Jump to content
FAS Goran
boki

Sportska kladionica

Recommended Posts

samo man utd na gornjem tiketu me zakopao

a veceras,moj klub Inter koga cu izbaciti iz interesovanja :)

inter.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se javim da sam uvatio augsburga. Sa dortmundom sam zvizno 16000. Al sam zato juce uvatio na 32000. Samo mi zao sto nije kvota bila veca!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, au, dobra progresija. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može biti dobitna kombinacija sa tom poslednjom utakmicom. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koji bi da gledaju utakmice uzivo u odlicnoj video rezoluciji i bez seckanja preporucujem programcic sopcast. U nekoliko koraka uz print screen cu objasniti sistem po kojem radi program:

 

1) Ukucate u google sopcast download i sa njihovog sajta skinete program za Windows, Android, Linux ili Mac OS.

 

Untitled.jpg Untitled1.jpg

 

2) Kada raspakujete i instalirate program pojavice se sledece i samo kliknete na Login, gore ostavite Login as anonymous, nije potrebna registracija.

 

Untitled2.jpg

 

Nakon toga ce se pojaviti

 

Untitled3.jpg

 

i u polju adress treba iskopirati link.

 

3) Link se kopira na sledeci nacin.  Otvorite sajt  http://www.8bongda.com/xem-bong-da-truc-tuyen/link-sopcast/

 

Untitled4.jpg

 

Kad nadjete utakmicu koju biste gledali, kliknete na nju i pojavice se vise linkova kao sto su na slici

 

Untitled5.jpg

 

onda desni klik na neki od linkova i copy link location

 

Untitled6.jpg

 

4) Link koji ste iskopirali ubacite u polje adress i nakon toga samo klik na plavu strelicu

 

Untitled7.jpg

 

Pored sopcast-a pojavice se prozorcic sa desne strane i moze se desiti da nekada link koji ste kopirali nije dobar pa ispise The channel is offline now.

 

Untitled8.jpg

 

Ako ne krene slika ponovite korak 3 s tim sto cete iskopirati neki drugi link.

Malo sacekate dok se buffering zavrsi i ona ce slika sama krenuti, pustite utakmicu u full screen rezoluciji i to je to.

 

Untitled9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah, tebi ako bude problem poslacu ti na PM video tutorijal, step by step. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima jos par stranica za gledanje preko sopcasta ili ace streama,najvise su zastupljeni ruski komentari,ja vise volim eng ili spance :) ako treba okacicu neku stranicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras revans mecevi lige sampiona,da li mogu doci sve tekme od 3-5 gola

ls.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čelzi 3-5? Ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ima boga taj chelzi treba da ispadne,em PSG bio bolji prosle god ,em primili gol u 89min,em psg u prvoj izdominirao, pa neka se vrati sreca ( tr 1-2 )

i Onaj Shahtjor ce valjda jedan da mune...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što bih voleo Real i Čelzi da odu kući...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto Salke nije prosao dalje. Utakmica je bila odlicna i zanimljiva od pocetka do samog kraja.  Prvu utakmicu su pogresili sto su kuci odigrali dosta defanzivno i zatvoreno i zbog toga primili 2 gola a veceras sasvim druga prica u gostima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.betadvice.net/

 

evo jedan odlican sajt sto se tice sp, valjda su funkcionisali davno, pa su ugasili i pre par meseci opet poceli sa radom

 

evo kvotovan tekst, sa jednog pokeraskog foruma :)

U svom prvom mesecu nakon pauze tipsteri BetAdvice portala su ostvarili sledeći rezultat:

ukupno smo prognozirali 161 utakmicu

imali smo 85 uspešnih predloga za kladjenje, 64 smo promašili, i na 12 prognoza smo imali povratak uloga

prosečna kvota za pogodtke bila je 1,91, prosečna kvota za promašaje 1,89

ukupno smo u mesecu uložili 1270 jedinica, a ostvarili smo 1417 jedinica profita


Šta to praktično znači? Recimo, da ste ispratili sve naše predloge i ulagali 10e po meču, vaša zarada u mesecu bi bila 147e, a da ste ulagali 100e po meču prateći sve naše predloge vaša zarada bi bila 1470 evra zahvaljući našim predlozima. Napominjemo da u momentu tipovanja kvote koje stavljamo uz predlog su zaista aktuelne i one po kojima možete igrati. Za naše predloge koristimo isključivo one kladionice na kojima minimalno možete uplatiti 100e po meču.

Yield ili ROI, odnosno povrat sredstava u odnosu na uloženi iznos bio nam je 11,6%. U svetu kladjenja sve što je iznad 5% Yield (ili ROI) se smatra odličnim rezultatom, i dosta sajtova koji imaju skor iznad 5% naplaćuje pristup stranicama. BetAdvice portal ostaje besplatan i u narednom periodu. Ne bavimo se dojavama i nameštenim mečevima, sve naše prognoze su zasnovane na dugogodišnjem iskustvu i praćenju sportskih dogadjaja.

Nadamo se da ćemo i u martu ostvariti pozitivan rezultat barem kao u februaru. Osim predloga za kladjenje koje pišu naši tipsteri, angažovali smo i nekoliko iskusnih sportskih novinara koji za vas pišu najave za mečeve najjačih evropskih liga, evro kupove ali i svakodnevno pratimo NBA košarku.


 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...