Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
cileee

Popravka Samsung Galaxy I9100 (S2)?

Recommended Posts

Ovako, ne znam sta da radim. Pre skoro 8meseci razbio sam telefon, da ne duzim pao mi je sa terase visine 4.5m ja sam odusevljen kvalitetom i sve, koristim ga tako evo sad ce 9ti mesec i nemam nameru da ga menjam (jedino S4 moze ili novi S2+ ili S2 sa citavim ekranom) tj. meni je puklo staklo, ali bas bas puklo, imam rupu preko koje mi je folija i selotejp da mi ne upada prasina i voda. Sad me koska, da li da ga prodam bud zasto (ja mogu saada odmah da dobijem 14000 za njega) ili da ga popravljam. Preko caleta popravka mi izlazi oko 79-82€ nabavna cena. U koji god sam servis usao traze mi 120+ kako kod koga, uglavmom ispod 120 ne ide. Pa da cujem vase komentare. Sve mogu da podnesem ali da mi baterija traje 1 dan, 12 sati ako ga ono cupam u crveno stalno :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi da nadjes neki polovan neispravan a da mu staklo celo jeftinije ces da prodjes i samo prepakujes...Ja sam uzeo S2 za 70 evra kao nov spolja ali mu ne radi punjenje otisao neki micro cip koji ne mogu nigde da nadjem,jedino isto da kupim polovan neki pa se zameni taj cip...Sad imam dve baterije i punim na externi punjac,meni ne smeta uvek imam jednu punu bateriju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaj ga za te pare. Ne mozes da menjas samo touch panel (staklo) zato sto je ekran zalepljen za touch panel i menja se zajedno bez obzira sto ti je puklo samo staklo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaj ga za te pare i kupi za 150-160 na oglasima savršen primerak. Meni je zapravo neverovatno da neko kupuje slomljen S2 za taj novac, kad za 20-30e više ima ispravan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemu sve radi normalno (imam dosta opreme pa zato ide tolika cena, imam npr eksternu bateriju od 2200mAh, 3 silikonske 1 niklovani bamper, kupio mu pojacanu bateriju, imam njegovu original i sto je najbitnije imam papire kad je kupljen i kutiju. Full stanje je. Lik mi trazi 50 evra da mi napakuje staklo kao da je juce izasao iz fabrike, ali mi se ne daju te pare. Razmisljao sam da ga menjam za neki fon uz 40,50 evra doplatu. Hoce mnogo njih sa iPHone 4 i citavim S2jkama (prepordavci)...ja samo fon da prodm bez icega u kutiju ispod 110€ necu da pricam, jer mi samo maticna vredi oko 70, mozda sam ga i ja precenio,ali je neverovatno, ja ga pre nedelju dana stavio na oglas i lik hteo da ga uzme sa svime za 140€, ne znam sto ga nisam dao da me ubijete saada, pre mesec dana lik mi nudio 120 bez ekterne baterije, na kraju cu ga staviti za 14.000 fiksno sa svime i neka ide.

Послато са GT-I9100

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko para za externu bateriju od 2200 mAh? ili mi reci gde si je kupio i koliko para?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas je na.oglasu, pa sta znam...ja sam je platio 2300 da dobijem i 1700 za nju ja sam happy :-D kazi neku cenu, ako je 7puta napunila fon ja ne znam.

Послато са GT-I9100

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas na dx.com da narucim samo staklo za njega, treba oko 20 dana da stigne u srbiju i sam zamenis i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar je narucivao za Htc one x preko ebay-a staklo, i nije ni pribliznog kvaliteta kao org. Ne radi lepo touch screen i slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li tu staklo za Htc One V?

Takodje mi je napuklo a tač ispravan.Iste price po servisima,mora i jedno i drugo jer je integrisano...i cena 95 e.

Zanima me ako je tako a ipak nabavimo nekako stakla kako cemo odvojiti staro staklo od tač panela? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako... Kolega sa posla je platio ekran za s2 oko 150e pre god dana. Sigurno je sad malo jeftinije, ali nije bas ni 20-30e. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam po nabavnoj ceni (80€) A klasa, kao neko A Korning staklo. Razmisljam se i skupljam pare za njega. Meni stvarno ne smeta, ali bih jako zeleo da ga popravim :-) mogu da pitam, posto mi cale privatno popravlja telefone, pa je prijavljen kao ovlasceni servis i mogu da kupujem u N-Lapu. Tako da ako vas nesto zanima samo napisite. :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se pohvalim. Posle skoro 2 godine koliko je bio slomljen uspeo da ga popravim za SMESNE pare. Posto je to bilo da sam ja nesto ucinio za njega a popravlja telefone reko ajde da ga odradi pa da ga prodam. Bas ga je lepo odradio :D

109befb192565b0f2a82cf54ae4776b9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...