Jump to content
FAS Goran
MEDA_89

Punto mk2 HGT by MEDA

Recommended Posts

@milutin

 

neki dan sam bio u ns i sreo jednog decka koji vozi crnog stila jtd nacipovanog sa bbs 15" felnama,zimski set,spomenuo te cim sam mu rekao da imam HGT-a,kaze varijator od 2.0 da vozis? Moze li vise inf o tome? Kad budem na Miseluku moracu te nekako iscimati,da me provozas u tvom puntu da vidim razliku..

 

Goran...

A da nije rekao da sam ga i cipovao mozda?

Mada ne cudi me, ne krivim ga...sta sam sve cuo i sta me sve pitaju - ne bi me cudilo da jednog dana ispadne da u stvari vozim 2.0T...varijanta "gluvih telefona" - nista drugo

Imam ispravan variator koji radi kako treba i to je to...sve ostalo sto je radjeno je kod mene u temi ;)

A za Miseluk javi se u svakom slucaju, provozamo se pa ces videti...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako se decko zove,uglavnom prodao sam mu neke srafove pa smo popricali par minuta..

 

Prelistao sam temu i stvarno ti auto ide sto bi rekli za sve novce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi wageni su pod konac, a u tom pravcu ide i Punto :thumbup: 

 

Ništa preterano, samo diskretno, spušten, široke felne i to je to, eventualno da mu malkice pritamniš stakla i to je to... Nije odavno bio neki HGT, lepo je videti još jedan predstavljen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelijep Punto :)

 

davno sam gledao jednog HGT Punta, ali me plasila potrosnja!    A ti sad kazes nije strasna, pa kolika je realna potrosnja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice ovo odlican auto, u to sam siguran  

 

Znamo se sa VW foruma, pa znam u kom ce pravcu sredjivanje ici  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super boja stvarno odličan auto, lepo ih sređuješ, ovi prethodni su isto dobri, samo te se ne sećam sa knaufa, tj ovog golfa. 

Čoveče koliko ti menjaš felni, još kažeš nisu to sve :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ sikterBre

 

hvala drug,trudim se da auto bude sto vise u fabrickom stanju,od izmena felne i amortizacija :) naravno uvek ima nekih sitnica,detalja..

 

@ Mihajlo

 

hvala :)

 

@ Zoranic MNE

 

lagane voznje 6 litara,navozao sam sa puntom ko sa nekim dizelom,povozan je auto,sto zbog motora sto zbog menjaca. Mozes ga saltati na niskim obtajima,lepo vuce ne gusi ga iako je benz :) Sto se tice gasiranja,tu ne merim,niti me u tim trenutcima zanima koliko trosi :D

 

@ Veljac

 

eee legendo :) kakav si mi? Hvala,znas i samo kako to bude kod mene :)

 

@ Stefan

 

hvala drug,a za vw forum,davno je bilo,podseti me malo?

 

@ paradajz

 

hvala :) pa letos sam svaki vikend bio sa golfom na knaufu,svaki put se vozilo muski :) dok je golf bio u mom vlasnistvu,sad je u Subotici..

 

a felne su tu da bi se menjale :) jedno vreme sam i radio sa njima,pa je to izgledalo ovako :D

 

483129_487401394629703_1384116865_n.jpg

 

a koliko smo ludi za tockovima,evo kod drugara kuci

 

1496424_3824189019198_715200917_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na čemu, a što se tiče Knaufa ne mogu da se setim potezao sam se sa nekim golfićima, i sad stvarno ne mogu da se setim baš da li je ovaj bio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj golf je jedini branio cast K glave i mehanickog ubrizgavanja :) jer vecina imaju plin a plin i K glava nece da moze.. Mada u zadnje vreme svaka ozbiljnija dvojka je ABF...

 

A sto se tice potezanja,nisam se probao sa puntom,kad bolje razmislim nijedan fiat.. Bile su neke mazde,pezo 205,bmw,po koji vw...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nemke

 

hvala drug :)

 

@rile

 

boja je presudila :) hvala :)

 

vece kad je stigao kod mene

 

Photo_0124.jpg

 

@bane23

 

zadnje felne su lepe,ali ipak su za moj ukus jako uske,samo 6jota

 

6jota vs 8jota

 

Photo_0127.jpg

Photo_0128.jpg

 

sto se tice golfa,juce sam bas isao gledati jednog 16v,planiram golfa za vikend auto,a punto da bude daily ride,al videcemo :)

 

@dragan

 

jeste na oglasima je i bice dok vazi ovaj zakon za zimske gume,a onda turpijamo ponovo :) naravno ako se u medjuvremenu ne proda...

 

@milutin

 

neki dan sam bio u ns i sreo jednog decka koji vozi crnog stila jtd nacipovanog sa bbs 15" felnama,zimski set,spomenuo te cim sam mu rekao da imam HGT-a,kaze varijator od 2.0 da vozis? Moze li vise inf o tome? Kad budem na Miseluku moracu te nekako iscimati,da me provozas u tvom puntu da vidim razliku..

A gde su ti ove fabrika felne sad??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se da ne može . E pa onda se nismo mi potezali, kako su ti išla ta potezanja, jesi dobijao, gubio? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djuntalica

 

dogovoricemo se :)

 

@paradajz

 

pa zadovoljan sam golfom,isao je za sve pare sto bi rekli,jedino sam ja imao problema sa prvom brzinom,tj startom,par puta je izvrtim bzv..

 

prvi put kad sam bio sa njim na knaufu dobio me drugar sa ibizom 1.8T i to mi bezao za pola duzine,tj bio sam mu kod vrata,par puta smo probali,zavisi kako ko krene,uglavnom tu smo negde

 

sl put drugar ubacio 9A motor u dzetu tj 2.0 16v 136ks sa menjacem od 1.6,njega dobijam iz mesta pa smo probali leteci,takodje ga bijem i na autuputu takodje :D imamo neko rivalstvo koje traje godinama :D

 

pezo 205gti crveni dobijam opusteno nekoliko puta me lik cimao da se probamo

 

bmw e36 na 18kama derem ga, ne znam koji je motor

 

mazda ne znam koji model uglavnom motor 1.8 al neki V motor brzi sam i to dosta

 

golf 5 tdi cipovan,dobijam ga

 

e onda jedno vece mk1 golf 1.9 tdi cipovan od poznanika,tri puta gubim,poludeo sam,sedne drugar u mog golfa dobije ga :D

 

ibiza od drugara ABF gubim,decko jednostavno ispali auto,dok ja vrtim prvu..

 

ne mogu vise da se setim,ovo je nekako bilo najzanimljivije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...