Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma gledao sam danas, lepsi stvarno da se ne lazemo.

Pa, ka'em ti ja...

Vec sam dobio pretnje od strane klana proizvodjaca ramova :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg,neam...jedan je kod mene na kolima,a vec je i izlomljen,a drugi zavrsio kod brata na Stilu...Strpi se,sad ce april i veliki prolecni skup,pa ce administracija foruma sve da pripremi na vreme i organizuje... ;) Valjda se nece obrukati? :harhar::D

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se nadam da se nece obrukati. :D Cuo sam ko prvi put dolazi na skup ima cevap vise. :thumbsup: Kad ce brat malo da dodje da vidimo Stildzana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi skorije da dodje u AR,da radi mali servis,(opet!) :D,kad dodje javljam... ;)

Nemoj da se nadas cevapima,ja na proslom skupu ostao gladan. (Nadam se da ce Nesa ovo da procita!) :realmad::harhar:

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je njegovo vreme, sad ce, mozda mu indexira po forumu kad neko napise NESA. :D Pazi da ovaj put ne ostanes i zedan, :harhar:  Tol'iki Beograd i on dolazi u Ar na servis, koja smo sila. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kekeke...mozda me banuje sa skupa? :D

A sto se tice dolaska u AR na servis,mogu samo da kazem...jedan je majstor-Bure! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:construction:
Konacno, dugo ocekivani, kacketic je postavljen. Sto se tice izgleda kako mu stoji.....zavisi iz koga ugla se pogleda, ali generalno moze da prodje.  Evo par slika na brzinu pre mraka.

IMG_20140403_190419.jpg IMG_20140403_191146.jpg IMG_20140403_191222.jpg IMG_20140403_192657.jpg IMG_20140403_192736.jpg IMG_20140403_193015.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala! :)
Proces lepjenja je bio brz, veruj mi da nisam stigao ni da uzmem telefon u ruke. Treba jos jedan par ruku svakako. Prvo zalepio molerskom trakom po gornjoj ivici gepeka u slucaju da krene da kulja. Naneo lepak za soferke jednu solidno debelu liniju i samo ga prislonio. Mrdnuo levo-desno da bude koliko toliko ok. I izlepio trake da ga drzi malo. Eto, nista specijalno, nije tesko. E dokle ce da drzi, videcemo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, znam, fale mi felne za klub. Ali i meni fale pare za njih. :D Sledeca investicija koju mogu da ispratim je zavrsetak za auspuh, to cu videti ovih dana da vidim da se raspitam sta i kako.
A sto se tice kacketa, bar da se malo razlikuje od drugih u gradu. A i dok sam vozio malo, mnogo bolje sad ide, i u krivini je dosta stabilniji, haha. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da bi ušao u klub moraš minimum 3 do 5 seta felni da zameniš u roku od mesec dana i minimum jednom šrafu da sjebeš lozu :D  :D  :D :D :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaciii...cekam te na Gagicu dole.

Ae spusticu se do grada, javljam ti kad podjem, samo da jedem nesto. :turned:

da bi ušao u klub moraš minimum 3 do 5 seta felni da zameniš u roku od mesec dana i minimum jednom šrafu da sjebeš lozu :D :D:D:D:D

...poslato iz Grande Punta...

Je l' se vazi ako zamenim mesto ratkapnama? :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni odlično. A i videćeš za koji mesec kako ćeš da se navikneš na kačketić. Meni sad svaki Stilo koji nema kačket ćosavo deluje  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...