Jump to content
FAS Goran
adissami

Fiat Stilo 1.9JTD 16V Uproad 140hp

Recommended Posts

Pozdrav iz Cazina, BIH

 

Nedavno ga kupih pa reko da se malo pohvalim. Ponosno mogu reći da ga vozim već godinu dana bez ikakvih problema. Uz jednostavno klasično održavanje (ulje, filteri...) prevezoh već 25.000km. 

Inače je rijedak model. Po veličini ne razlikuje se od svoje braće osim u izgledu odnosno gadgetima, maske i plastike.

 

Od opreme ima klasiku servo, abs, asr, dvoozonska klima, el.podizaci, el.zaključavanje, airbag i meni jako drage komande na volanu za audio system.

 

Jak je i brz što mi se sviđa a nije ni neki potrošač. Uz umjerenu kombiniranu vožnju od 5.9-7.5lit/100km.

 

Udoban i pouzdan u svakom pogledu.

Evo i par slika.

 

20140216_144712.jpg  

 
20140216_144651_HDR.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

opa, konačno neki uproad na forumu :thumbsup: Meni je ovo najlepša verzija stila :) Nadam se da imaš neke alu felne, ako nemaš nabavljaj pod hitno, šteta je da ga ružiš ovim čeličnim felnama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ih kod nas trenutno na oglasima, ali su skupe, nešto oko 350€ 

 

Odličan je, i ja mislim da nije bilo do sada Uproad-a predstavljenih i odličan motor u njemu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je!

 

nego, po cemu se on zapravo razlikuje od obicnog Stila?  sem po plastikama i visini?  ima li ovakve verzije sa 4wd pogonom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto se tice same opreme razlike nema. Ali kako vidim kod prijatelja neke sitnice se razlikuju. Recimo moj je karavan i polica u gepeku je nekako napola pa se zbog regulacije zadnjih sjedista napred nazad i inklinacije regulise i ona sa jedne i druge strane poteze pokrivac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi Uproad na FLCS, sve čestitke i želje da ga sa uživanjem voziš.

Što se tiče visine identična je kao i kod običnog Stila karavana. Unutrašnjost ista , samo spolja / vizuelno ima razlike. Nikad nije imao 4x4.

Šteta da su zamolili komšije iz Magna Stayer-a da im razviju 4x4  , malo dignu karoseriju i počnu sa produkcijom 2003.godine . Gde bi im bio kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo se ti tesis,znam da su ti lepsi busevi gsp/a ,ali sta da ti radim,kupi alfu :p

i stvarno mnogo fin stilo,bilo bi dobro da je 4*4,ali bi i mnogo vise kostao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svi me pitaju da li je 4x4 a valjda zbog izgleda samo djeluje kao da je 4x4. Da iskreno kazem kostao je nesto vise od svoje brace za nekih 500€, ali izgled i oprema je daleko bolja, pa za tih 500€ se isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni takođe najlepša...pored svega navedeno, ovaj ima i šesti stepen prenosa!  :unworthy:

Daj neku sliku unutrašnjosti.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stilo 4x4?! daj malo slike unutrasnjosti

mada vec trazio kolega :-P

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno - nema mesta žaljenju što nije 4 x 4, jer na asfaltu to retko treba, a uvek vise trosi i slabije vuče. Za vožnju van puta bi trebala i veća visina, jer kao što je rečeno, to mu je isto kao i kod svakog drugog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super stilo - ovakvog sam ja jurio pre 4 god. po italiji i nisam ga mogao naci da se prodaje .......... po meni najlepsi model (sta malo plastike uradi sa kolima - ekstra). sa srecom da predjes sto vise km bez problema ..............  :welcome:

 

i daj neke slike unutrasnjosti , bas me interesuje da li se razlikuje mnogo od mog .................  :smoke:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...