Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nadam se da cu ovo dobro da odradim  :) .

Pa ne znam odakle da počnem s obzirom da mi nije bilo svejedno kada su početkom januara stopirali kredit u vezi 500l a ja predhodni auto prodao baš u tom periodu, ali dobro da ne davim mnogo:

auto je naravno u pastelnoj crvenoj boji (koja se naravno sada doplaćuje), prvi paket opreme i više nego zadovoljavajuće (što se mene tiče), uz njega sam dobio 15-ice sa zimskim gumama MATADOR, računao sam na jedan mali detalj a to je nosač naočara za koji su rekli da nije problem međutim ništa od toga.

Generalno sam zadovoljan obzirom kako su kupci prolazili sa "poklonima" koje su dobijali 


Jedino što još nisam pripremio sličice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si odradio samo jos da postavis koji sličicu i da nam kažeš koji je motor u pitanju

 

Nek ti je sa srecom i da te dobro i dugo služi i da nemaš problema kao neki "srecnici" sa ovog foruma

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

E trebao si da uzmes i drugi paket, razliku od par ojra kroz kredit ne osetis... I ja sam se zeznuo sto nisam. Sad jurim felne... Preporuka svakome ko pazari novog ficka.
Nek te dobro sluzi!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi i izvinjavam se što sam izostavio da kažem da je u pitanju motor 1.4 16valve.

Capucino boja se ne naplaćuje.

Uz standardne 16-ice Continental koje su na njemu dobio sam 15-ice Matador 195/65 R15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumeo sam da su poklon 15 čelične felne + zimske gume. Super si prošao, verovatno najbolje od svih do sada. Pretpostavljam da je poklon jer je godina proizvodnje 2013 pa je, bar kalendarski, auto zagazio u drugu godinu.

Kako nema nosača za sunčane naočare, to je valjda standardno. Evo ga na mom isto nacionale umesto rukohvata kod vozača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suzuki upravo tako 2013 decembar, ali meni to nije nikakav problem on je registrovan pre par dana  ;) . A baš sam očekivao nosač za naočare, sitnica ali znači.

Da komplet 15-ice bojan dimitrijević.

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he, he nemam ništa protiv  :D  @boki dimitrijevic, nekako mi taj detalj znači u kolima baš zbog samog očuvanja naočara. Ako neko zna gde može da se nabavi neka javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ručka kao kod suvozača, da se držim kad naglo skrenem u krivinu  :laughing:, bolje da ništa tu nisu stavili ovako su me samo iznervirali.

Ručku mogu da stavim na jedna vrata od šupe pa barem na njima da ima neku funkciju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam pretstavljao auto nisam prikazao ni jednu sliku, pa ako nije problem da mi neko kaže smernice kako to da odradim.

 

Hvala u napred!  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala beli. Krećem sa istima (mislim instrukcijama)    :horse:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Futrola za naočare baš znači, držim sunčane tu i ne moram da ramišljam gde su. Ako te baš svrbi pogledaj po malim oglasima, mogu se naći polovni delovi za 500L. Pričalo se na forumu, donose havarisane 500L pa skidaju delove, možeš naći maltene delova da sam sklopiš nov. Ne bi trebalo puno da traže, ipak je sitnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...