Jump to content
FAS Goran
jasko__

Koliko ste najbrže vozili?

Recommended Posts

Moja bivsa Lybra, mozda cipovana, mozda ne, fabrika kaze 190km/h, na slici ima celih 200km/h, ravan deo AP kroz Vojvodinu.

Lybra 42.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites




Leskovčanin, ja sečem onu stvar ako taj tvoj PUG ide 220. Možda po satu, ali to nema veze s mozgom. Išao je i moj Bravo 220 po satu, ali neću da budem lažov.

Ovde vidim da Leskovcaninu kazes da je lazov, pa da pricamo o brzini koju ja mogu jedino da vidim na satu kao i ostale parametre, nemam drugi nacin, sa tim satom ucestvujem i u saobracaju, ne vidim sta je tu trolanje osim tvog gps uredjaja u svakom postu gde se spomene brzina i tvog brava koji ide kao sumanut i nabija osmeh klincu, u zadnje vreme mozemo da dodamo i fedjinog golfa na kojeg onanises svakodnevno.


Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvalja, ne mogu da te slušam više. 

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ne pises i saljes privatne poruke...
 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

nas 5 u kolima, autoputem za NS, 210 km/h PO SATU :lol::lol::lol: 

a prosecna brzina je bila tipa 180 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kia Ceed 1.4 109 ks, nakon malog servisa i zamene svecica, i dosta strpljenja na autoputu, dohvatio sam 200 kazaljkom. Mozda je cak i bila blaga nizbrdica, nisam siguran...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovali ili ne vozio sam mog Brava 195kmh/ gps mi pokazuje da mi km/h laze za 2km/ tako da je po gps 193/kmh. Dal bi mogao jos cisto sumnjam  jer od recimo 160/70 je to bilo citava vecnost... Autoput Beograd -Zagreb...Ravna cesta... Inace najbrze sto sam ikad vozio to je bilo 255km/h Bmw 650i  :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, to mi je malo cudno, recimo ja sam sa Stilom 1.6 dohvatio 210 (po satu) poprilicno lakse nego 200 u Kii... a rekao bih da su bravo i stilo 1.6 slicno brzi?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@horvat Imaju "isti" motor  samo sto je bravo laksi od stila :D  Ne verujem da ti je bazdaren bio km/h na tom stilu :D  Meni je motor ok,ne duva,ne trosi ulje itd,u poprilcno je dobrom stanju ali od ovog vise nije mogao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super što ti sat ne laže :) Da li imaš gume veće od fabričke dimenzije?

Meni je sa 185-60-14 lagao ko pas :D, ono, išao je nešto 218-220 po satu, a to je bilo 202.

Do nekih 200 po satu je stizao bez napora, ali od 200 do 220 mu je trebalo dosta. Auto je bio bravo 1.9JTD, al remapiran na 140ks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marko.jovanovic Mislim da je razlika 1mm u odnosu na fabricke :D imam gume 195/45/16 sto je idealno s'obizirom da mu je fabricka 175/65/14. i koliko se secam na tiresize je razlika 1mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tvrdim da mi sat nije lagao, zato sam i napisao da je to bilo po satu. Gume su mi bile 195-65 R15... Ali recimo moj se do 180 nikad nije mucio nesto preterano. Nije da je to sad bilo brzo, ali onako linearno i bez zastajkivanja. E posle 180 je uvek bilo napinjanja bas opasnog... E sad, moj je trosio ulja, i nesto se razmisljam - mozda mu je bas to pomoglo? :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moja 3 rekorda. Sva 3 na delu Autobana od Regensburga ka Minhenu koji ima sjajne krivine tako da kada se vozi 200+ ostavlja utisak kao da je magistrala :) :

  1. Focus ST  260-265km/h, gps nisam  smeo da pogledam :)
  2. A3 1.4tfsi 150ks 236km/h, gps 219
  3. Passat 2.0tdi / Leon Xcellence 2.0 tdi (naravno ne mo, svoj cuvam :D j), oba DSG 225km/h, gps 219km/h. 
Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

od 180 pogotovo sporo ide(kilometar po kilometar,ahahaha) Sreca bio je prazan auto put pa sam mogao da ga pustam...

@igor0511 Bmw 650i 255 na drumskom putu :D dozvoljena 80km/h :D  da te ne lazem oko 1.5-2km mi je trebalo 0-255km/h bar mi tako ostalo u secanju...

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Americi sa E350 W212 155milja tj 250kmh mada moglo je to jos lagano da nema elektronsku blokadu i Ford Mustang EcoBoost nekih 130 milja/ ~210kmh

Chevrolet Cruze 1.6 124ks - 200 kmh

Pug 207 1.6 hdi 90ks - 170 kmh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastava101-1978 god-145 kmh

Honda Prelude-1991god-200 kmh

Zastava750-1984god-120 kmh

Fiat Stilo 1.9 jtd- 210 kmh

Zanimljivo da je Honda obarala brzinu sa 200 na 190 kao da je imala blokadu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se usrao na 290, nisam imao herca dalje, bio neki vetar bocni. A burazer me vozio par puta 325-330 po cajgeru, e60 M5

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kola koja imaju blokadu samo stanu sa ubrzanjem, a ne usporavaju.

 

Vozio sam C klasu sa elektronskom blokadom na 170km/h..dosada :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...