Jump to content
FAS Goran
TEKMA

Fiat Uno 1.3T i.e.

Recommended Posts

pozdrav svima

 

eto da predstavim auto, znaci uno turbo 1.3...  u mojem je vlasnistvu od 2008 godine, komletno je slozen od prvog do zadnjeg srafa

 

stavljat cu slike kako je raden.. nadam se da ce vam se svidat..

 

ovako je izgledao kad sam ga kupio

 

nedugo nakon kupnje sam ga krenuo rastavljat

 

cxcb9905.jpg  cxcb9906.jpg
 
cxcb9907.jpg  cxcb9908.jpg
 
cxcb9909.jpg  cxcb9910.jpg  cxcb9911.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi mali zvrk. I svaka čast za sređivanje. Daj slike i gotovog produkta :)
Jesi zadovoljan kako ide i kako te služi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobro došao. :welcome:

Odličan Uno, konačno neko da starije automobile vraća u život.  Mene zanima pored toga kako ide, koliko ima konjskih snaga  ? :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Fin Uno nema sta, retko ga u danasnje vreme ima na putevima. Kako si zadovoljan potrosnjom i da li planiras ugradnju plina (ako ga do sada nisi ugradio)?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala, auto sada ima 210 konja, sybele chalenger 4 elektroniku, cijeli motor i slaganje glave je radio Ivan Maljak prosle zime, s time da sam ga mapirao prije mjesec dana.. auto ide brutalno

 

nije bilo puno limarije za radit, bio je jako zdrav, al nemrem nac slike, ali evo kad je polakiran par slika

 

cxcb9915.jpg  cxcb9916.jpg
 
cxcb9917.jpg  cxcb9918.jpg  cxcb9919.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

...nije bilo puno limarije za radit...

 

Da, prvi utisak sa onih slika kojima si započeo temu mi je bio -  :o kako je zdrav Uno -

Još kad sam video slike nakon što si ga rasturio, stvarno jako dobar primerak.  :unworthy: Sve pohvale, slikaj ga sada ako nemaš starih slika, ili ako imaš neki video iz vožnje... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam novih slika al idem po redu... da bio je u jako dobrom stanju, sto je stvarno rijetkost.. iamo sam srece fala bogu..

 

pa sam krenuo na uredenje podvozja... svi dijelovi su pjeskareni i plastificirani ( alergican sam na hrđu) :D

 

pa to izgleda ovako :thumbsup:

 

8v79.jpg  fj0x.jpg
 
myog.jpg  nhdo.jpg  zr20.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ce biti kada nesto zardja,ahahha,sala :) ja sam imao una i drago mi je da vidim ovako nesto, s tim sto je meni i u crnoj boji bio super,nego mi je cudno to da model mk2 ima motor od 1.3,znam za varijantu 1.4 ! ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da te kritikujem, stavi ime teme kako tom autu dolikuje Fiat Uno Turbo i.e. .  Malo arhive  http://www.avto-magazin.si/media/upload/Test/fiat/uno-turbo-i-e.pdf

Inače sve pohvale za radove.


Malo građe http://pokecccc.unas.cz/unomanual.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

fala svima, znam da idu dvije verzije motora 1.3 i 1.4, takav je uvezen s ovim motorom

 

plin sigurno necu ugradivat u auto, jos ga mogu tocit

 

kaj se hrđe tice, auto ionako preko zime stoji u garazi, uvijek se ima nesto za poboljsat... al nema sanse da ide na snijeg... vec bi odavno strunuo :thumbsup:

 

evo par slika kak sad izgleda, tu smo slagali sybele struju, cijeli vikend  nismo spavali :p

 

jedna na ronal felgama.. koje sam prodao, jer su mi bile preteske

 

unutrasnjost je slozena po mom ukusu, sve je tapecirano u crnu kozu sa crvenim koncem, prednja sjedala su od fiat coupea turbo plus modela.. znaci recaro... moram nac slike..

 

bit ce jos slika s mapiranja, a sto se tice filmica, morat ce pricekat dok bude suho vani i dok slik gume stavim, jer ovo vrti do neba hehehe

 

kocnice su od punta gt-a, zajedno sa bubnjem i kocionim cilindrom.. i jako dobro koci..

 

 

20120410001.jpg  
 
20130507084.jpg  20130525093.jpg
 
20130525094.jpg  20130525095.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj još, sad sam se zainteresovao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako sada izgleda auto, stavio sam superleggere, najbolje mu stoje.. grana je radena po mjeri, turbo je td04h- 16 t s mitshubisia, moze dat 300 konja, takoder tu je i baccio romano kuplung set koji trpi 400 nm okretnog momenta... nek se nade  :laughing: ima i jedna slika s dyno valjaka :D

 

a tu je i jedna od skromne fiat familije.. coupe turbo limited, sa originalnih 100 hiljada na satu, ritmo abarth 130 tc (zvijer) a onaj tipo iza ritma je sedici ali je unutra 2.0 16 v turbo iz coupea :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

i jedna slika sjedala.. :)

 

  2013_09_14_207.jpg   2013_09_14_210.jpg   IMG_20130305_WA0001.jpg  15102011132.jpg

 

2013_09_14_208.jpg   2013_09_14_211.jpg   matija_slike_033.jpg  WP_000364.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...