Jump to content
FAS Goran
boki

Sportska kladionica

Recommended Posts

Au jes, zbunio sam se nešto. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu...Uzas :(

Ja dobio danas neku sicu, najveca kvota je bila na Aston Vili 2.45, a najmanja 1.45 na Marsej.Igrao sam i Brondby koji je bio prekinut u 50 i nekom minutu.Rezultat na txt-u je bio 0:0 do 90. min. Hteo sam da se roknem :D

Od jednom napisase "Prekinuto" i onda mi bi lakse :)

Malo pre bacih pogled i videh, 1:0 kraj :)

Ne znam sto su prekidali, ali odg. mi ovaj rezultat :)

Edited by Mi An

Share this post


Link to post
Share on other sites

Progresija je veliki rizik, jer moras imati mnooooogo kesa u rezervi da mozes da je ispratis, ko moze da isprati uvek taj je u plusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

par timova su na crnoj listi kod mene... izmedju ostalog i taj Anderleht ,makar bila poklon kvota,sigurica ,ma ne vidim ih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Progresija je veliki rizik, jer moras imati mnooooogo kesa u rezervi da mozes da je ispratis, ko moze da isprati uvek taj je u plusu.

mnooooogo je blaga rec ;)

 

 

edit

displaygrapht.png

 

sve se to ovako zavrsava

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam cekao jednu za 117000, cak je bila poslednja i imao sam vremena da napravim turbo isplatu ali nisam igrao u meridianu...Smislio sam taktiku da branim tako sto cu cekati da neko povede i onda igram da druga ekipa ne daje gol do poluvremena, ima sam na raspolaganju 45 000 za tu operaciju. Redjale su se prilike ali je na poluvremenu bilo 0 0, a na kraju 4 0, definitivno nemam srece.

 

eREzcv9s.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

....kako igra Bazel, i treba da izbace ovaj mrtvi Liverpul, jebo me otac kad sam i zavoleo i počeo da navijam za njih.

EDIT: Markoviću crveni karton.  :thumbdown:  :thumbdown:

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na levoj ruci traka suvereno lezi

Desnom nogom projektile on lansira ka mrezi

Navijaci svi za njega odmah zivot bi dali

Jer je Stivi svoj Liverpulu dao jos ko mali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, kao klinac sam baš zavoleo taj Liverpul, i pratim ih, navijao sam za njih i kad su bili 7. u ligi i slično, stvarno mi je drag klub. Ali jebiga, nisu oni kategorija da se peglaju sa Sitijem, Čelzijem, Junajtedom i sličnima, jednostavno nemaju para za to.  :ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je ok, al vecina kad pomene liverpul, pomene i dzekija, za njih je on bog (sto se da videti iz stefanovog posta), a nema veze sto taj isti dzeki pljuje po srbima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je legenda tog tima, i kao jednog vrsnog fudbalera, diskutabilno najboljeg na svojoj poziciji ikada, kao izumiruću vrstu odanih fudbalera koji je dva puta odbio Real, dva puta Čelzi, po jednom Inter, Arsenal, i još ko zna koga sve a da ja ne znam - ja ga poštujem. A kao čovek... slabo. Isto mislim i o Đoki Balaševiću. Ne znam mnogo takvih smradova kao što je on, kako se koja politika menjala, on se tako savijao. Nikad nije imao svoju stranu koju drži, nego je uvek držao onu koja je u tom trenutku aktuelna. Ali, kao tekstopisca i kantautora - duboki naklon. :)

Što se samog Liverpula tiče, eto, bilo mi je žao kada je otišao Oven, pa mi je bilo žao kada je otišao i Tores, pa Haman, Heski, Alonso, Karager, i sad Suarez... Pa će mi biti žao i kada ode Džerard, ali uvek su se nekako oporavljali, nekad im je trebalo dugo, nekad malo, ali na kraju se uvek oporave. 2007. godine ako se dobro sećam, navijači širom sveta su skupili 60 miliona funti da pomognu klubu da otplati dugove i zameni vlasnike, a mislim da tako odane navijače ima možda samo Real pored njih. I definitivno imaju neku magiju oko sebe. Oko stadiona, istorije, oko pojedinih igrača, oko navijača... Kad se peva YNWA, samo se bezdušnik neće naježiti, a meni nekad i suze krenu. Jebiga, baš sam se primio, sad kad vidim koliko se iznerviram kad ih nabuši pišljivi Njukasl ili Svonsi, pomislim da je možda bolje da se nisam zainteresovao i zavoleo ih još daavno, davno, i da sam ostao samo okoreli Grobar. :)

Izvinjavam se ako sam bio malo opširan. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno CMF, to je igra najveći deo karijere. Povremeno AMF, i isto je uvek bio odličan. A sad, pod stare dane, igra DMF, opet vrlo dobro obzirom na godine. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 igra DMF, opet vrlo dobro obzirom na godine. :)

Kad je najviše trebalo, protiv Chelsea na kraju prošle sezone, baš je dobro odigrao na toj poziciji  :crazy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebiga, svi znamo da mora nekad da se kiksne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se da je dobar igrač ali ne može biti najbolji, na sve te tri pozicije ovako na prvu loptu mogu da navedem barem po jednog boljeg koji je igrao u njegovo vreme, u proslost da se ne osvrćem, npr amf zidan cmf ćavi i dmf pirlo. Dzekiju kapa dole za vernost klubu i to što celu karijeru igra iako ima šećernu bolest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...