Jump to content
FAS Goran
jasko__

Koliko ste najbrže vozili?

Recommended Posts

Nisam sad rob stednje goriva, ali trudim se da ne forsiram..na bourdu mi je 5.0 mada po svim mojim racunicama trosi 6..ali imam dosta otvorene ceste na svakodnevnoj relaciji..

Ajd kad vec raspravljamo, koliko ste maksimalno brzo vozili Stila...1.9jtd 85kw me interesuje...
Pretpostavljam da postoji tema,al ne uspjevam da je pronadjem...

 

Edited by neshaoct
split Topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, ako se koči motorom bude potrošnja i 2.0 posle par sekundi, ali to nema šanse realno da se postigne :)

Moze i 0, kada se aktivira cut-off sistem ;) , a pisali smo vec da board na Fiatu ne pokazuje manje od 2l/100 km. Tako da nemoj da stedis kao pojedini strucnjaci, izbacujuci na ler :) .

 

Ajd kad vec raspravljamo, koliko ste maksimalno brzo vozili Stila...1.9jtd 85kw me interesuje...

Zvanicno 132 km/h, na auto-putu :harhar: .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan ja volim da kočim motorom zbog kočnica tako da nikad ne izbacujem u ler :) A i mnogo volim kada lagano vraćam iz 5. brzine do 2. i onda se upali zeleno pa kad u 2. počupa sa 1500-1700 obrtaja svi ostanu iza  :laughing:

 

Inače, ja sam jednom na podebeloj i samo pravo nizbrdici nabio 200 sa pola gasa. Toliko je bilo strmo da sam imao osećaj da bih ga oterao u crveno da sam potopio gas  :laughing:

Ovako po ravnom nisam prešao 180. Sve vrednosti su po cajgeru naravno.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je ta nizbrdica? Nadam se da je u Srbiji, mada pomalo I plasim zbog kvaliteta puteva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Hrvatskoj :) Put je bio odličan, gume proverene, urađen mali servis, skoro pa idealni uslovi. Mislim da bi i niz Bubanj potok fino skočila brzina na pola gasa, mada bi po takvom putu i bio problem iskontrolisati auto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

190 po cajgeru, nece vise ili se nisam dovoljno trudio ili je bila neka blaga uzbrdica ili vetar...

:police:

Edited by sashicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svog na autoputu Zenica-Sarajevo vozio 197-198...mislim da nisam dokacio 200...po ravnom, nije nizbrdica...:D

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

173-174 km/h na a.putu BH !

Kolega, plinomobilom? Ma, 'ajte molim vas ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

197km/h po GPS, letos na +35C, sa upaljenom klimom, i khm, khm, porodicom u kolima (žena se začitala na zadnjem sedištu, a klinja je spavao :D). Posle aerodroma prema naplatnoj rampi. Po satu je bilo oko 215km/h.

Auto je stari Bravo 1.9JTD, ali malo čipovan.

Onda i više ne, ne znam i koji mi je k to trebalo.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...