Jump to content
FAS Goran
jasko__

Koliko ste najbrže vozili?

Recommended Posts

Nije ni bio taj Bmw moj već burazerov . A osećajjjjjj ... :D :D:D

 

Nisam ni pomislio to, ne brini :p

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stila sam najbrze vozio 10km/h :laughing: A najbrze sto sam vozio je moj Yugo 1.1, po GPS 160km/h ali je GPS bio u autu ispred mene koji sam pratio na razdaljini oko 100-150m a sa GPS u mom autu najbrze je bilo 153km/h pa sam pustio gas jer sam dosao do naselja, mada sam posle promenio i stavio kraci menjac pa je sa njim bilo 151km/h ali nisam izgurao do kraja jer sam dolazio na kraj novoasfaltiranog puta :laughing::turned: Ne da mi se da izguram do kraja mada ni nemam naviku da idem bas tim brzinama jer autoput ni ne posecujem vec par godina a na medjugradskim saobracajnicama ne bih bas da guram duplo od dozvoljenog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako  sto se moje brze voznje tice vozio sam fiat cupe 2,0 20v bi turbo  270km na cas  auto je bio doradjivan i plus cipovan  daje  stila 1,9jtd 110kw  sam vozio po satu 220 km na cas   a naj sladja voznja mi je bila lancija delta integrale 154 kw  imala je motor preradjeni herman prerada  vrlo redak model vuca na sva 4 tocka 4x4   za taj auto me i danas zao sto sam ga prodao  i po  meni naj bolji auto svih vremena samo potrosnja sto je bila  prevelika ali taj zvuk motora i brutalna snaga nemaju cenu .  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povratak iz Grčke, ćaletova Croma na autoputu 205km/h, natovarena ko mazga, četiri osobe unutra. :)
Alfa, pre dve večeri... Nije bitno koliko, uglavnom, više nego Croma.

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo sam davno napisao :-)

 

tema 


Stilo - ogranicenje brzine?

 " Posted 08 August 2009 - 17:48

 

 

Koliko lažu cajgeri stvarno ne znam, ali pre par dana sam isprobao ovog mog na "autoputu" pre beograda. Znači na 200 su brisači počeli da se dižu i dalje nisam smeo, probao još dva puta i to je to. Što zbog brisača što zbog želje za kafom stao sam na pumpu i dok sam izlazio iz kola pored mene se parkira crni audi NS tabla sa OVOLIKOM kamerom. U momentu sam se presekao, ali na moju sreću i oni su došli na kafu."

 

od tada mislim da nisam značajnije prelazio ograničenja 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na auto putu sve do 150 je dozvoljeno,mislim nije dozvoljeno ali tolerisu,vec preko ako te snime,ebo si jeza u ledja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se i ja oglasim i to sve sa fotkicama. jedna slika je Opel Astra H i to 1.4 90ks a druga BMW E-60 525i. Oba su vožena u Nemačkoj i nijedan nije mogao više..

 

18112010494.jpg  01102011662.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja slikao, u pitanju je Sony Ericsson k300, shit kamera.
Pic_11092013.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

6. brzinom, ali suvozač slika a ruke mu rahitične.  :laughing: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zar nitko nije postigao rekord na 2 tocka? Mislim motociklom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro bre, samo sam čekao kad će neko da prokomentariše. :D Tako je ispalo, nisam ja kriv, starija je slika pa izbledelo!  :harhar: 

Klepao sam ga tom prilikom fino, međutim mislim da je moglo i malo više... Da sam bio sam u kolima, da nije bilo stvari, i da nije bilo saobraćaja. Nije mi smetao niko na putu, međutim ne mogu da se opustim kad gledam napred i vidim da ima još kola. Moram da budem u pripravnosti.
Možda neki drugi put oborimo rekord. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, devojačke mi sreće! Da se nikad ne udam ako lažem!  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pronađoh slučajno sličicu od pre pet godina i slatko se nasmejah :)
Inače, ovo je bilo u 5.brzini dok je u 4oj po ravnom navlačio 145-150 zavisno da li imam sreće sa vetrom.

Ajde da vidim ko ima bolji  :harhar:

 

11012010025.jpg

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja zastava 128 mogla 145 najvise i nije imala petu (mozda je razlog fiatov motor) :laughing:  samo u vremenu kad sam je imao retkost je bila imati mobilni a kamoli kameru u telefonu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj moj je na jednom spustu od Fruške Gore i 170 po cajgeru uhvatio. I sad se naježim kada pomislim šta bi se desilo da je nešto izletelo ili da sam morao da kočim.

 

Inače, slika mi je neverovatno zanimljiva pošto sada svakodnevno vozim 110-140, a tadaje ovo bila tolika atrakcija da je morala da se ovekovači  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma hajde pogledajte kako  isla moja flojka  nekada naravno u rukama profesionalca dejice   :laughing:   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...