nesto ako hoces servis.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to vec ne znam...raspitacu se.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odeš u neku garažu ili ispod mosta preko ade / petlje radnička. Tu si nadkriven a za kanal jednostavno šahta ili dva bloka i jedna fosna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene na Karaburmi neki lik iznajmljivao garažu s kanalom za 50 eur mesečno, ima vodu, struju, nema grejanje recimo, pošto te zgrade nemaju grejanje, a kanal pokriven daskama da može da se siđe dole kad se daske dignu. Sasvim slučajno sam bio u radnji i čuo kad je pričao sa komšijom, to su neke zgrade u kojima ima nekoliko garaža u prizemlju... e sad, znam pouzdano da nemaju sve grejanje, neke imaju (recimo na Banjci i NBG), niti kanal, a da se po netu za toliko i izdaju 30-50 eur 

Edited by Dimitrije Munćan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snaci cu se samo da dodje lepse vreme bez vetra itd necu da im dajem pare bolje za te pare da kupim jos nesto za auto :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sitne radove kao što je npr... zamena točkova TC Ušće -2 parking skroz na kraju ne dira te niko

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja nesto tako trazim u NS, mada male su sanse. Tu gde stanujem imam kanal i betonski parking, ali je na otvorenom. Znaci u obzir dolaze sam lepi dani za rad oko auta. 

Ono sto bi bilo super je da ima neka radionica koja iznajmljuje termin za rad na autu zajedno sa alatom. Platis po satu i to je to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj ovde, moj buraz živi tu kod Gospodarske mehane i nekoliko puta je je na toj staroj okretnici sređivao nešto oko trapa na autu. Nije imao nikakvih problema a ima kanal, ne puno veliki ali dovoljan da možeš da odradiš nešto ispod auta. Jedina je mana što nije pokriveno nego je na otvorenom.

 

untitled_2.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima na jednom mestu odmah sa pančevačkog puta levo... Betonirano penajnje za auto, koji vam onda bude u visini ramena npr, i možete se fino zavući ispod njega. :)
To mesto se popularno zove Radio stanica, zbog prijemnika koji se tu nalazi, a zvanično je Reva 2. Ako sam dobro izračunao, to mu dođe 7. semafor nakon silaska sa Pančevačkog mosta, u pravcu Pančeva. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekam lepo vreme pa da vidimo da li su slobodne lokacije za koje ste rekli da mogu da se iskoriste :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš kod mene u kraju, u pitanju je Zemun odma kod keja je zgrada.

 

Nemaš kanal, ali možeš da se snađeš da se zavučeš ispod podigneš ga malo i tako ali te štiti od kiše a i nema ko da te cima zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam prolazio tu pa nikako da napisem, znaci Staro Sajmiste. Postoje 2 betonirana nadzemna kanala koja nisu ogradjena, nalaze se ispred ograde, a posle trotoara, tu se nalaze neki auto servisi i auto placevi, ne znam kome pripadaju, samo kazem da je slobodan pristup, verovatno mogu da se koriste nedeljom ili posle 5. Ko je u blizini moze da proveri.

 

cxcb40030.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo da azuriramo temu
Do skoro sam koristio kanal u trudbeniku i zatvorili ga iz nekog razloga
Jel ima i dalje neki slobodan kanal za radove?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...