Jump to content
FAS Goran
MEDA_89

Punto mk2 HGT by MEDA

Recommended Posts

Ipak ga nisi prodao :) Na Punta samo 15" sve preko toga dosad sto sam video nije izgledalo kako treba...

Послато са GT-I9000 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

16ke sa 195/45 bi bile taman,a sta znam,nekako mi slatko vrti ove 15ke :D

 

Danas bila plata pa sta cu nego na otpad i tamo sretnem kolege sa foruma :) Nemke i Zemunac,momci svaka cast,legende ste..

 

Uglavnom sam pazario cd sanzer jos da izvijam fabricki radio,ne znam jel moze na obican kasetas ili moram za sanzer onaj sa velikim displejom?

 

IMG_20140512_155109.jpg

 

naletim na patosnice,rekao bi da su fabricke,na vozacevoj mala rupica,verovatno od stikle,al uglavnom legle su kao dupe na nosu :) bitno mi je da sad nemoram svaka 2 minuta povlaciti patosnicu prema sedista jer se podvlaci pod papucice..

 

IMG_20140512_155212.jpg

 

IMG_20140512_155535.jpg

 

IMG_20140512_155552.jpg

 

IMG_20140512_155601.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, uzeti mere ovih patosnica pa skrojiti nove od nekog dobrog materijala  :rolleyes:

Ne zvuci ovo bas najbolje - to da fiatisti nalete jedni na druge na otpadu :D

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis na onu varijantu od mnogo republicko srpskih dinara? :)

Upravu je Beli, changer je njesra i to kad hoce da radi...a i onda malko preskace...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i za evre, ako ce da ti bude lakse ... ako mislis na mikrolink ili kako se vec zove on je oko 35 ... a patosnice ima za 1200 dinara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Milutin

 

od kako sam uzeo punta taj lik sto drzi delove mi postao drugar koliko cesto idem kod njega,jos samo da pocnemo da idemo na slavu jedan kod drugog.. :D

 

 

Nije problem,kad god zatreba samo reci pa cemo seci :) mene su odusevile jer su tacno ispod kvacila isecene,pa lepo stisnes do kraja papucicu,a kod gasa sam je ja malo reznuo :D

 

@ beli punto

 

nisam ja uzeo sanzer zbog muzike,nego ocu da bude fabricki izgled auta,imam ja cd player relativno dobar,ali ocu da sve bude kao 2001 kad je sisao sa trake :) sto se enterijera tice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, bravo medo, bas iz tog razloga, iako imam xcar jos uvek mi stoji changer gde i treba da je...

Beli, u tom slucaju ako su 1200 dinara sam cu sebi dati -sedi-dole-jedan- :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupio, jos neki na forumu kupili ... skoro godinu dana uz redovno usisavanje, kao nove, jedino se moja kod nogu malo poznaje da je koriscena jer nema one kockaste gume tu gde dodju stopala ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da sam video negde te kao skrojene za recimo lupicu 2500 dinara, i odustao od te varijante...uzeo neke univerzalne ali nisu lose, jos ovu letnju sezonu i onda vijam tako te neke, da se ne zezam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutine drago mi je da ima jos neko ko tako razmislja :)

 

sto se tice patosnica,slucajno sam naleteo na njih,planirao sam nove pazariti,al dobio sam ih za flasu kole tako da su vise nego odlicne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema me dugo ovde,jedva nadjoh temu :)

 

Punto je otisao u zamenu za 206 GTI,menjali se Goran i ja,a Goran ga prodao u borcu gde je i sada.. Mada Mislim da je opet na oglasu..

 

206 sam sredio pa na oglase i vratio se u VW familiju :)

 

Uzeo sam mk3 20 jahre sa ABF motorom... uglavnom sve od opreme osim sibera i tempomata...

 

golf_33.jpg

 

Gevinde + DOTZ le mans 17x7 sa 205/40 ali to je proslogodisnji setup,ove godine idu druge felne 17x7.5 sa 195/40 gumama i jos OEM+  delova,videcete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe :-)

Jeste 150ks ali nije neka jurilica,tezak auto dugacak menjac,koza,klima.

Bice slika cim zavrsim sto sam isplanirao..

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buco, da bude granitno :D

Medo, stavi ti slike i pre radova da možemo da pratimo razvoj situacije ;-)

(Buco, Medo) da me vidi žena mislila bi da sam izludeo načisto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...