Jump to content
FAS Goran
Ticma

P: Citroen C4 1.6 HDI

Recommended Posts

Auto je 2007 godiste, presao je pravih 183 000km. Od opreme pored onoga sto se vidi na slikama ima senzore za svetla i kisu i samozatamnjujuci retrovizor. Enterijer je kao nov.

Veliki servis je uradjen pre 30 000km, mali pre 5000km. Zamenjena su sva cetiri diska i plocice. Stavljeno je novo kvacilo pre 10 000km. Ociscene su sve cetiri dizne i kompletan gorivni sistem pre 3000km.

Motor i turbina perfektni. Gume 4 zimske nove ili 4 letnje skoro pa nove, kako kome odgovara. Od ulaganja ima par esteckih sitnica sa kojima je prehodno i kupljen koje se uglavnom resavaju poliranjem (sem zadnjeg branika koji ce biti ofarban o mom trosku).

Razlog prodaje kupovina mladjeg i za klasu manjeg auta.

U zamenu dolaze u obzir Ford Fiesta 1.4tdci 2010+ u titanium opremi ili Renault Clio 2010+ 1.5 dci po mogucstvu sa fabrickom navigacijom ;) i mojom doplatom naravno.

Auto je u stanju sedi i vozi i to mogu da garantujem.

Moguc neki dogovor.

 

Cena 5900eur

064/599-18-48

DSCN1366.jpg  DSCN1367.jpg

 

DSCN1368.jpg  DSCN1369.jpg  

 

DSCN1370.jpg  DSCN1371.jpg  DSCN1372.jpg

 

DSCN1373.jpg  DSCN1374.jpg  DSCN1375.jpg  DSCN1376.jpg

DSCN1363.jpg  DSCN1362.jpg  DSCN1360.jpg  DSCN1364.jpg

 

DSCN1361.jpg  DSCN1365.jpg  DSCN1380.jpg  DSCN1381.jpg

DSCN1377.jpg  DSCN1378.jpg  DSCN1379.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoooo, vidi di mu je turbo, nikad lakse za svap :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha ja sam odusevljen kako su sve rasporedili pod haubom, osim egr-a koji je zabaceniji nego kod 1,6 Mjet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan mali off, ako se ne ljutis?! 

 

Dolaze li ti ljudi da gledaju auto? Vidim da ga dugo vremena prodajes, pa me reko da te pitam o cemu se radi... Ako je dobar auto obicno se brzo proda, i obicno ljudi odmah kupe taj auto... Ja sam stila prodao za par dana. u nedelju sam dao oglas, u ponedeljak me zvali ljudi i dogovorili se za petak da dodju da gledaju, ali nismo mogli tako da su dosli u subotu isprobali oterali kod majstora i kupili auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto imas isto godiste i za 3900 (kako zaista ne znam) i za 6000. Niko ne veruje u servisnu i u kilometrazu i to je problem. Dodje vidi i kaze to je mnogo, ima jeftinije. Ok idi kupi i nemoj da se zalis posle. To je cela prica. Kad god mi je palo na pamet seo sam u auto i otisao u Bec ili Budimpestu bez razmisljanja dal cu stici. A i ljudi generalno ne vole Citroen a zasto . . .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...