Jump to content
FAS Goran
boxersquadra

Lancia Lybra - ugradnja projektora?

Recommended Posts

Hvala drugari..osecaj je fenomenalan stvarno...ocekivao sam promenu ali ne ovoliku, u svakom slucaju jako pozitivno iskustvo..za sada i dugo..ako bog da...videcemo...cak i kad nisu upaljena nekako citav prednji deo auta je otvoren...kao da je oci dobio....he he

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, sada napred deluje mnogo lepse i modernije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li mi neko preporuciti gde da ugradim bi xenon projektore u libru? Ili samo xenone ako je bolje. I vasa iskustva. Posto ja sa ovim farovima nista ne vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vule, yuhica, Martini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, procitao sam nesto za ovo tu, ali svi koji su uradili HID (xenon) konverzija na Lybra su uradili to u standardnim reflektirackim farovima. Znam da ima H7R sijalice koje namaluju glare ali volio bih da uradim retrofit HID. Plan je sledeci:

 

1. Narucujem projector:

http://www.ebay.co.uk/itm/2X-2-5-Mini-HID-Bi-Xenon-Projector-Lens-with-2-5-Housing-Shroud-for-H1-Bulbs-/131931009372?var=&hash=item1eb7b3715c:m:mu2v7HP0U9NAYTUVPagDf7g
http://www.ebay.co.uk/itm/PAIR-OF-2-5-HID-Bi-xenon-Projector-lens-Kit-Headlight-Bulb-Shroud-H1-H4-H7-RHD-/151973185945?hash=item23624ec999:g:rpQAAOSwwbdWQaO-

jedan od ovi

 

2. HID Kit 

http://www.hids-direct.co.uk/h1-35w-slim-ultra-hid-xenon-conversion-kit/

Resio sam se za ovaj jer ima garancija i firma je dobra (mnogo bolja nego general ebay stvari)

 

Pitanje je dali mogu da uradim bi-xenon ili treba da koristim projector sa xenon za sredno svetlo, a da ostane halogenka za dugo? Lybra ima dve, posebni H7 za dugo i kratko, a ovo je bi-xenon kit za jedno svetlo. I dali bi bilo okej da stavim H7 xenon? Znam da na HID Lybra (fabricka) ugradili su D2R a ne H7. Bio bih zahvalan za sve informacije ako neko zna nesto :D Naravno, postirat cu slike kad uradim ovo

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomagajte ljudi, znate li nekoga ko bi mogao staklene farove da ispolira iznutra pre ugradnje projektora i da li je to uopste moguce, posto vidim da plasticni ocigledno mogu? Ako je moguce i znate nekoga ko ume to da uradi ne pitam za cenu. :) Hvala unapred svima koji mi pomognu odgovorom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pitas za libru, cini mi se da ona ima plasticne, Martini sa foruma je sebi radio, mora da se smirgla-bruse rebra iznutra pa onda polirati do totalne prozirnosti..... nemogu da se setim gde je postavio slike covek koji je to sebi radio, mozda neko drugi zna pa ti da link.
Sad videh to je u ovoj temi, vrati se par postova, strana unazad....
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, Lybra 1.9 JTD said:

Pomagajte ljudi, znate li nekoga ko bi mogao staklene farove da ispolira iznutra pre ugradnje projektora i da li je to uopste moguce, posto vidim da plasticni ocigledno mogu? Ako je moguce i znate nekoga ko ume to da uradi ne pitam za cenu. :) Hvala unapred svima koji mi pomognu odgovorom. :)

Pogledaj prethodne strane ove teme, sad su spojili, sve ima sa slikama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...