Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hahah...zasto tako mislis? U principu, ja nisam rekao "nikad vise taxi", ja i sada odradim poneku voznju, kada me zovu stare, redovne musterije, i kada sam slobodan da mogu da vozim. Napravi se neki dinar sa strane. Ali, jednostavno to vise nije posao ni zarada kao sto je nekad bilo, ne mogu vise da se drzim taxiranja kao primarnog posla....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras da se drzis taxija, makar zbog trece smene. Jednostavno moras! To su cari soferskog posla, izadjes iz kuce kad god oces, opravdano i bez sumnje naravno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se kako razmisljas, Mico! :D Ali digao sam ruke i od tog sporta....ova buduca gospodja Sedlic me pripitomila nacisto. 

 

Jesi razmisljao da ti pocnes da radis nocnu smenu u taxiju, tebi to mozda treba vise nego meni? :lol::P

 

 

 

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, totti said:

Ja više ne bih išao u treću smenu ni zbog Emili Ratajkovski emoji3.png

 

:question: Ko god to bio...To neka iz proslog milenijuma, dok si ti bio mlad? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Sedla said:

Hahah...zasto tako mislis? U principu, ja nisam rekao "nikad vise taxi", ja i sada odradim poneku voznju, kada me zovu stare, redovne musterije, i kada sam slobodan da mogu da vozim. Napravi se neki dinar sa strane. Ali, jednostavno to vise nije posao ni zarada kao sto je nekad bilo, ne mogu vise da se drzim taxiranja kao primarnog posla....

Ništa nije kao što je nekad bilo. Mnogi su se vratili. Nije ovo dobro ni ovde, ali mnogi drugi poslovi su još gori. I ja sam uz ovo vozikao kamione, ali sam se uvek vraćao. Dobro, ne znam kako je tamo, bratanac koji radi ovo u KG kaze da je jako loše tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako je lose i u AR sto se tice taxija...u poslednjih godinu dana je sve krenulo nizbrdo. Namnozilo se taxista divljaka po gradu, ko god ne zna sta ce da radi taj je izgleda dosao u taxi. Voze sa kojekakvim krsevima tipa G2 , stare raspale Jette itd i bukvalno upola cene...a narod naravno gleda da prodje sto jeftinije. I ne vredi, posao se rasipa i opada, ja ne mogu vise da odrzavam auto kako treba, poceo sam da zapustam Lybru samo tako. Zadnjih mesec-dva mi je jedva ostajalo za kucu sta treba...pa onda bolje da batalim i spasim auto da ga ne upropastim nacisto, i da ne tonem jos dublje dok je vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva pauza sad u sezonu?

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

More...pogospodio se mnogo

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, kolega.jankovic said:

Jbt kao Renoa da vozis.... :D

 

Sto, zato sto pali i ide? Ne kvari se? :D Pa to je Lancia, tako ih nekako cudno prave, da se jako slabo kvare, a i ako se pokvari, jeVtina je popravka...pa ne vozim ja Fiata, (daleko bilo - Stila!) pa da okumim mehanicara! :harhar:

4 hours ago, MS PK said:

Kakva pauza sad u sezonu?

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 

 

Pa breeee Mico! I mi cigani imamo dusu, bre! :)

Nedelja- neradan dan, pa da se odmori malo. Ionako tucemo kao besni preko nedelje, a sezona, kako kazes...pije ovaj narod sokove i vodu kao besan, k'o bi rek'o?!? :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je prosao put do srebrnog jezera :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...