Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo ih drugari, nego mi je malo duže trebalo da ovo odradim jer prvi put ovo radim, ali bolje ikad nego nikad :cheers:  .

 

Pa meni se baš sviđa i bez bzira što se naplaćuje nisam hteo drugu, pogotovu ne ovu besplatnu kafućino.

Patosnice još uvek kvare ambijent u kolima ali ove nedelje ležu prave tako da će enterijer biti potpun  :thumbsup:

Nego svi koji su bili da vide auto su oduševljeni tapacirunzima, mislili su da su presvlake 


Svaka čast, u pravu si ima prostora za još jedno, neka su samo živi i zdravi  :guitar:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najviše pažnje mi je do sada privukao crveni sa belim krovom, belim retrovizorima i tamnim staklima, vrhunska kombinacija.. Odličan je, kao nov :thumbup:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMG_5940.jpg  IMG_5941.jpg

 

IMG_5942.jpg  IMG_5943.jpg

 

Evo još koja fotka pa šta košta da košta  :beer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šećer, nema šta. :) Uostalom, šta reći za nov auto.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa belim krovom je ko bonbona, to mi je u planu, ali sam razmišljao da uradim u svetlo sivoj boji.

 

Samo ne znam kako bi to izgledalo, moraću dobro da razmislim  :question:  :book:


Upravo to novo je novo, ali najjači utasak je miris novog vozila  :clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože zdravlja ove nedelje će leći neka lepa patosnica  :smoke:

 

Nemoj da si na kraj srca. Pa o ukusima ne treba diskutovati  :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj temu od clana sale nacionale. Mislim da je on povoljno kupio crne patosnice sa crvenom ivicom. Ekstra su legle na crveni auto.

Ja imam fabricke, ekstra stoje ali su neupadljive. Ove saletove su bas smekerske a pitaj ga jel zadovoljan, da li cvrsto stoje ili klizaju.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prezadovoljan gumenim patosnicama. Kvalitetna je guma, što je najbitnije ne kliza! Samo treba lepo da se ukroji. Uzeo sam ih kad i auto prošle godine u maju u Kit Komercu u Trgovačkoj u Žarkovu. Ne mogu tačno da se setim cene ali mislim da je bilo oko 3 soma.

 

Evo kako izgledaju: 

 

image.jpg  image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god bile prakticne gumene, ne volim ih. Menjam one krpene svako malo, ali gumene me nesto secaju na 90te...... i tako...... rumuni dovlace robu na buvlje pijace.......i slicno.

Ali to ne znaci da je moj stav ispravan ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam čisto iz praktičnih razloga za gumene. Ne bih da moram da se izuvam kad treba da uđem u auto. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na prinovi! Moram da primetim da skoro 2/3 500l-a koje sam videla imaju decije sediste pozadi :-) Sto se tice krova -i meni je mnogo efektnija crna kombinacija. Sto ne probas u photoshopu da odradis krov u svetlo sivoj i da vidis kako bi ispalo, da ne bude posle  :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi patosnica se manje više svi slažemo i već sam razmišljao o tim patosnicama sa crvenim detaljom koje sale ima u fići, nadam se da će takve i da legnu.

 

Hvala acikota.

 

Pa na tu temu sam i razmišljao u vezi krova, da prvo uradim u foto šopu pa onda da pretočim u delo, ali to je za sada neka perspektiva :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke i neka te duugo sluzi u zdravlju i sreci!!!

 

Evo nesto na brzaka u vezi boje krova (mada meni na slici jako lici na belu)...

 

slika_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da erdelja to je to, imam često priliku da viđam jednog stim što ovaj ima i retrovizore u beloj boji  :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo sa zakašnjenjem da se pohvalim sa novim patosnicama, nisam ih još uslikao, u pitanju su crne sa crvenim rubovima,

 

tako da su kartoni prošlost  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...