Jump to content
FAS Goran
boki

Sportska kladionica

Recommended Posts

CHARLTON vs HUDDERSFIELD: Najveća zvezda i vodeći strelac gostujuće ekipe James Vaughan nije uspeo da se oporavi od povrede, tako da nije u kombinaciji za sastav na ovoj utakmici.  

 

Sta mislite o ovome?

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maestro Pirlo obradovao sve kladionicare u nedelju uvece.... barem sam na  pozitivnoj nuli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelsea vs Galatasaray 1 i tim 1 2+

Real Madrid vs Shalke GG3+

SHEFFIELD WED vs QPR  2

CRAWLEY TOWN vs Wolves 2

kvota 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodali te englezi.  :up:   :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

strasno uvek ta druga treca liga...bogate se na prodatim utakmicama samo tako.. jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugar, nije me dugo bilo, no da se vratimo mi nasoj kladzi, shvatio sam da lagano mogu da se uzmu dobre pare, pre nedelju dana sam je bas osurio i odigram jedan lep tiket za lepe pare, lepe i nikad prezaljenije pare, (mogao sam da kupim polovnog Puntisu 2002. god) i padne mi na totalno sigurnoj utakmici, okacicu dole sliku, toliko sam se iznervirao da nisam odigrao vec nedelju dana i ne planiram jos dugo. Pre cu preci da se kladim na F1 nego sto cu se vise baciti na fudbal. Da bude malo i komicno oborise me Italijani :D

 

cxcb25314.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa gde bas moj Inter,vodili su 0-2 i izglupirali se.... mene inter za vikend prodao posle 2 god sviran im je penal u 90min i Milito ga promasi,pojeo sam tiket

tiket od malo pre.... nije se dalo

 

tiket.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas Atletiko pravi iznenađenje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas nas kup 0-2 obe utakmice


Danas Atletiko pravi iznenađenje. ;)

mislim da ce atletiko da igra na nulu veceras, ne igraju im kosta i arda turan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni jedan, ni drugi? :o Onda to stvarno bitno menja stvari, mislim da neće izdržati pritisak bez dva tak obitna igrača... Šteta, baš sam navijao za iznenađenje. :)

EDIT:
A o drugom večerašnjem paru uopšte ne treba trošiti reči.

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni jedan ni drugi ne igraju, tako barem pise na svim vestima, nemam insajdera u madridu pa da kazem da je sto posto proverena informacija al' tako javljaju mediji :)

 

drugi par bi trebalo nemci da dobiju, sad u ligi protiv augsburga su izgubili, bio mesovit sastav, racunam da su odmorniji od mancestera koji juri evropu i u prvenstvu pa igra sa prvom postavom stalno. Bajernu ne igra svajnstajger zbog crvenog u prethodnoj utakmici, ako mancester prvi da gol bice ludnica na alijanc areni :)

Edited by ilegala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mančester će teško uspeti uopšte da dA gol. :) A Švabe ako im se otvori dizna, ima da saspu 4 komada.

Šteta za Atletiko, ako su neke ozbiljnije povrede, izgubiće i od Barse večeras, a i titulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja igrao na svabe sp1 :unworthy:

zao mi atletika u oba takmicenja mali su klub u odnosu na real i barsu u pogledu budzeta, sjajnu sezonu igraju ali sad ih stizu povrede i situacija im se bas komplikuje, kad vec pricamo, vise bi' voleo da uzmu makar prvenstvo da malo prekinu dominaciju reala i barse koji su klasicni drzavni projekti k'o zvezda i partizan kod nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja uvek navijam za te manje i slabe klubove.
Evo ti primer, ja sam vatreni navijač Liverpula. Mnogo su manji klub od Junajteda, siromašniji od Sitija, Čelzija, Arsenala i Totenhema, a opet evo ih na vrhu tabele, bore se za titulu. Mnogo bih voleo da osvoje titulu, i oni, i Atletiko. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul je veliki klub sa istorijom koji ovi svi ostali englezi da se stastave ne bi mu parirali po tradiciji, ove sezone su sklopili strasnu ekipu ali odbrana braaateee pa svako kolo mora da prime minimum 1 gol, daju oni doduse 2 3 5 ali nije to to, tako se ne postaje sampion ako me razumes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem. :) Poslednjih 25 godina Junajted dominira, i tek prošle godine su ih prestigli po trofejima u Premijer Ligi. Što se LŠ tiče, tu ih neće stići još dugo. :)

Da se vrate dani stare slave, pa da LFC opet podigne taj pehar posle 24 godine pauze. Greota da Džerard nikad ne osvoji PL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moj tiket za veceras:

Bayern-ManUnt. 1-1
Atl. Madrid-Barcelona X-2. mada plasim se da ce doci iz 2-2 :/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:clap:  za Atletiko :) drago mi je što Barsa nije prošla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar mi je osećaj bio!  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlični parovi polufinala kako LŠ tako i LE. Za Ligu šampiona bih voleo da vidim u finalu Čelzi - Real da bivši Murinjovi puleni vide kako se igra za klub srcem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...