Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ako.ovo sto ne svetli skala za gorivo nije greska, onda ok :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, MS PK said:

Ako.ovo sto ne svetli skala za gorivo nije greska, onda ok :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

Svetli skala, ali ne svetle crtice. :D A da bih to popravio, moram da rastavim km sat, a to mi se ne radi. Bojim se, raštelovaću ga, ko posle da vrati skale baš onako kako treba da budu?!? Neka ga, dobro je i ovako. :lol:

2 hours ago, bglion said:

Čestitamo. A sta ćemo sa termostatom? 

Šta sa termostatom? Ako misliš na ovo što skala ne stoji tačno na 90°,malo je do ugla slikanja, možda, ali u principu skala uvek stoji ne tačno na 90°,nego bukvalno za debljinu skale ispod 90. Ono fazon 88°C. Tu zakuca, i ne mrda. I tako je sve ove godine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Sedla said:

Svetli skala, ali ne svetle crtice. :D A da bih to popravio, moram da rastavim km sat, a to mi se ne radi. Bojim se, raštelovaću ga, ko posle da vrati skale baš onako kako treba da budu?!? Neka ga, dobro je i ovako. :lol:

Šta sa termostatom? Ako misliš na ovo što skala ne stoji tačno na 90°,malo je do ugla slikanja, možda, ali u principu skala uvek stoji ne tačno na 90°,nego bukvalno za debljinu skale ispod 90. Ono fazon 88°C. Tu zakuca, i ne mrda. I tako je sve ove godine. 

Termostat od renoa? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mijailović P. Ja sam to odavno uradio,i zamenio... 

IMG_20190904_183439.jpg

IMG_20190905_164712.jpg

IMG_20190905_172129.jpg

IMG_20190905_172145.jpg

IMG_20190905_215323.jpg

IMG_20190906_174119.jpg

IMG_20190906_174128.jpg

IMG_20190906_174151.jpg

IMG_20190906_174134.jpg

Nažalost, nemam slike ugradjenih silen-blokova, i kako to sve izgleda zamenjeno i spakovano kako treba. Ruke bile prljave, a mi umorni. Napatili smo se dok smo izvadili stare silene iz aluminijumskih viljuški... Jedina slika koju imam je kako je Lybra opet "visoka" pozadi, kada je sredjen trap. 

IMG_20191126_150121.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon kupovine moje bivse libre.Vlasnik je zamenio zadnje opruge,prednje kazu dobre.Ja sam skroz bio zaboravio da zadnji kraj treba toliko visoko da bude.Pa sam sve kontao super je.Al nekako mi lepse izgledala sa losim oprugama :D

 

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ništa od svega toga što pominjete. Ništa ja tu ne pipam, sve je to baš kako treba. :D

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo dodje kao uvod i priprema, kad je budem prodavao jednog dana... A onda će da bude "... Nov, nov, NOV!!!" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...