Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

A jel ti ne radi posao da ispazariš samo crvenu brembo navlaku za čeljusti?  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedla bravo za amera, i jos vece bravo sto ga cuvas i cekas neko bolje vreme za registraciju :thumbsup:  jos kad bi usput pronalazio vreme i novac da se bacis na jednu mini restauraciju (lickanje, pickanje, zamenu nekih delova, ako treba farbanje itd, imam coveka koji je lud za oldimerimapa mogu da te povezem za eventualnu nabavku ili savet)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi crrrniii!!!! To nikako!  :no  Ja na moj auto nista ne stavljam kobajagi,samo prave stvari!   :thumbsup:  Mislim sad na prolece u svakom slucaju farbam klesta u crveno,bice sa belim "Lancia" slovima,ono sto nam je Sashicus pravio,tako da mi ta navlaka ne vrsi posla,a i video sam na skupu to na jednom Puntu,iskreno i ne svidja mi se previse...

 

 

EDIT:ovo se odnosi na Bogisin post,Sale upao izmedju...


Sedla bravo za amera, i jos vece bravo sto ga cuvas i cekas neko bolje vreme za registraciju :thumbsup:  jos kad bi usput pronalazio vreme i novac da se bacis na jednu mini restauraciju (lickanje, pickanje, zamenu nekih delova, ako treba farbanje itd, imam coveka koji je lud za oldimerimapa mogu da te povezem za eventualnu nabavku ili savet)

 

Nove delove nabavljam direktno iz USA,imam jednog drugara sa Detroit foruma preko kojeg uzimam,i cene su smesne,jeftinije nego bilo gde ovde da trazim...


A restauracije ce biti sigurno kad-tad,samo da se nadje "vremena"... ;)

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican auto,da te dobro i dugo sluzi!

A za ulje,pa sta znam,majstor kaze da nije do mene,jer redovno menjam i sipam Shell Helix,kaze to je staro ostecenje,doneo auto bolest iz Italije...

Jel u Stil-komercu menjas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Hvala,Dallape! Ne,ne menjam u Stil Komercu,mnogo su jaki sa cenama. Sve sto mi treba uzimam u Ferrariju pa idem menjam kod Bureta...

A i mislim da Stil nema u ponudi Shell ulja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shell Helix koje ja sipam je plava kantica... 

 

Shell.jpg

 

 

Ali evo sad vidim da ima i neka crvena,ali drugacija gradacija  

 

Shell1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nove delove nabavljam direktno iz USA,imam jednog drugara sa Detroit foruma preko kojeg uzimam,i cene su smesne,jeftinije nego bilo gde ovde da trazim...

 

:respect:  za drugara !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tek sad vidim ona dva amera u dvorištu ,svaka čast, mene bi se moji odrekli preko novina, ni sa ovim jednim autom me ne trpe a kamoli .......

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

shone je loood :) sve su rekle vec kolege iznad, ne znam ga licno ali ga znam sa foruma garaza.rs, a znam da ga ima i na oldtimerima, u svakom trenutku ima po 10 auta minimum i ukupno 40 'iljade kubika  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tek sad vidim ona dva amera u dvorištu ,svaka čast, mene bi se moji odrekli preko novina, ni sa ovim jednim autom me ne trpe a kamoli .......

Poslato iz Grande Punta ...

 

Nisi video i treceg,taj se trenutno rastavlja u delove,da se spakuje na tavan! ;)

 

Sedla lepa Libra svaka čast nadam se 14. dolaziš sa njom :)

Poslato iz Grande Punta ...

 

Trebao sam,bilo sve dogovoreno da se sredi i spakuje,ali danas imao havariju...  :vava:  Izlupam dva auta,ovu Vectru B sto sam pozajmio od drugara da vozim u taxiju,i Yuga od istog tog drugara...Kako cu se sad izvuci iz go***, ne znam ni sam...  :wallbash:   :wallbash:   :wallbash:

 

Taj lik ima kubikaže koliko nemamo svi skupa sa FLCS-a.. 

 

Bogami...blizu je!

 

shone je loood :) sve su rekle vec kolege iznad, ne znam ga licno ali ga znam sa foruma garaza.rs, a znam da ga ima i na oldtimerima, u svakom trenutku ima po 10 auta minimum i ukupno 40 'iljade kubika  :smoke:

 

Shone je moj idol,ja kad porastem zelim da budem bas kao on!!!  :baby:   :yes

 

Znaaaciiiii.....

 

1973 Dodge Charger  

 

Dodge.jpg  

 

ovog je iskopao negde u Srbiji i odmah zatim pazario ovog iz USA,ceka se da stigne... 7.2l V8 

 

Dodge1.jpg

 

 

Pontiac TransAm Firebird GTA 5.7l V8 300ks  

 

Pontiac.jpg  Pontiac1.jpg

 

 

Chevrolet Camaro Supercharged 5.7l V8 440Ks  

 

Camaro.jpg 

 

Audi URquattro 4.2l V8 340ks 

 

URQuattro.jpg  URquattro1.jpg

 

Porsche 928 S4 5.0l V8 32v 320ks  

 

Porsche.jpg  Porsche1.jpg 

Ovo je samo deo od onoga sto Shone ima,najegzoticniji primerci da tako kazem...Mislim da kad bi sve to registrovao,popunio bi budzet Srbije za naredne 2 godine!  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas pristiglo malo delova....  

 

filteri.jpg   delovi.jpg   delovi1.jpg


Trebalo bi danas-sutra sve da bude spakovano. Nazalost,turbinu sam uzeo polovnu,jer su mi neki dan dosli panduri sa nalogom za odvodjenje u zatvor,neplaceno nekih 5 kazni po 5000din... :(  Pare za remont odose drzavi. Majstor mi nasao polovnu turbinu,kaze da je dobra,on je licno birao,i kostace me 170e sa ugradnjom,mislim da je to OK cifra...


E sad ako neko moze da mi kaze kakva je procedura prilikom zamene turbine,tj posle zamene...Prvo,prilikom odvozenja kod majstora motor je poceo da dize ulje u usis,pa je odmah ugasen i odslepan auto. Znam da treba da skidam intercooler i creva da cistim,jel treba jos nesto? I sad zbog ove druge turbine,jel treba da idem na dijagnostiku,na sta da obratim paznju pre i prilikom prvog paljenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedla kako je poslo, ti ces pre namestiti turbinu nego ja remenicu. :laughing: Nisu dzabe rekli majstori ne lazu, samo odlazu. :thumbdown:  Sto se tice turbine, stvarno ne znam, neko strucniji ce se naci. Radujem se novim delovima k'o da su moji. :thumbsup:  Aj, aj, spakuj to sve da ne jurim vise Opela po gradu. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...