Jump to content
FAS Goran
Sava

Alfa Romeo GT 1.9 JTDm

Recommended Posts

Okači slilčicu felni.  :thumbsup:  Ima da mu stoje....  :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim sednem na komp, istrosio sam brze megabajte :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nekog lika sto rastavlja najvise gt-a, a ima i po koju 147 156.. 

 

CAM00502.jpg

 

jeftine su zato sto oni ne stavljaju na oglase nista posebno, ove su mi na primer tek sad razmontirali sa gt-a ovako prljave..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa valjda se preziva Graovac, nisam siguran.. odma ih oprao i spremio u podrum da sacekaju nove gume :)

cxcb14108.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provericu sve 4, sve imaju po 30 40grama, al po 5g tegici jedan pored drugog...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam da naglasim da ima gt-ove :D zove se Aleksandar i iz Majura je, ostavicu ti broj na pm ako ti treba..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepe felnice, nema sta... Za mene - petokrake i multispoke, pa prazno mesto, pa onda sve ostale...

I ja se slazem sa Podvarkom, mozda bi ih ipak proverio i eventualno odradio, bar ti je majstor Radovan tu pod nosem.Odlicno radi, a i jeftin je.

Ovakve bi neke i Banetu lepo došle na njegovu 147..

Bandzula juri 16'', nasao sam mu jedne sa gumama za 220 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavio.

 

Upravo tako Ivane, multispoke i Q2 alfine su na prvom mestu, samo sto q dvojki nazalost nema u tolikom broju, a i skupe su dosta, tako da je ova druga opcija mnogo bolja i pristupacnija, a ne odskace puno izgledom. Kod Radovana obavezno, ako vidim da se leluja neka. Bas mi bude krivo zbog coveka, kad god se setim njegove nesrece..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam znao da ideš... trebaju meni neki detalji za 147 :). A te multispoke kada staviš na auto, osmeh na licu zagarantovan B)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavio sam broj u onoj temi, zovni pitaj, reci ce ti sve.. :)

 

Danas sam malo prao Alfu  :smoke:

 

CAM00515.jpg  CAM00517.jpg

 

CAM00518.jpg CAM00520.jpg CAM00522.jpg 

 

Jel zna neko kako se ogledalo retrovizora, posto bih ih nosio poklopce na farbanje u hrom boju. Izvalio sam da se ide preko ogledala, ali kako god nategnem ogledalo, ne vidim sistem vadjenja sem natezanja ogledala ili dok ne pukne ili dok se ne otkaci. A ne bih bas da imam problem da nalazim novo ogledalo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepe felnice, nema sta... Za mene - petokrake i multispoke, pa prazno mesto, pa onda sve ostale...

I ja se slazem sa Podvarkom, mozda bi ih ipak proverio i eventualno odradio, bar ti je majstor Radovan tu pod nosem.Odlicno radi, a i jeftin je.

Ovakve bi neke i Banetu lepo došle na njegovu 147..

Bandzula juri 16'', nasao sam mu jedne sa gumama za 220 EUR.

E bas to ja cu ipak 16ce,nenako mi mnogo 17,a da ga ne spustim,a ne mogu to da radim i ja bih opciju 195/55/16 gume,nasao sam i ja nesto,ali lik mi se ne javlja i ovde se isto jedan lik ne javlja za gume ne znam sta se desava daju oglas i nema ih .....

Koliko para su te izasle ove felne ?

Sada vidim 180e,to je smesna cena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su slike, nemoj da nam brukaš telefon.  :ice:

 

Danas sam imao test vožnju, GT ide odlično i stvarno je dobar osećaj za volanom.  B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispazariš mu i bež patosnice, da se slaže sve lepo, i ima da bude dobarrrr.  :turned: 
A i felne kad mu budu sele...  :unworthy:  Te samo prekomanduješ u zimski set.  :turned: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CAM00461.jpg

 

ove tipske im ne diram, em su nove, em imaju natpis, i stapaju se sa bojom poda :)

 

i 16" mi vec imaju sve 4 solidne zimske, sto je veliki plus :)

Edited by Sava92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, dobro... Ali čučnule bi bež, da se slažu sa enterijerom i sedištima ko dupe na nošu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, dobro... Ali čučnule bi bež, da se slažu sa enterijerom i sedištima ko dupe na nošu. :)

Bez patosnice? To jedino ako planiras da auto stoji u garazi sve vreme :)

 

Ako budes planirao da ides u Sabac po neke delove, javi mi se. Treba i meni nesto pa da iskombinujemo neki grupni odlazak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaštoo? Pa ima toliko i fabričkih automobila koji imaju bež enterijer i bež patosnice. :) Kada je toplo vreme, nema blata, itd., treba samo da ih otrese s vremena na vreme, i ništa drugo. :) A slagale bi se super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...