Jump to content
FAS Goran
jasko__

Koliko ste najbrže vozili?

Recommended Posts

Fiat Marea 1.9 JTD - 200 km/h (190 po GPS), možda može i više, al sve preko 140 je previše, 

Ženomobil, Seicento - 157 km/h po GPS,

Capriolo Passat - 35 km/h,

moje dve noge - 24 km/h :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/22/2017 at 9:02 AM, marko.jovanovic said:

Ai brate Zvezdo! Kakav je osećaj, da li su ti gaće bile mokre posle vožnje, i da li su ti klecale noge? Jel bio adrenalinski udar u mozak direktno :D

 

Taj motor je trebao da dostigne nešto oko 315 kmh i ja rešio to da proverim. Uglavnom auto put se je činio uzak kao pešačka staza, isprekidana linija je naravno puna!

Uglavnom desilo se je sledeće, motor je veoma brzo došao do 280 pa onda laganije prema 300 i gledam ja u put i displej i na 305 se ja zapitam šta to meni treba? Otpustim gas okrenem na izlazu i lagano nazad kući! Nešto mi se je desilo u glavi a ne znam šta? Uglavnom nakon toga sam prodao taj motor i kupio Hondu hornet i nju sam brzo prodao i bio jedno vreme bez ozbiljnog motora. Skrasio sam se sa čoperima i to ne brže od 100 kmh a uglavnom 50 do 70 kmh! Svi auti me obilaze... ne znam?

 

Probao i eto više me ne privlači! Ali osećaj se ne može opisati rečima! To je neka mešavina straha i hrabrosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Capriolo Passat - 35 km/h

ee ja sam vozio malo vise oko 40 na sat moj cudesni bajs star 21 godinu,al jos przi i ide,a isao sam i brze ranije siugurno,al nizbrdo,al nisam imao brzinomer

a najvise sam vozio oko 360 na sat u Monci,al na igrici F1,a ovako oko 180 na sat Micubisi Galant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada samo kod krivina,vozio sam se kao putnik, uzbrdo uz Bubanj Potok, od početka do kraja gore 190km/h, po satu koji laže veoma malo, realna brzina je bila oko 186km/h. Auto je Golf IV 1.9TDi na steroidima. Da li da kažem da mi nije bilo sve jedno.

 

17 hours ago, dellas said:

Kojoj krivini? Moze i 230 u krivini da se vozi...

 

Krivina na stazi za mini golf :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po "krivinama" na Autobanu vecina automobila moze da drzi gotovu maksimalnu brzinu bez da voznja bude neprijatna.

 

Samo dva izuzetka od toga sam imao:

  • 500L 1.4 koji je bio ekstremno nestabilan, pogotovu na vetru i kada se obidje neki kamion pa udari vetar
  • Juke 1.6 turbo sport koji je isao lagano preko 200-210, ali se uzasno ljuljao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugarovu alfu 156 jts 2.0 ,185km/h mogla je još ali su mu gume tragične pa nisam hteo da rizikujem.Ovih dana idemo ja i kum da testiramo njegovu hondu hornet pa možda pomerim cifru ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krivine uz Bubanj Potok nisu baš za maskimalnu brzinu, nije tamo džabe ograničenje 80km/h. Sa bivšim bravom sam tu išao 160, nisam smeo više, izbacuje me krivina, a nisam baš bio toliko lud da mi gume škripe u krivini. Sada sa Mideom nemam taj problem, do vrha uspona izađem sa 115 u četvrtoj, ne može više :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko, u podnožju (od buvljaka), krećem sa 120kmh (juče videh da je ograničenje 100kmh), na vrhu sam 190, ako nema gužve i 200kmh. Ne znam zašto ali ta deonica me strašno inspiriše !

Послато са HUAWEI P7-L10

Share this post


Link to post
Share on other sites

43 kmh (po gps), ulaz u Zeleznik iz pravca magistrale, moglo je brze ali me bilo strah ☺☺ - Shimano mountain bike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo nije isao vise od 180...nisam ljubitelj postizanja tih suludih brzina :) eto kad hgt-a sam za 5 godina jednom preko 200 pukao, ali zato samo koliko je na MIseluku puta isao do 190...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...