Jump to content
FAS Goran
boki

Sportska kladionica

Recommended Posts

ma hard ja se kladim da onaj nece da plati ni j od jagnjetine a pisamo mu celu noc kvota za suprotan ishod je 35 znaci verovatnoca ko iz 2 u 1 mada nista nije nemoguce... ponekad dodje iz 2 u 1...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zene OI:

Basket: Turska - Rusija, 2, kvota 1.55

Rukomet: Francuska - Crna Gora, 1, kvota 1.55 i/ili prvo poluvreme 1, kvota 1.65

Odbojka: USA - Dominikanska Republika, 1 hendikepu, kvota 1.35

Fuca

Partizan - AEL, 1+ golova drugo poluvreme, kvota 1.35

Bazel - Molde, 1, kvota 1.5

Vaslui - Fenerbahce, X2, kvota 1.35 i/ili 1+ golova drugo poluvreme, kvota 1.35

Olimpijakos - Malaga, 1X, kvota 1.45

Hamburger - Nordsjaelland, 1X, kvota 1.4

PSG - Lorien, 1, kvota 1.35

Pocetak prvenstva, PSG domacin, jak tim, publika, sezona u kojoj na domacem terenu nema prastanja, sezona u kojoj hoce titulu. Kec ko vrata. Igra se 11. avgusta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kina - Gana, 1X, kvota 1.5

Norveska - Grcka, 1X, kvota 1.3

Engleska - Italija, 1X, kvota 1.45

Francuska - Urugvaj, 1X, kvota 1.3

Tu su jos i:

Ukrajina - Ceska, 1X, kvota 1.35

Portugal - Panama, 1, kvota 1.25

Skotska - Australija, 1X, kvota 1.45

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da razimiram najavu ... proslo 6 od 7 :guitar:

Tacnije proslo je 5 od 6. Cekam jos Portugal - Panama, 1, kvota 1.25. Portugal vodi 2-0 i ovo 100% prolazi.

Nije proslo Norveska - Grcka, igrao 1X, na kraju 2-3.

Sve ostalo je proslo :smoke::fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul se budi.  :turned: Sad je vreme igrati na njih i teške utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počela Premier Liga, i svim srcem uz Liverpul ! Doveli su interesantna pojačanja, bili jako dobri u pripremnom periodu, i sad je vreme da pokušaju da se umešaju u borbu za mesto na tabeli koje vodi u EURO kup, a dogodine ako Bog da, i za mesto koje vodi u kvalifikacije za LŠ !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da vas vidim koliko nas ima :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kao što sam napisao pre početka sezone, Liverpul se probudio, krenulo im malo. :) Ako Bog da, da se vrate u LŠ kako i dolikuje jednom tako renomiranom klubu.  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobiće Liverpul danas onaj Swansea, trebalo bi odigrati 3+ ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1-1 i 3+, pa vezati sa još nečim možda.  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo je Liverpul postigao goool. :D

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz keca, i 3+ su došli, još samo da vidimo konačan rezultat. :D Trebalo je igrati 3+pp, e to je ozbiljna kvota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, uplaćujte, šta čekate... :D

Koliko se sećam od pre 15-tak godina (da, kladilo se već u srednjoj, minimum je bio 5 dinara po tiketu, drugar i ja po 2.5 dinara uplaćivali na jedan tiket :D), najveće kvote su bile na preokrete (iz 1 u 2 i obrnuto), i na kvotu 7+ kod golova... :thumbsup:

 

p.s. Eeee, vreme slušanja Golf radija svako popodne subotom i nedeljom jer su oni uživo prenosili sa kladioničarskih teleteksta rezultate svih liga...nema tada interneta, nema ništa.

A, onda uveče, posle 23 (kada prestanu sa radom) zove se Atlantic kladionica, a oni nameste sekretaricu, snime iščitavanje svih rezultata od toga dana pa slušaš i pišeš na njihovoj listi pored..ovako je to izgledalo, glas kaže:

Škotska 4, mečevi od rednog broja 180 do 184, rezultati...iz iksa 1:0, iz keca 2:2, iz iksa 1:2, 0:0, itd, itd...

A, onda u ponedeljak u školi tvoja lista bude glavna jer samo u njoj imaju rezultati Škotske 4. lige...   :D :D Eeeeee... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta mi bi da krenem opet, ja sam.u kladionici od 1ve godine srednje pa sam jedno vreme prestao sto zbog skole sto zbog malera :-D i onda krenuo opet, danas pao na 2 tiketa, nesto me nece ovog vikenda. Cekam u utorak Zenit-Dortmind pa da podinegnem neki kesh :-D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu Nešo, nisam znao da je klađenje i praćenje rezultata nekada tako funkcionisalo. :) Sad nam je sve olakšano, kladimo se od kuće ako nas mrzi da izlađemo i uplatimo, rezultate i utakmice gledamo uživo preko neta ali nije to to. Kako li će biti za 15 godina ne želim ni da zamislim ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odigrao za danas:

Parmi-Fiorentina IpX
Napoli-Genoa 1
Espanyol-Villarreal IpX
Benfica-Guimaraes 1

Bilo mi dosadno pa reko neka ide zivot, valja se od ponedeljka :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar a pao :thumbdown: neće me nešto...čekam Zenit Dortmund 2, ako mi ni to ne prođe, dižem ruke od kladže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tiketa za danas:

 

      Zenit-Dortmund 2-2

      Olympiakos-Man.Und. IpX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...