Jump to content
FAS Goran
jasko__

Koliko ste najbrže vozili?

Recommended Posts

A gde si razvio toliku brzinu? Nesto mi se Tozina ulica ne uklapa u tu brzinu? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije 401m prešao za ovih 1.7km?  :laughing:

 

Po ovome je on prešao 1.7km za preko 3min što je jako malo s obzirom da solidan auto pređe to za 50ak sekundi ili možda čak i manje tako da bih rekao da je max speed pre 40.1km/h

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

@401km/h:

Da kojim slucajem na poznajes Iliju Paripovica? Koliko si vest u Adobe proizvodima?

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto put ns-bg oko 150kmh (jedva uz natezanje, doslo mi da izadjem da guram).

Posle celog prepodneva krstarenja po bg-u i papricenja na svakom semaforu u povratku opet auto put...

Ovaj put bg-ns gas patos i stigosmo do 170kmh. Sve po brzinomeru. Nije bas zanimljivo, punto skoro pa ide gde on hoce. 

Inace naj brze sto sam vozio je suzuki gsxr 750 srad 270kmh u vise navrata...  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka ti čast ako si 1.2 8v Punta nagurao na 170km/h.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, znam da zvuci neverovatno, toliko je brzinomer pokazao...

Imam tri uciteljice za svedoke!  :laughing:

Edited by maxi13

Share this post


Link to post
Share on other sites

150km/h po gps, na satu pokazivalo 160.

Imao sam i screenshot na 149km/h ali ga slučajno obrisao.

1.2 8v

Share this post


Link to post
Share on other sites

100 km/h... Nije apsolutni rekord, ali je danasnji!

Posle par godina sedoh u moj old-timer (yugo 45, '91 god... to mu dodje 23 god)... reko, da ga probam malo... cim sam seo proradio je adrenalin... tako da sam posle dva minuta, dok sam se podsetio gde su brzine I kako rade kocnice ;) zavrsio na 100 km/h... moglo je I brze, ali ponestalo puta, a trebalo je I prikociti, sto na '45-icinim "kamenim" kocnicima nije bas lako... uzbudjenje je bilo kao na 180 km/h (drugim kolima).

Nakon toga vratio sam se kuci Fickom... u kome nisam ni pozeleo da pritisnem gas... njega je, bas kontra, uzivanje voziti polaaakkooo.. 50-60 km/h. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel da da je bas dobar osecaj kad sednes u juga ponovo i pocnes da skripis u svakoj krivini, a sve ti jedno dal drzao pun gas-pola gasa.... :)

Danas, Jagodina-Smederevo 182-183kmh jedno 7-8min konstantno. Tek da izbaci sve opanke iz auspuha. A morao sam i da stignem na F1 :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skripi, lupa, zvecka, mislis raspada se... vezite se polecemo - prsti kamenje, zanosi se zadnji kraj... a u stvari "jurimo 30 na sat" ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

171km/h po GPS-u, malo preko 180 po satu... i to na autoputu u nemackoj gde nema ogranicenja :) mozda sam mogao jos koji km/h da naguram, ali bio je mrak(10 uvece) pa nisam hteo da preterujem :)

ps:leti multijet sa austrijskim dizelom :)

Edited by jovan90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Ata, prednji kraj se ne da, ti skreces a on pravo, kad se dohvati asfalta pa pocne da se podbada mislim svucice mu gumu sa felne, motor vristi kao da ima 150hp a sanse nema da prokliza pa ni u krivini, i taman izadjes nekako iz krivine, eto ga pravac, PUN GAS, a osecaj kao da veslas sam na potpuno mirnoj vodi......nikad kraja......aaaaaa kad ce krivina! I opet sve iz pocetka :)

Tako nisam umeo ni jedan auto osim Pande da vozim, samo sto Panda ide 2x bolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Jugu ne sme da se stiska pun gas  :laughing: Bez zezanja ja kada sam obilazio sa Jugo nisam smeo gas preko pola da stisnem do nekih ~4000rpm pa tek onda pun jer  ako ga odmah stisnem zaguši se jer ne može da sagori i mnogo gore ide nego inače

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zbog Juga sa Astrom dugo imao osećaj da će lošije ići ako patosiram gas. A i bio posle čudan osećaj da papučica ima blokadu. Na Jugu ako ga ne usečeš u tapacirung račnaš da ga nisi dovoljno stisnuo  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam ovo i setim se Juga...ustvari ono sto nam sada fali je malo adrenalina. Stila vozim 60, 80, 100 pa i 120 i ne osecam nista! Dosadno! Imam osecaj da se vozim u busu! Voziti 100 sa Jugicem je bio dozivljaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

batalite gps i razni bakraci  i nemojte da verujete u ono sto fabrika kaze  jer imao  sam nekoliko punta 1,2 8v i neki nisu mogli ni 140km na cas  i bili su lenji ali neki su isli i po 170km na cas i bili ostri ko da su jaci  sve zavisi kako je auto odrzavan i vozen  ako nikad nije gazen normalno da nece ni moci da ide kako treba ali ako se svakodnevno gazi  masina onda  mora i da ide ko metak . :unworthy:


to je isto  ko moj stilo jtd  80 konja ja u 3 brzini vozim primer 40 na sat i potopim gas od jednom u patos i on pocne da proklizava na asvaltu  kao da ima 150 konja  hoce da se otne volan iz ruke   a vozio sam punta sa istim motorom i ocekujem manji laksi sad ce da poleti medjutim  on ko  baba znaci nema pravila . sad cete reci  kako na tom puntu eger protokomer  i tako redom nije bilo dobro medjutim punto je bio ko casa sve ko novo ali vozio neko penzionerski i masina olenjena . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...