Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa nije...ono sto cesce propada, cesce se i kupuje, a trazena roba je uvek skuplja od one koja nije trazena... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 4 godine, Lybra povucena iz taxija u zasluzenu penziju. Sad sluzi samo za kucne potrebe. Posao u taxiju vise nije kao sto je nekad bio, pa je doslo vreme da se nesto menja. Sad sam opet prosta radnicka klasa, zaposlio se u jednoj maloj prevoznickoj firmi koja razvozi robu za Knjaz Milos...

 

 

I opet je 'talijan u pitanju:

 

 

20170413_174124.jpg

20170413_174109.jpg

20170413_174139.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

50C11...i odlicno izgleda za svoje godine...s' obzirom kakve ih sve vidjam, ovaj je u odlicnom stanju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja bi reko da je odlicno al ajd reko mozda slika vara. Greota da se lomi tu :)
Ako nista drugo sad bar vozis veeliki jtd :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mehanicki nije bas najbolje, ali sreca pa je gazda "normalan", da tako kazem...pa ulaze u kombije i sredjuje jedno po jedno. Na ovom je "predihtovan" motor, jer je curilo ulje na sve strane, uradjene komplet kocnice i remontovana Bosch pumpa. Ostalo je jos da se uradi diferencijal, jer ukce kao voz, to je sledeca stavka...

 

Inace ovaj kombi privremeno vozim, njega duzi moj kum, koji me i ubacio u ovu firmu da radim. Sledece nedelje bi trebalo da se kupi jos jedan kombi koji bi trebalo ja da zaduzim. Nadam se samo da ce biti u dobrom stanju kao i ovaj, da nece biti neka teska razvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, MS PK said:

Pa i ja bi reko da je odlicno al ajd reko mozda slika vara. Greota da se lomi tu :)
Ako nista drugo sad bar vozis veeliki jtd :D

 

Cuj, greota....skoro stalno smo u pretovaru. Nosivost mu je 2.7t, a mi tovarimo po 3t - 3.2t... :D

A naravno, veeeeliki JTD! :thumbsup:

1 minute ago, MS PK said:

Pa ti podji da ga pogledas :D

 

Mooreee ako ti ga pogledam... :popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bolje su pare u pitanju, najvise zbog toga. Prijavljen za stalno odmah u startu, plata na racun, itd....gospodja moze da se osloni na finansijsku sigurnost, to sigurno... :lol:

Zbog toga sam najvise i potrazio drugi posao, jer buduca gospodja Sedlic planira da dize stambeni kredit do kraja godine, pa da mogu da joj pomognem kako god mogu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, Sedla said:

.....gospodja Sedlic planira da dize stambeni kredit do kraja godine.....

Znači nisam jedini čija Gospodja planira do kraja godine da podigne stambeni kredit.

:hope:

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22.4.2017. at 6:58 PM, Ivan BG said:

Znači nisam jedini čija Gospodja planira do kraja godine da podigne stambeni kredit.

:hope:

 

 

Pa dobro, sta je to strasno? Neka, brate, super....kad vec mi nemamo tu mogucnost... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...